Προς το περιεχόμενο

Νυχτερινό τιμολόγιο ΔΕΔΔΗΕ


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σου εξηγησα τον λογο ...Μετα από πολλους μηνες πριν λιγες μερες κυρηχτηκε εκπτωτος ο Καλογρίτσας.

Θα φάει πόδι δηλαδή? Πόσο καιρός στρογγυλό κάθονταν αυτός στη ΔΕΗ ως εργολάβος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα φάει πόδι δηλαδή? Πόσο καιρός στρογγυλό κάθονταν αυτός στη ΔΕΗ ως εργολάβος?

 

 

Ηδη εφυγε αλλα δεν θυμαμαι ποσα χρονια ηταν.

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Χαλκιδική δεν έχει εργολάβο εδώ και πολύ καιρό. Δεν ήτανε ο καλογριτσας ηταν αλλη εταιρία και κάνουμε προσπάθειες να ήμαστε σε όλα γρήγοροι παρά την ελληψη κόσμου και υλικών. Άσχετα αν πολλοί φωνάζουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ευχαριστώ.

 

Στην αρχή νόμιζα ότι για τους νέους στο νυκτερινό ισχύει το 2ωρο το μεσημέρι ακόμα και το καλοκαίρι και χάρηκα ότι θα γλιτώσω το μαγείρεμα στις 23:00  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ.

 

Στην αρχή νόμιζα ότι για τους νέους στο νυκτερινό ισχύει το 2ωρο το μεσημέρι ακόμα και το καλοκαίρι και χάρηκα ότι θα γλιτώσω το μαγείρεμα στις 23:00  :-D

 

 

Το καλοκαιρι ειναι συνεχομενο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια μια βοηθεια οποιος γνωριζει. Εχω κανει αιτηση και μου εχει ερθει το χαρτι για να πληρωσω ενα ποσο  (42 ευρω) για να μπω στο νυχτερινο ρευμα. Προσπαθω εδω και ωρα απο το ibank της εθνικης τραπεζας μου και δεν δεχεται τον 16ψηφιο κωδικο μου. Μαλλον κατι κανω λαθος αλλα δεν βρισκω τι. Προσπαθησα ειτε σαν ibank ειτε σαν αριθμο λογαριασμου αλλα τιποτα. 

Αν επιλεξω να πληρωσω ΔΕΗ-ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ η καποια απο τις αλλες επιλογες το δεχεται κανονικα αλλα δεν νομιζω να πανε στο λογαριασμο που θελω.

post-218027-0-87366100-1501432283_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια μια βοηθεια οποιος γνωριζει. Εχω κανει αιτηση και μου εχει ερθει το χαρτι για να πληρωσω ενα ποσο  (42 ευρω) για να μπω στο νυχτερινο ρευμα. Προσπαθω εδω και ωρα απο το ibank της εθνικης τραπεζας μου και δεν δεχεται τον 16ψηφιο κωδικο μου. Μαλλον κατι κανω λαθος αλλα δεν βρισκω τι. Προσπαθησα ειτε σαν ibank ειτε σαν αριθμο λογαριασμου αλλα τιποτα. 

Αν επιλεξω να πληρωσω ΔΕΗ-ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ η καποια απο τις αλλες επιλογες το δεχεται κανονικα αλλα δεν νομιζω να πανε στο λογαριασμο που θελω.

 

 

Για δοκιμασε να βαλεις τα πρωτα 12 ψηφια. Το εντυπο τον αναφερει σαν κωδικο ηλεκτρονικης πληρωμης ?Τα ΙΒΑΝ ολα ειναι 25 ψηφια και GR μπροστα

 

Εναλακτικα μπορεις και μεσω phone banking να πληρωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια μια βοηθεια οποιος γνωριζει. Εχω κανει αιτηση και μου εχει ερθει το χαρτι για να πληρωσω ενα ποσο  (42 ευρω) για να μπω στο νυχτερινο ρευμα. Προσπαθω εδω και ωρα απο το ibank της εθνικης τραπεζας μου και δεν δεχεται τον 16ψηφιο κωδικο μου. Μαλλον κατι κανω λαθος αλλα δεν βρισκω τι. Προσπαθησα ειτε σαν ibank ειτε σαν αριθμο λογαριασμου αλλα τιποτα. 

Αν επιλεξω να πληρωσω ΔΕΗ-ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ η καποια απο τις αλλες επιλογες το δεχεται κανονικα αλλα δεν νομιζω να πανε στο λογαριασμο που θελω.

 

Στο χαρτί που σου ήρθε λογικά πρέπει να έχει οδηγίες για το πως να πληρώσεις αυτό το ποσό.

 

Αυτό που μας δείχνεις είναι για να πληρώνεις λογαριασμούς με 12ψήφιο κωδικό ηλεκτρονικής πληρωμής, λογικό είναι να μην δέχεται 16ψήφιο κωδικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χαρτι πρεπει να εχει μαλλον καποιο ΙΒΑΝ αρκετων Τραπεζων και διαλεγεις μεταφορα με αιτιολογια οτι σου λεει στις οδηγιες.Προφανως διαλεγεις της δικιας σου Τραπεζας να μην εχει προμηθεια.

 

Αν δεν κανω λαθος η εικονα ειναι απο Εθνικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καταλαβα οτι πρεπει να κανεις μεταφορα τα ευρω αυτα σε οποιαδηποτε απο τις Τραπεζες σε βολευει και εχεις ebanking με δικαιουχο ΔΕΔΔΗΕ και θα σου βγαλει το 100- ......

 

Αυριο πρωι αν δεν τα εχεις καταφερει μπορω να ρωτησω τον συναδελφο στην διπλανη πορτα και να σου πω με απολυτη σιγουρια.

 

Αν παντως εισαι Αττικη οπλισου με υπομονη μεχρι να μπει το νυχτερινο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...