Προς το περιεχόμενο

Ο ρυθμός υιοθέτησης των Windows 10 σε επιχειρήσεις είναι διπλάσιος από των Windows 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

βασικά έτυχε ένα ραντεβού σε συμβολαιογράφο πρόσφατα ,και την ημέρα πο είχα πάει μόλις ειχε εγκαταστήσει τα 10 ,κοπανιοταν μέχρι το ταβάνι γιατί δεν μπορούσε να εκτυπώσει ,κάποια αρχεία δεν ήταν συμβατά και δεν ανοιγαν και γενικά πολλά θέματα σε προγράμματα που είχε από το υπουργείο οικονομικών για να βγάζει αντικειμενικές αξιες με αποτέλεσμα να κλείσει το γραφείο της ολητην μέρα για να έρθει από εταιρία που τις τα έβαλαν να δουν τι τρέχει ....σε κάποια επαγγέλματα δημιούργησαν προβλήματα που παίζουν αυστηρά με pc και δημιουργούν ακόμα.

ΨΕΕΕΜΑΑΑΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υγ: Αν ηταν σε θέμα apple αυτο οι mods θα σου είχαν κάνει μπαν σε κλάσματα δευτερολέπτου.

Έλα τώρα :)

 

τελικα ο ορος "penetration" οπως αναφερεται στο πινακα με το ραβδογραμμα πρεπει να πονεσε πολυ

Όπως δείχνουν οι αριθμοί στους περισσότερους αρέσει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές τις εικόνες τις βλέπουμε από τότε που βγήκαν τα XP. Εσύ τοτε πήγαινες παιδικό σταθμό. Οποτε μην ποσταρεις ανοησίες. :)

 

Υγ: Αν ηταν σε θέμα apple αυτο οι mods θα σου είχαν κάνει μπαν σε κλάσματα δευτερολέπτου.

φιλε μου ο πρωτος μου υπολογιστης ηταν ενας oric με κασετα ηχου .2 υπολογοστης 386.3 - 4 - 5 + .

τα xp ηταν και θα ειναι για εμενα τα καλητερα windows  ολων των εποχων .10 δεν μου εκαναν το κλικ που θα επρεπε και δευτερων εξακολουθω να εχω προβληματα και βαρια κοληματα στο pc μου core duo 2

επισεις ενα i3 που εχω δει το ιδιο . στους χορου εργασιας που επισκεπτομαι δεν θελουν να τα δουν .δειξε μου μια που να δειχνει αυτα που λες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τα xp ηταν και θα ειναι για εμενα τα καλητερα windows  ολων των εποχων .

Τελείως άκυρη φράση το "όλων των εποχών", πόσο μάλλον το "καλύτερα"...

 

Πες καλύτερα τα αγαπημένα σου και δεν θα φέρει κανείς αντίρρηση...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείως άκυρη φράση το "όλων των εποχών", πόσο μάλλον το "καλύτερα"...

 

Πες καλύτερα τα αγαπημένα σου και δεν θα φέρει κανείς αντίρρηση...

Ωχρή κηλίδα; Αφού έγραψε "για εμένα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ο πρωτος μου υπολογιστης ηταν ενας oric με κασετα ηχου .2 υπολογοστης 386.3 - 4 - 5 + .

τα xp ηταν και θα ειναι για εμενα τα καλητερα windows  ολων των εποχων .10 δεν μου εκαναν το κλικ που θα επρεπε και δευτερων εξακολουθω να εχω προβληματα και βαρια κοληματα στο pc μου core duo 2

επισεις ενα i3 που εχω δει το ιδιο . στους χορου εργασιας που επισκεπτομαι δεν θελουν να τα δουν .δειξε μου μια που να δειχνει αυτα που λες!

 

Δεν ξέρω αν οι συγκεκριμένες εικόνες έχουν κυκλοφορήσει για τα XP, εσύ πάντως έχεις καταντήσει γραφικός από τις πολλές φορές που τις έχει ανεβάσει για τα Windows 10 (χωρίς να αναφέρω ότι ενώ τις σβήνουν οι admins/mods, εσύ ακάθεκτος συνεχίζεις να τις ξανανεβάζεις)! Get over it...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ειδηση ειναι οτι θα μεινετε jobless αν δε μαθετε εστω και με το στανιο τα windows 10 διαφορετικα ο κοσμος θα πεινασει (σελ. 451-452 Γερ.Π) extremely evil face 

θα έχετε windows και θα είναι σα να μην έχετε

 

Γιατι τρογομαστε με τα windows 10 οτι και windows να εχεις τα παιχνιδια δουλεβουν τα παντα το μονο που αλαζι το μενου και κατι πραγματα και οτι βολεβι στο χιριζμο ομος αμα κανει ι microsoft αυτο σκευτοτανε κατι μινες πριν να μιν διαβαζει πιρατικα μπορι να μι γινει και δεν νομιζο γιατι θα χασει πολλα τι θα κανετε εκι εγο ειμαι με 7 και μετα θα παο στα 8,1 γιατι μου αρεσουν δεν εχο τετια κολιματα pc καλο να εχω και τα windows ειναι το λιγοτερο που με νιαζει για να τα βαλω τα 10 θα περασει 7 χρονια και θα εχουν βγι τα 11 ι τα 12 θελο να δο ολοκλιροτικα τα αποτελεσματα γιατι αμα βιαστο μπορι να τιν παθο

 ενοείσ τα ουίντοσ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομως οσοι εχουν 7αρια ή αντίγραφα δεν μπορουν να περάσουν στο νέο λειτουργικό...ακόμα...

Σε 14 υπολογιστές τα έχω περάσει που είχαν σπασμένα 7αρια
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τρογομαστε με τα windows 10 οτι και windows να εχεις τα παιχνιδια δουλεβουν τα παντα το μονο που αλαζι το μενου και κατι πραγματα και οτι βολεβι στο χιριζμο ομος αμα κανει ι microsoft αυτο σκευτοτανε κατι μινες πριν να μιν διαβαζει πιρατικα μπορι να μι γινει και δεν νομιζο γιατι θα χασει πολλα τι θα κανετε εκι εγο ειμαι με 7 και μετα θα παο στα 8,1 γιατι μου αρεσουν δεν εχο τετια κολιματα pc καλο να εχω και τα windows ειναι το λιγοτερο που με νιαζει για να τα βαλω τα 10 θα περασει 7 χρονια και θα εχουν βγι τα 11 ι τα 12 θελο να δο ολοκλιροτικα τα αποτελεσματα γιατι αμα βιαστο μπορι να τιν παθο

Τα μάτια μου έβγαλαν καρκίνο (όχι τον από πάνω)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...