Προς το περιεχόμενο

Παιζουμε ξανα σε Betfair - Pinnacle απο την Ελλαδα?


eopako2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, haHa είπε

Οχι, χρειαζεται ο skrill λογαριασμος σου ή η καρτα καταθεσης να ειναι σε χωρα που η betfair λειτουργει.

 

 

δε μπορώ να ανοίξω με vpn από εδώ και να φαίνομαι ότι είμαι Αγγλία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Fosf0ros είπε

δε μπορώ να ανοίξω με vpn από εδώ και να φαίνομαι ότι είμαι Αγγλία?

Oχι,γιατι χρειαζεσαι καποιο λογαριασμο τυπου ΔΕΗ κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, haHa είπε

Oχι,γιατι χρειαζεσαι καποιο λογαριασμο τυπου ΔΕΗ κλπ.

 

αν πεταχτώ διακοπές σε κάποια χώρα και μείνω λίγες μέρες σε air bnb ή ξενοδοχείο γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα.

Εχω διαβάσει όλη την συνομιλία και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Εχω δημιουργήσει λογαριασμό στην pinnacle ομως εχω θεμα με την ταυτοποιηση της διευθυνσης διοτι την ζητουν σε αγγλικους χαρακτηρες προκειμενου να επικυρωθει. Δυστυχως, ολοι οι λογαριασμοι σταθερου η΄κινητου τηλεφωνου η΄ΔΕΚΟ αναγραφουν την διευθυνση στα ελληνικα με αποτελεσμα να μην γινεται ταυτηση της διευθυνσης του εγγραφου με της καταχωρημενης στην pinnacle(στην pinnacle δεχονται την εισαγωγη των στοιχειων μονο στα αγγλικα και αν γραψεις ελληνικα σου λεει ''invalid characters''). εχει καποιος να μου προτεινει κατι ? 

Επίσης είμαι νέος στον χώρο του αρμπ και έχω τα γνωστά θέματα με λιμιταρισματα λογαριασμών(και σε λογαριασμούς που δεν πρόλαβα να διευθετήσω ούτε δελτίο), αν θα μπορούσατε να μου δώσετε κάποιες συμβουλές θα ήταν καλοδεχούμενες.

ευχαριστώ ¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Στις 17/5/2020 στις 6:29 ΜΜ, foufidis είπε

Μόνο από κάποιον agent μπορείς να παίξεις.

Γεια σου φιλε. Τι εννοεις απο καποιον agent? Εχεις να προτινεις καποιους? Ποια ειναι η διαδικασια δλδ? Το ψαχνω πανω απο χρονο και δεν εχω βγαλει ακρη. Αν μπορεις πες μου ειτε εδω ειτε σε μνμ.

Στις 17/5/2020 στις 6:29 ΜΜ, foufidis είπε

Μόνο από κάποιον agent μπορείς να παίξεις.

Γεια σου φιλε. Τι εννοεις απο καποιον agent? Εχεις να προτινεις καποιους? Ποια ειναι η διαδικασια δλδ? Το ψαχνω πανω απο χρονο και δεν εχω βγαλει ακρη. Αν μπορεις πες μου ειτε εδω ειτε σε μνμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...