Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft αυτοματοποιεί την αναβάθμιση σε Windows 10 για τους χρήστες Windows 7 και 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απορω ποιο ειναι το ποσοστο αυτων που διαβαζουν, περα απο τον τιτλο και το πρωτο ποστ, το υπολοιπο νημα ή εστω προσπαθουν να διασταυρωσουν μια πληροφορια, πριν ποσταρουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 240
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω 2 μηχανηματα που το ενα δεν βαζει τα δεκαρια λογω καρτας γραφικων, και το αλλο που δεν λεει.... απλα βγαζει καποιο ερορ. θα πολεμαει δηλαδη καθε τρεις και λιγο να τα βαλει ? 

και θα το κανει οταν εγω ασχολουμε με κατι αλλο? 

καθολου λογικη αυτη η αποφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το πρόβλημα και ο λόγος που δεν αναβαθμίζω είναι ότι το λειτουργικό δένει με το hardware. Τουλάχιστον έτσι ξέρω....Και αν εγώ θέλω να αλλάξω μητρική αύριο μεθαύριο? Ή cpu? Τότε θα πρέπει να παίρνω τηλέφωνα? Και ΑΝ με εξυπηρετήσουν? Εγώ πλήρωσα μία άδεια και θέλω μία αντίστοιχη άδεια. Αλλιώς ΜΗΝ μου τα πρήζετε να αναβαθμίσω με το ζόρι!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχιζω ολοενα και περισσοτερα να πιστευω οτι τελικα εκανα πολυ κακα που έβαλα τα 10αρια. Αυτη η επιμονη της MS αρχιζει να μου την δινει στα νεύρα και να μου κινει υποψίες.

 

τα τελευταια καλα win ηταν τα 7... μετά εχουμε μισες δουλειες, πασαλειματα, μπασταρδεματα, ρουφιεναματα και αναξιοπιοστια στην σταθεροτητα του OS.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτο εγω κλεινω τις ενημερωσεις σε οτι pc φτιαχνω.

αλλα ακομα και αν δεν πετυχει αυτο,θα κοψει την υποστηριξη στα 7 στα επομενα 1-2 χρονια και θα κλαιμε..

ωραια λογικη. τιγκα στους ιους τα πισια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...