Προς το περιεχόμενο

καλύτερα απορρυπαντικά ρούχων


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πού τα βρίσκεις αυτά; 

έχει αποθήκη στο νησί που τα διανέμει στα s/m έχω δει όμως μαλακτικά της εταιρίας και σε μασούτη θεσσαλονίκης άρα μπορεί να βρεις και σε άλλα μέρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είχε πει ενας της LG ότι όλα τα πλυντήρια είναι φτιαγμένα για να παίρνουν σκόνη και πως τα υγρά αφήνουν κατάλοιπα που σιγά σιγά κάνουν το πλυντήριο σιχαμένο. Το θέμα είναι πως δεν με βολεύει καθόλου η σκόνη λόγω εξάπλωσης. Βάζω στο πλυντήριο πιάτων και κρατάω την αναπνοή μου κάθε φορά να μην μου πάνε οι κόκκοι στη μύτη ενω είναι σίγουρο πως θα ρίξω κάτω μερικους. Στο ρούχων δεν έχω τολμήσει ακόμα και είμαι με τα υγρά για ευκολία.

Το έχει κανείς άλλος αυτό η είμαι η μόνη μυγιάγγιχτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία φορά την εβδομάδα αφαιρείς το detergent drawer και το ξεπλένεις με καυτό νερό, αλλιώς αν δεν αφαιρείται ρίχνεις βραστό νερό και με ένα πινέλο, κάτι αφαιρείς τα όποια κατάλοιπα υπάρχουν. Η σκόνη μου κάνει σ*ατά το δέρμα και δεν βάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είχε πει ενας της LG ότι όλα τα πλυντήρια είναι φτιαγμένα για να παίρνουν σκόνη και πως τα υγρά αφήνουν κατάλοιπα που σιγά σιγά κάνουν το πλυντήριο σιχαμένο. Το θέμα είναι πως δεν με βολεύει καθόλου η σκόνη λόγω εξάπλωσης. Βάζω στο πλυντήριο πιάτων και κρατάω την αναπνοή μου κάθε φορά να μην μου πάνε οι κόκκοι στη μύτη ενω είναι σίγουρο πως θα ρίξω κάτω μερικους. Στο ρούχων δεν έχω τολμήσει ακόμα και είμαι με τα υγρά για ευκολία.

Το έχει κανείς άλλος αυτό η είμαι η μόνη μυγιάγγιχτη?

Μπα και γω το εχω αυτο. Ειναι και στενο πλυντηριο και εκει που το χουμε με λιγο ζορι ριχνω τη σκονη και με ρχετε μυρωδια. :eek:  Βασικα μονο σε θερμοκρασιες ανω των 60 βαθμων βαζω σκονη, δλδ σε σεντονια/πετσετες και ασπρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είχε πει ενας της LG ότι όλα τα πλυντήρια είναι φτιαγμένα για να παίρνουν σκόνη και πως τα υγρά αφήνουν κατάλοιπα που σιγά σιγά κάνουν το πλυντήριο σιχαμένο

Εμένα μου φαίνεται η σκόνη αφήνει κατάλοιπα,ακόμα και στα ρούχα.Τα κάνει πιο σκληρά.Οι εσωτερικές σωληνώσεις μαζεύουν σιγά σιγά μπίχλα.Εμείς πάντοτε υγρά βάζουμε εδώ και χρόνια και οι σωληνώσεις μένουν καθαρές.

Στο εμπόριο υπάρχουν ειδικά καθαριστικά για πλυντήρια.Κάθε τρίμηνο το βάζεις σκέτο να πλένει σε μεγάλη θερμοκρασία και μένει καθαρό και χωρίς μυρωδιές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την σκονη ομως, οχι το υγρο, καθως περιεχει ολες τις επικινδυνες ουσιες. Απλα καποιες φορες το πλυνηριο δεν την διαλυει τελειως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την σκονη ομως, οχι το υγρο, καθως περιεχει ολες τις επικινδυνες ουσιες. Απλα καποιες φορες το πλυνηριο δεν την διαλυει τελειως.

Στον κάδο τη βάζεις ή στη θήκη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Ρε παιδια το endless σκονη πλυντηριου ρουχων κανεις το εχει χρησιμοποιησει????Λεω να παω σε ελληνικο αλλα επειδη ειναι μεγαλη συσκευασι ελλεγα μηπως εχει κανεις γνωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...