Προς το περιεχόμενο

hp xw 27


userpartali

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρα καλα ειχα καταλαβει εξ'αρχης οτι κατι "χανω"

λοιπον το  ολοκληρομενο μενου της οθονης απο τα πληκτρα της δε μπορω με τιποτα να τα βρω στο ΗP My display

τα εκανα ολα uninstall κ παλι install απ'το cd κ update μεσω ιντερνετ αλλα τιποτα

μηπως φταιει η παλια καρτα γραφικων μου ή οτι εχω συνδεσει μεσω vga κ οχι hdmi ή δε ξερω κ εγω τι αλλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελεις να πεις οτι πατας τα κουμπια κατω δεξια απο το κατω bezel της οθονης και δεν εμφανιζεται το OSD?

 

Θα μπορουσε να φταιει η VGA, σιγουρα παντως εχεις χειροτερη εικονα λογω αυτου σε σχεση με μια ψηφιακη συνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι,τα κουμπια της οθονης λειτουργουν κανονικοτατα κ εμφανιζονται ολα τα υπο-μενου

το θεμα ειναι με το hp my display,εκει ΔΕΝ εμφανιζονται ολες οι επιλογες που εχουν προαναφερθει

αλλο περιεργο ειναι οτι στο προγραμμα πανω δεξια ,κατω απο το (x) κ το (?) γραφει @@@0000,υποθετω οτι σε εσας γραφει κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ,λαθος καταλαβα εγω :unsure:

δλδ το προγραμμα της hp δε σου δινει αυτες τις δυνατοτητες

μη το κουραζω κ μην αγχωνομαι αλλο,απο την οθονη οι ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ,λαθος καταλαβα εγω :unsure:

δλδ το προγραμμα της hp δε σου δινει αυτες τις δυνατοτητες

μη το κουραζω κ μην αγχωνομαι αλλο,απο την οθονη οι ρυθμισεις

 

Nαι, δεν πειραζει. Και εγω απο την οθονη τις ρυθμισεις προτεινω.

 

Ετσι κι αλλιως αν δε βαλεις ICC το μοναδικο πειραγμα που χρειαζεται ειναι το Overdrive απο Off στο On και φτιαξιμο η φωτεινοτητα. Μετα μονο οταν παιζεις παιχνιδια ισως να θελεις να ενεργοποιεις το Black Stretch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λογια ειναιιι περιτταααα  ;) -->XMorsX

"μακαρι να ηταν τοσο αμεσα κ εξυπηρετικα κ τα καταστηματα μας"

μπα παιχνιδια ουτε οταν ημουν πιτσιρικας δεν επαιζα-ζαλιζομουν :wacko:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xmorsx ευχαριστώ! Για τα Hz δε ξέρω τι είναι το CRU, εγώ μέσα από το panel της ATI επιλέγω custom resolution και ανεβάζω τα Hz χωρίς να πειράζω τίποτε άλλο. 

 

Έχω θέμα με την φωτεινότητα... Όχι σε όλες τις φάσεις, αλλά κυρίως στα windows και στις  άσπρες ιστοσελίδες. Ακόμα και στο 15% μου φαίνεται πολύ. Αλλά στα βίντεο και στα παιχνίδια είναι οριακό προς λίγο...

 

Το DDC/CI Support στο μενου Management τι είναι;

post-121105-0-61862800-1458321023_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είναι το ledaki απο μέσα στην ένδειξη on-off, συμβαίνει σε όλους μην άγχεσαι! :-)

σε όλες τις γωνίες υπάρχει "αυξημένη φωτεινότητα" bleeding εκεί λίγο παραπάνω. Τουλάχιστον στη δική μου.

Βγάλε άλλη μία πιο καθαρή με χαμηλότερο φωτισμό εστίασε κέντρο και να φαίνεται ολόκληρη. Δές εδώ πχ για σύγκριση  http://www.insomnia.gr/topic/596939-hp-xw-27/?do=findComment&comment=54601243 http://s23.postimg.org/jbilegvd7/IMAG0339.jpg

Απο την άλλη δύσκολο αλλα άν είναι έτσι http://h30434.www3.hp.com/t5/Desktop-Video-Display-and-Touch/27xw-bleeding-like-crazy/td-p/5432734

τηλέφωνο κατευθείαν 210 969 6416

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

τσου, είναι το led και όλα τα κουμπιά ελέγχου που άν πιέσεις εκεί γωνία ελαφρά το πλαστικό θα δεις οτι επηρεάζει περισσότερο απο κάθε άλλο σημείο το panel. Μεγειά την οθονάρα σου φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...