Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο vickmall!


k33L

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περίμενέ να ανοιχτεί ο σάκος από εδομάδα θα το πάρεις αφού φέρνεται ότι κινείται το πακέτο σου τζάμπα άνοιξες dispute

Μπα οχι απο οτι εχω δει,τους το βγαζει οτι εχει φτασει αλλα δεν ερχονται,οσα ειναι στα κλεμμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

περίμενέ να ανοιχτεί ο σάκος από εδομάδα θα το πάρεις αφού φέρνεται ότι κινείται το πακέτο σου τζάμπα άνοιξες dispute

 

επειδή έχω παρόμοιο πρόβλημα αλλα με πολυ πιο πρόσφατη παραγγελία...http://www.17track.net/en/track?nums=RF392340876SG&fc=0

 

τι εννοείς να ανοιχτεί ο σάκος από εβδομάδα..του φίλου η παραγγελία είναι από τον μάιο...μερικά φτάνουν ελλάδα άλλα πάλι όχι...έχει ανοιχτεί ήδη claim στο paypal αλλά λέω dispute να ανοίξω από βδομάδα...

περίεργη η όλη φάση και δεν ξέρω τι να κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να παρω τα λεφτά μου πισω και ξανα απο εξω με τπτ... Η ελλαδα η μεταχειρισμένο απο εμπιστα παιδια. Τοσο καιρο που περιμένω εχω βρει 100 κινητα αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα πάρεις τα χρήματα δεν υπάρχει περίπτωση να μη γίνει από το paypal επιστροφή. Όσο για τις αγορές απ έξω, δεν είναι κανόνας πλέον ότι συμβαίνουν αυτά αλλά εξαίρεση. Σαφώς το πρώτο πράγμα που κοιτά ο καθένας είναι τι τον συμφέρει. Προσωπικά πιστεύω αν δεν εσκαγε το θέμα με τις κλοπές δε θα είχες θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έχω παρόμοιο πρόβλημα αλλα με πολυ πιο πρόσφατη παραγγελία...http://www.17track.net/en/track?nums=RF392340876SG&fc=0

 

τι εννοείς να ανοιχτεί ο σάκος από εβδομάδα..του φίλου η παραγγελία είναι από τον μάιο...μερικά φτάνουν ελλάδα άλλα πάλι όχι...έχει ανοιχτεί ήδη claim στο paypal αλλά λέω dispute να ανοίξω από βδομάδα...

περίεργη η όλη φάση και δεν ξέρω τι να κάνω...

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ναι ο σάκος στο αεροδρόμιο κάπου ξεχασμένος και να τον ανοιξουν κάποιες φορές κάνουν και 2 μήνες .... Καταλαβαίνω ανησυχίες για το κινητό αλλά έτσι είναι ... Το να ανοίξεις dispute δεν βοηθάει... Παλιά θυμάμαι ήταν 40 μέρες και το ανοιγαμε την τελευταία μέρα τώρα είναι 180 δεν υπάρχει λόγος να βιαζομαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδιά για αλη μια φορά θελω την βοήθεια σας...οπως σας εχω πει και σε άλλα μηνύματα εχω παραγγείλει απο vickmall ενα κινητό απο 18 Μαρτίου που δεν παρέλαβα ποτε εκανα dispute στο PayPal πριν από ενα μηνα περίπου μου απαντησαν οτι θα επικοινωνησουν με το μαγαζί και θα μου απαντήσουν τελικά με πολλά μηνύματα και τηλέφωνα απο εμένα στο PayPal μου στέλνουν σήμερα ενα μηνυμα και μου λενε οτι η υπόθεση έκλεισε κατα μου και υπερ του μαγαζιού..εγω δεν έχω παραλάβει τίποτα...δεν καταλαβαίνω τον λόγο που έβγαλε αυτή την απόφαση το PayPal. Μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω τωρα...στο tracking number το λέει οτι δεν εχω παραλαβει τιποτα RF384005904SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά για αλη μια φορά θελω την βοήθεια σας...οπως σας εχω πει και σε άλλα μηνύματα εχω παραγγείλει απο vickmall ενα κινητό απο 18 Μαρτίου που δεν παρέλαβα ποτε εκανα dispute στο PayPal πριν από ενα μηνα περίπου μου απαντησαν οτι θα επικοινωνησουν με το μαγαζί και θα μου απαντήσουν τελικά με πολλά μηνύματα και τηλέφωνα απο εμένα στο PayPal μου στέλνουν σήμερα ενα μηνυμα και μου λενε οτι η υπόθεση έκλεισε κατα μου και υπερ του μαγαζιού..εγω δεν έχω παραλάβει τίποτα...δεν καταλαβαίνω τον λόγο που έβγαλε αυτή την απόφαση το PayPal. Μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω τωρα...στο tracking number το λέει οτι δεν εχω παραλαβει τιποτα RF384005904SG

Στο τέλος λέει τηλεφωνήστε στο 1605. Πήρες τηλέφωνο!? Επίσης λέει Κυρ, 27 Μαρ 2016 10:21 - Arrival at Destination Post (Country: GR)

Που το είδες εσύ ότι είναι Σιγκαπούρη!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος λέει τηλεφωνήστε στο 1605. Πήρες τηλέφωνο!? Επίσης λέει Κυρ, 27 Μαρ 2016 10:21 - Arrival at Destination Post (Country: GR)

Που το είδες εσύ ότι είναι Σιγκαπούρη!?

Στα ελτα μπήκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το PayPal έκλεισε κατα μου την υπόθεση απο τη στιγμή που δεν εχω παραλάβει το τηλέφωνο

Στο dispute τι εγραψες?

Οτι δε παρελαβες?

Γιατι μου φαινεται πολυ περιεργο να το βγαλουν κατα σου εφοσον και το tracking εινα κολλημενο.

Έγραψα οτι δεν παρέλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεγαμε και χθες το βραδυ...

 

Αυτο που καταφερα να βρω βαση του κωδικου αποστολης ειναι πως το δεμα ηταν σε σακο/κοντεινερ με αριθμο DISPATCH NO

4069

 

FORCED SCAN# BYPASS SERVERS ERRORS-DFG13

Dest.GR- OVER3

校验码

Query

RF384005904SG 7550560516032000015 OZXBTH

 

GREECE 2016-03-27 10:21,Shipmnet arrived at destination country

2016-03-27 10:21

Shipmnet arrived at destination country

2016-03-27 10:21 Shipmnet arrived at destination country

2016-03-22 11:28 GRATH / parcel dispatched from original office

2016-03-22 11:28 GRATH / parcel dispatched from original office

2016-03-21 23:59 SINGAPORE / Arrive at Airport

2016-03-21 18:00 HONGKONG / Depart from Airport

2016-03-21 16:00 HONGKONG / Depart from facility

2016-03-21 14:00 HONGKONG / Arrive at facility

2016-03-21 05:04 Shipment information received

2016-03-21 05:04 Shipment information received

2016-03-20 23:53 Mingle,Shenzhen,China / Shipment arrived at facility

2016-03-20 23:53 Mingle,Shenzhen,China / Shipment operation completed

2016-03-20 20:57 Shipment information received

2016-03-20 11:28 Wait Transport

2016-03-20 11:28 Wait Transport

 

27/3 φαινεται να εχει μπει Ελλαδα

Κανε ενα τηλεφωνο εδω μηπως γνωριζουν

 

ΕΛΤΑ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών, Σπάτα, 19019, ΑΤΤΙΚΗΣ 2103538122

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι μάλλον ένας από τους πολλούς που χάθηκαν τα δέματα οι περισσότεροι πήραν τα λεφτά τους πίσω από το vickmall.

 

Από ότι διάβασα κλάπηκαν από τις αποθήκες της sg post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...