Προς το περιεχόμενο

Παιζουμε ξανα σε Betfair - Pinnacle απο την Ελλαδα?


eopako2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η William Hill. Ανοίγει κανονικά, κάνω login αλλά μου λένε ότι δεν έχουν πάρει άδεια και με το που γίνει θα με ενημερώσουν. Αυτό γίνεται από πέρυσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Pinnacle μεσω VPN αλλα χωρις skrill,κατευθειαν καταθεσεις/αναληψεις σε ελληνικη καρτα, μαλλον ειναι κακος συνδυασμος σωστα?

 

βασικα skrill ανοιγουμε κανονικα τωρα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά γεια χαρά και από μένα...

Μια απορία. Κάνω τα βήματα που περιγράφετε για να παίζουμε στην Betfair από Ελλάδα (να βρούμε γνωστό μας σε άλλη χώρα και να ανοίξει λογ/σμό στην Betfair στο όνομα του, να δώσει τα στοιχεία του για ταυτοποίηση, κτλ) και μετά να μπαίνουμε εμείς με VPN με IP της χώρας που είναι ο φίλος μας και συνδεόμαστε στην Betfair ... σωστά ??

Με την Skrill / Neteller τι γίνεται όμως ? αυτά είναι στο δικό μου όνομα ... πρέπει να ανοίξει και ο φίλος μου δικούς του λογαριασμούς σε αυτά και να τα κάνω εγώ χρήση ??

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 15/6/2018 στις 12:44 ΠΜ, Eragon1996 είπε

Έχουμε κανένα νέο? Επιτρέπεται να παίξουμε σε Betfair κ pinnacle από Ελλάδα? Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει η ας μ στείλει μήνυμα ευχαριστώ!! ;))

οχι, ειναι παράνομο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά θέλω να ρωτήσω αν η pinnacle κάνει φραγή λογαριασμών που χρησιμοποιούν vpv ,η betfair έχω διαβάσει ότι προχωράει σε φραγή...όποιος ξέρει ας βοηθήσει και αν θέλει να αναφέρει εταιρίες που μπορούμε να χρησιμοποιούμε άφοβα(λόγο φραγής-κλεισίματος λογαριασμού) μέσο vpn ,ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά,

Εχω διαβάσει ολά τα πιθανα σενάρια που κυκλοφορουν για το κατα πόσο μπορει κάποιος απο Ελλάδα να παιξει σε στοιχηματικο σαιτ που εχει απαγορευτει, αλλα δεν εχω προσπαθήσει ο ιδιος να εγγραφώ και να παιξω σε κάποιο απο αυτα.

Θα ηθελα να ρωτησω,  υπάρχει καποιος που μενει Ελλάδα και εχει καταφερει όντως με καποιο τροπο να παιζει betfair?

Ευχαριστω...

Επεξ/σία από kdvasilatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παιδιά καλησπέρα, τώρα είδα το συγκεκριμένο θέμα και επειδή μ ενδιαφέρει και μένα θα ήθελα αν κάποιος έχει την ευγενή καλοσύνη να μου δώσει πληροφορίες για το πως μπορείς να παίξεις στην pinnacle . Όποιος θέλει και με pm δεν υπάρχει θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/5/2020 στις 7:24 ΜΜ, vourts είπε

Παιδιά καλησπέρα, τώρα είδα το συγκεκριμένο θέμα και επειδή μ ενδιαφέρει και μένα θα ήθελα αν κάποιος έχει την ευγενή καλοσύνη να μου δώσει πληροφορίες για το πως μπορείς να παίξεις στην pinnacle . Όποιος θέλει και με pm δεν υπάρχει θέμα

Μόνο από κάποιον agent μπορείς να παίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
2 ώρες πριν, Fosf0ros είπε

θέλω να παίξω betfair

με vpn και Skrill είμαι καλυμμένος?

ας μου πει όποιος ξέρει

Οχι, χρειαζεται ο skrill λογαριασμος σου ή η καρτα καταθεσης να ειναι σε χωρα που η betfair λειτουργει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...