Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο vickmall!


k33L

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αλλο λεω αν επεφτε η τιμη αν σου επεστρεφαν την διαφορα γιατι αγορσα κατι με 200 δολαρια και τωρα που ακομα το περιμενω πηγε 185

γνωριζω ας πουμε οτι αυτο το κανουν στο Gearbest και σε ενα αλλο σαιτ


ισως το λες ειρωνικα οτι σιγα μην σου εδιναν την διαφορα δεν ξερω παντως οπως ειπα αλλου συμβαινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις διάβασα κάτι ανησυχητικό δίπλα στο φόρουμ της MIUI. Αγοραστής που δικαιώθηκε από το Paypal σε αγορά από το Gearbest, που δεν την παρέλαβε ποτέ, ενώ το Paypal λέει ότι έφταιγε το Gearbest και πρέπει να πάρει τα λεφτά του πίσω, λέει ότι αδυνατεί να πάρει λεφτά από τον λογαρτιασμό του Gearbest για να του τα δώσει! Δεν ξέρω τι ακριβώς σημαίνει αυτό, αλλά σίγουρα δεν είναι καλό. Ελπίζω να πάρει πίσω τα λεφτά του το παιδί πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα γνωριζει κανεις εαν το vickmall σου επιστρεφει τη διαφορα απο την τιμη που εκανες την παραγγελια σε συγκριση με το ποσο ειναι τωρα η τιμη?Εννοω πριν ακομα ερθει το πακετο γιατι ακομα το περιμενω,Γνωριζω σαιτ που το κανουν για αυτο ρωταω

Υπάρχει μαγαζί που μετά την αποστολή του πακέτου όσο είναι στο δρόμο μέχρι να το παραλάβες σου επιστρέφει την διαφορά τιμής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις διάβασα κάτι ανησυχητικό δίπλα στο φόρουμ της MIUI. Αγοραστής που δικαιώθηκε από το Paypal σε αγορά από το Gearbest, που δεν την παρέλαβε ποτέ, ενώ το Paypal λέει ότι έφταιγε το Gearbest και πρέπει να πάρει τα λεφτά του πίσω, λέει ότι αδυνατεί να πάρει λεφτά από τον λογαρτιασμό του Gearbest για να του τα δώσει! Δεν ξέρω τι ακριβώς σημαίνει αυτό, αλλά σίγουρα δεν είναι καλό. Ελπίζω να πάρει πίσω τα λεφτά του το παιδί πάντως!

Φιλε ασε κι εγω εχω μπλέξει άσχημα. Μου λεγαν μέχρι τις 29 θα μεριμνησουν και αν δεν θα μου δώσουν τα λεφτά πισω, αλλα κατι εγινε με το vickmall και το PayPal και τωρα μου λενε μεχρι τις 17. Γερό μπλέξιμο. Βλεπω να τα κλαίω τα 170€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου βαλαν τα λεφτά απο το PayPal. Αλλα μου κρατησαν 10€, δεν κατάλαβα ακριβώς τον λογο. Ηταν 170€ και μου βαλαν 160€. Εντάξει αφου πήραμε κιαυτα ευχαριστώ να λεμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ξερει κανεις αν λειτουργει το vickmall αυτες τις μερες ? Νομιζω οτι ειναι αργια στην ΚΙνα

Εχω στειλει καποιο email για μια παραγγελια αλλα δεν μου απαντησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν λειτουργει το vickmall αυτες τις μερες ? Νομιζω οτι ειναι αργια στην ΚΙνα

Εχω στειλει καποιο email για μια παραγγελια αλλα δεν μου απαντησαν

Μέχρι 7 του μήνα όλα τα μαγαζιά Κίνα είναι κλειστά λόγω εθνικής εορτής. Από δευτέρα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα στο vickmall φαινεται δουλευουν !

Μολις μου ηρθε email με απαντηση και αποστολη του κινητου

 

Κ εγώ τους έστειλα μαιλ χθες και μου απάντησαν σήμερα αλλα δεν μου έστειλαν το κινητό,μου είπαν θα το στείλουμε το συντομότερο δυνατό...wtf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πηγα να αγορασω ενα κινητο και επειδη δεν ειχα αρκετα λεφτα μεσα στο paypal πηγε να παρει τη διαφορα απο την VISΑ οπως αλλη φορα αλλα λεει οτι δεν τη δεχεται τωρα

Βλεπω οτι εχει επιλογη για πληρωμη με Western Union

Ξερει κανεις τι παιζει ?

Μπορω να βαλω λεφτα εκει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...