Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο vickmall!


k33L

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγγνώμη 10 μέρες ήταν. Ορίστε και το tracking number μη και μαγειρεψαμε το post απιστε Θωμα.

RF393121608SG

άλλο 7 και άλλο 10 .... και αν από τις 18 Μάιου μέχρι τις 31 Μαϊού είναι 10 μέρες πάω πάσο και είμαι άπιστος Θωμάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

που είδες 18? πλάκα μας κάνεις? 21 παρέλαβε η sg post και 23 πέταξε για Ελλάδα.

σοβαρά τώρα πόσο χρονών είσαι? όχι τίποτα άλλο αλλά για να σταματήσουμε να ασχολούμαστε

άλλο 7 και άλλο 10 .... και αν από τις 18 Μάιου μέχρι τις 31 Μαϊού είναι 10 μέρες πάω πάσο και είμαι άπιστος Θωμάς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την παραγγελία την εκανα 19 τα ξημερώματα. Όλα τα tracking και του Sg και των ελτα λένε αυτό που σου έστειλα. Εσύ πίστευε ότι θέλεις. Δεν βγάζω κάτι από το vickmall απλά δεν μπορώ να ακούω ασυναρτησίες του στυλ ότι κάνει 40 μέρες να έρθει. Εγώ ποτέ δεν έχω παραλάβει κάτι πάνω απο 15 μέρες, σε κανονικές περιόδους δηλαδή εκτός εορτών. Τώρα αν κάποιος βιάζεται να αγοράσει κάτι ας τα σκάσει τα διπλά από εδώ. Στης 20 δεσμεύτηκαν τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την παραγγελία την εκανα 19 τα ξημερώματα. Όλα τα tracking και του Sg και των ελτα λένε αυτό που σου έστειλα. Εσύ πίστευε ότι θέλεις.

προσωπικά δεν πιστεύω κανέναν μιλάω βλέποντάς τα στοιχεία
Τώρα πως έχεις παραγγείλει 19 Μαϊού και ο Κινέζος σου έδωσε και παραλαβές με track number που ξεκινάει απ τις 18 Μάιου μονό ένας Θεός ξέρει ....!!!?  μάλλον στο vickmall έχουν αποκτήσει μαντικές ικανότητές :cry:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο λέω μαλακιες, ίσως δεν έκανα ποτέ και την παραγγελία. Ίσως δεν υπάρχει καν το tracking number που έδωσα. Δεν ξέρω καν τι ώρα σχολαω από τη δουλεια μου και κάνω τις παραγγελίες μου. Την έχεις μεγαλύτερη πάω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εκανα dispute και μου γραφουν μεχρι της 29 Ιουνίου. Δλδ αν δεν ερθει μεχρι τότε θα μου βάλουν τα λεφτά στο λογαριασμό μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα την παραγγελία 27 Απριλίου. Αν θυμάμαι καλα μετα απο 2-3 μερες μου στειλαν μνμ οτι έφυγε το κινητό .... Αλλα κινητο, γιοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω μήπως επεες στη φάση με τα κλεμμένα πακέτα. Σε τι κατάσταση στο βγάζει το tracking number;

http://www.17track.net/en/track?nums=RF390036931SG

πηρα και στα κεντρικα και μου λενε δεν εχει ερθει Ελλάδα ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.17track.net/en/track?nums=RF390036931SG

πηρα και στα κεντρικα και μου λενε δεν εχει ερθει Ελλάδα ακομα

περίμενέ να ανοιχτεί ο σάκος από εδομάδα θα το πάρεις αφού φέρνεται ότι κινείται το πακέτο σου τζάμπα άνοιξες dispute

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...