Προς το περιεχόμενο

Νυχτερινό τιμολόγιο ΔΕΔΔΗΕ


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα τηλ στην εθνικη και μου ειπαν οτι ο κωδικος αυτος που εχω ειναι λαθος. Δεν τον παιρνει ουτε στο ΔΕΗ ουτε στο ΔΕΔΔΗΕ ουτε στο ΔΕΗ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ-ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ. Ισως εχουν κανουν λαθος με τον αριθμο που μου εστειλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω εισαι

η φωτο που εβγαλα πριν απο εδω ειναι. Δεν δεχεται τα 16 ψηφια. Αυτο μου ειπαν και στην εξυπηρετηρη πελατων της Εθνικης Τραπεζας. ο τηλεφωνητης δοκιμασε και να βαλει τις αλλες επιλογες της Δεη. ΔΕΗ-ΔΕΔΔΗΕ-ΔΕΔΔΗΕ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΣ αλλα το αποτελεσμα ηταν ιδιο.

Αμπελοκηπους μενω.

Εμάς μας πήραν τηλέφωνο από τη δεδδηε μας έδωσαν αριθμό λογαριασμού και βάλαμε εκεί τα λεφτά μέσω e-Banking. Δεν είναι κάποιο χαρτί.

 

Τωρα προσφατα εκανες αιτηση;Εγω πριν απο κανα μηνα περιπου. Σε προηγουμενη σελιδα ανεβασα αυτο που μου εστειλαν αυτοι. Σιγουρα αν δεν βρω καποια ακρη θα τους παρω τηλ αυριο να ρωτησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι υπαλληλοι της Εθνικης στο help desk δεν ειναι δικοι της υπαλληλοι και μαλλον δεν τους τα εχουν πει καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι υπαλληλοι της Εινικης στο help desk δεν ειναι δικοι της υπαλληλοι και μαλλον δεν τους τα εχουν πει καλα.

Υπάρχει δυνατότητα για αίτηση μέσω ίντερνετ να μπω στο πρόγραμμα τον ευάλωτων καταναλωτών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η φωτο που εβγαλα πριν απο εδω ειναι. Δεν δεχεται τα 16 ψηφια. Αυτο μου ειπαν και στην εξυπηρετηρη πελατων της Εθνικης Τραπεζας. ο τηλεφωνητης δοκιμασε και να βαλει τις αλλες επιλογες της Δεη. ΔΕΗ-ΔΕΔΔΗΕ-ΔΕΔΔΗΕ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΣ αλλα το αποτελεσμα ηταν ιδιο.

Αμπελοκηπους μενω.

 

 

Τωρα προσφατα εκανες αιτηση;Εγω πριν απο κανα μηνα περιπου. Σε προηγουμενη σελιδα ανεβασα αυτο που μου εστειλαν αυτοι. Σιγουρα αν δεν βρω καποια ακρη θα τους παρω τηλ αυριο να ρωτησω.

 

 

 

Η εικονα σου λεει ΔΕΗ και οχι ΔΕΔΔΗΕ

 

Απο 7 αρχιζει η παροχη σου ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει ΔΕΔΔΗΕ

ωπα πιο κατω ειναι..... (αγνοειστε την φωτο)

Σας ευχαριστω πολυ ολους για τον ενδιαφερον. 

Τωρα ξερετε στο περιπου ποτε θα ενεργοποιηθει το νυχτερινο;Μαζι με το χαρτι αυτο μου ηρθε και λογαριασμος, στον επομενο να περιμενω;;

Ενημερωθηκατε οταν μπηκε νυχτερινο ρευμα;

post-218027-0-56838300-1501439490_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εισαι

στα τοσα μηνυματα το εχασα.

εν το μεταξυ το ειπε 100 φορες ο snapshot αλλα εγω χαμπαρι. Ξερεις αν θα με ενημερωσουν οταν θα μπει το νυχτερινο και αν θα ειναι απο τον επομενο λογαριασμο η διαφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει δυνατότητα για αίτηση μέσω ίντερνετ να μπω στο πρόγραμμα τον ευάλωτων καταναλωτών;

 

https://www.deddie.gr/el/upiresies/koinwniko-oikiako-timologio

 

Για ευαλωτους καταναλωτες για λογους υγειας θα σου ζητησουν στοιχεια απο χαρτια απο κρατικο νοσοκομειο .

 

Για κοινωνικο τιμολογιο γινεται διασταυρωση με το Υπουργειο Οικονομικων.

στα τοσα μηνυματα το εχασα.

εν το μεταξυ το ειπε 100 φορες ο snapshot αλλα εγω χαμπαρι. Ξερεις αν θα με ενημερωσουν οταν θα μπει το νυχτερινο και αν θα ειναι απο τον επομενο λογαριασμο η διαφορα;

 

 

Ναι θα σε ενημερωσουν και θα εισαι παρων οταν αλλαξουν τον μετρητη αλλα θα καθυστερησεις πολυ λογω ελλειψης υλικων και προβληματα με εργολαβο (Τοξοτης του γνωστου Καλογριτσα) . Ειδικα αν η παροχη σου ξεκινναει απο 7 .

 

Αν ειναι μαλστα και τριφασικη ...καλη υπομονη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...