Προς το περιεχόμενο

Star Wars : Episode 8


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικά αυτό θα ήταν τέλειο, δηλαδή όπως είπες να έκοβε το saber μέρος της μάσκας να έπεφτε στο χιόνι και μετά close up στα μούτρα με μιση φάση μάσκα και dark side red eye. Btw αυτό που είπε ο Wayward "confused, χαζό παιδί, wannabe evil" πως γίνετε?! Δεν υποτίθεται ότι είναι χρονια dark side και έχει κόψει άπειρους? Καταλαβαίνω τα συναισθήματα γιατί έχει να κάνει με οικογένεια αλλα τον βρήκα way under-powered για "raw force" user.

 

Εγώ κατάλαβα πως είναι φρέσκος και δεν πιάνει όλο του το potential ακριβώς γιατί δεν ξέρει ακόμα τι θέλει και έχει μπερδεμένες φιλοδοξίες και επιρροές.

 

Επίσης τι underpowered? Μάλλον δε θυμάσαι καλά... σταμάτησε blaster bolt στον αέρα, mind reading, force push για παράδειγμα και στο τέλος στη μάχη εναντίον Fin και Rey είχε φάει στο στομάχι bolt από το bowcaster του Chewbacca το οποίο πριν όποιον πέτυχε τον έστειλε αδιάβαστο πετώντας καμια δεκαριά μέτρα πίσω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η αλήθεια είναι ότι δεν έδειξαν και ποτε το true potential του Anakin, τουλάχιστον on-screen. Γενικά πέρα από Yoda πιο πολύ focus στα duels δίνουν παρα στα force abilities δύστυχος, Starkiller ftw! :D

 

Εγώ κατάλαβα πως είναι φρέσκος και δεν πιάνει όλο του το potential ακριβώς γιατί δεν ξέρει ακόμα τι θέλει και έχει μπερδεμένες φιλοδοξίες και επιρροές.

 

Επίσης τι underpowered? Μάλλον δε θυμάσαι καλά... σταμάτησε blaster bolt στον αέρα, mind reading, force push για παράδειγμα και στο τέλος στη μάχη εναντίον Fin και Rey είχε φάει στο στομάχι bolt από το bowcaster του Chewbacca το οποίο πριν όποιον πέτυχε τον έστειλε αδιάβαστο πετώντας καμια δεκαριά μέτρα πίσω.

 

Ok το blaster shot stop (super cool) στο δίνω αλλα τα υπόλοιπα είναι νομίζω πολύ normal για Jedi master και γενικά Light side powers, που είναι τα force choke, lightning, kill, drain etc?! Θέλω πολλά i know :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η αλήθεια είναι ότι δεν έδειξαν και ποτε το true potential του Anakin, τουλάχιστον on-screen. Γενικά πέρα από Yoda πιο πολύ focus στα duels δίνουν παρα στα force abilities δύστυχος, Starkiller ftw! :D

 

 

Ok το blaster shot stop (super cool) στο δίνω αλλα τα υπόλοιπα είναι νομίζω πολύ normal για Jedi master και γενικά Light side powers, που είναι τα force choke, lightning, kill, drain etc?! Θέλω πολλά i know :D

 

χαχαχα κοίτα όντως θες πολλά, επιπλέον αν θυμάμαι καλά πέρα του Palpatine, μόνο ο Count Dooku είχε δείξει έλεγχο σε force lightning.

 

Το choke ok είναι ψιλο-signature του Vader, ενώ ο Kylo δείχνει πως έχει το freeze και το mind reading που δεν έχουμε πολυδει αν δεν κάνω λάθος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...