Προς το περιεχόμενο

Ο ρυθμός υιοθέτησης των Windows 10 σε επιχειρήσεις είναι διπλάσιος από των Windows 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

σοβαρα τωρα? στο επομενο καρε θα σου βαζουν πιστολι στον κροταφο αν δεν "αναβαθμιζεις" σε 10

 

μ αρεσουν πολυ αυτες οι ερευνες παπαγαλακια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον ανταγωνισμό ανάμεσα σε εταιρίες να είναι στα υψη μπορούν να εμπιστεύονται τα δεκάρια ? τα σέρβερ της Microsoft θα έχουν μαζέψει όλα τα βιομηχανικά μυστικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

windows-10-fixed.jpg

Αυτές τις εικόνες τις βλέπουμε από τότε που βγήκαν τα XP. Εσύ τοτε πήγαινες παιδικό σταθμό. Οποτε μην ποσταρεις ανοησίες. :)

 

Υγ: Αν ηταν σε θέμα apple αυτο οι mods θα σου είχαν κάνει μπαν σε κλάσματα δευτερολέπτου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ειδηση ειναι οτι θα μεινετε jobless αν δε μαθετε εστω και με το στανιο τα windows 10 διαφορετικα ο κοσμος θα πεινασει (σελ. 451-452 Γερ.Π) extremely evil face 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τρογομαστε με τα windows 10 οτι και windows να εχεις τα παιχνιδια δουλεβουν τα παντα το μονο που αλαζι το μενου και κατι πραγματα και οτι βολεβι στο χιριζμο ομος αμα κανει ι microsoft αυτο σκευτοτανε κατι μινες πριν να μιν διαβαζει πιρατικα μπορι να μι γινει και δεν νομιζο γιατι θα χασει πολλα τι θα κανετε εκι εγο ειμαι με 7 και μετα θα παο στα 8,1 γιατι μου αρεσουν δεν εχο τετια κολιματα pc καλο να εχω και τα windows ειναι το λιγοτερο που με νιαζει για να τα βαλω τα 10 θα περασει 7 χρονια και θα εχουν βγι τα 11 ι τα 12 θελο να δο ολοκλιροτικα τα αποτελεσματα γιατι αμα βιαστο μπορι να τιν παθο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά έτυχε ένα ραντεβού σε συμβολαιογράφο πρόσφατα ,και την ημέρα πο είχα πάει μόλις ειχε εγκαταστήσει τα 10 ,κοπανιοταν μέχρι το ταβάνι γιατί δεν μπορούσε να εκτυπώσει ,κάποια αρχεία δεν ήταν συμβατά και δεν ανοιγαν και γενικά πολλά θέματα σε προγράμματα που είχε από το υπουργείο οικονομικών για να βγάζει αντικειμενικές αξιες με αποτέλεσμα να κλείσει το γραφείο της ολητην μέρα για να έρθει από εταιρία που τις τα έβαλαν να δουν τι τρέχει ....σε κάποια επαγγέλματα δημιούργησαν προβλήματα που παίζουν αυστηρά με pc και δημιουργούν ακόμα.

 

 

Μόνο αυτό μπορεί να είχε πρόβλημα, τα άλλα ήταν σίγουρα PEBKAC (ή δικό της ή αυτού που έκανε το update).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τρογομαστε με τα windows 10 οτι και windows να εχεις τα παιχνιδια δουλεβουν τα παντα το μονο που αλαζι το μενου και κατι πραγματα και οτι βολεβι στο χιριζμο ομος αμα κανει ι microsoft αυτο σκευτοτανε κατι μινες πριν να μιν διαβαζει πιρατικα μπορι να μι γινει και δεν νομιζο γιατι θα χασει πολλα τι θα κανετε εκι εγο ειμαι με 7 και μετα θα παο στα 8,1 γιατι μου αρεσουν δεν εχο τετια κολιματα pc καλο να εχω και τα windows ειναι το λιγοτερο που με νιαζει για να τα βαλω τα 10 θα περασει 7 χρονια και θα εχουν βγι τα 11 ι τα 12 θελο να δο ολοκλιροτικα τα αποτελεσματα γιατι αμα βιαστο μπορι να τιν παθο

Wtf μας έκαψες τα μάτια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο αυτό μπορεί να είχε πρόβλημα, τα άλλα ήταν σίγουρα PEBKAC (ή δικό της ή αυτού που έκανε το update).

 

πιθανον με το format να εγκατασταθηκε νεοτερο office αλλα δεν εχει καμια σημασια του μπιλαρου ειναι κι αυτο

 

τα ασυμβατα προγραμματα μπορουν να τρεξουν με compatibility, ή ακομα και σε virtual xp mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...