Προς το περιεχόμενο

Πρώτες φωτογραφίες των Galaxy S7 και Galaxy S7 edge


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α...πειρα Samsung Sxxxxxxxx after 1 year πωπω κολαει πολη ρε Γαμώτο καινούργιο τηλ. Α....πειρα iPhone xxxxxxx after 5 years πωπω κολαει ρε γαμωτο,στο μετάξι η Samsung users Ακόμα αλλάζουν τηλέφωνο μέσα στο διάστημα των πέντε χρόνων!!!κατα τα Αλα εχω 8cores τηλεφωνώ! Για πιο λόγο λοιπόν να μπω σε θέμα hardware από τη στιγμή που τα φαινόμενα απατούν? Και ναι υπάρχει μυστική συνταγή!!!


Διόρθωση τα φαινόμενα απατούν απίστευτο δεν είναι?


:/ έτσι να μου σπάει τα νεύρα το site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α...πειρα Samsung Sxxxxxxxx after 1 year πωπω κολαει πολη ρε Γαμώτο καινούργιο τηλ. Α....πειρα iPhone xxxxxxx after 5 years πωπω κολαει ρε γαμωτο,στο μετάξι η Samsung users Ακόμα αλλάζουν τηλέφωνο μέσα στο διάστημα των πέντε χρόνων!!!κατα τα Αλα εχω 8cores τηλεφωνώ! Για πιο λόγο λοιπόν να μπω σε θέμα hardware από τη στιγμή που τα φαινόμενα απίστευτο είναιύν? Και ναι υπάρχει μυστική συνταγή!!!

 

Διόρθωση τα φαινόμενα απίστευτο είναιύν απίστευτο δεν είναι?

 

:/ έτσι να μου σπάει τα νεύρα το site

Αδερφέ, μας έβγαλες τα μάτια! :)

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να ξεκαθαρησουμε το θεμα λογισμικου.αν θελετε να κανετε συγκριση ενος android με ενα iphone συγκρηνεται καποιο NEXUS με ΟΠΟΙΟ iPHONE θελετε.καθε συσκευη που πουλουσα(ναυαρχιδα)την ζοριζα με το  NEXUS 5.σε καμερα και μπαταρια παω πασο.αλλα σε ταχυτητα και browsing speed μπορω να σαας  πω οτι βγηκα νικητης σε κοντρες με iphone 6s,note 5,edge+,s6,950xl.Πανηγυρικα και με διαφορα.Για αυτο αφηστε τις κοντρες και ας μιλησουν ατομα που εχουν εμπειρια απο ΟΛΕΣ τισ συσκευες.Με τις μονες συσκευες που δεν εβαλα κοντρα και θα ηθελα να δω την διαφορα ειναι με one plus ,meizu και xiaomi.Τωρα αν καποοι ειστε πιστοι στα iphone δεκτον,αλλα ειπαμε μονο γιa fb και instagram

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kirileman.... " Σαν το multitasking των Galaxy; Να μας λείπει."

Προσωπικά με το Note Edge βλέπω βιντεάκι στο YouTube και στην άλλη μισή οθόνη χαζεύω της φωτογραφίες μου ή στο Facebook και παίζει μια χαρά.

 

 

".... Η Apple απέδειξε ότι είναι μπροστά σε επίπεδο hardware..."

Tο Note Edge έχει οθόνη Quad HD Super AMOLED 1600 x 2560 pixels 524ppi και το iPhone 6S Plus..... LCD IPS 1080 x 1920 pixels 401ppi

- 16MP Camera και το iPhone 13MP

- Quad-core 2.7 GHz και το iPhone Dual-core 1.84 GHz

- 3GB Ram και το iPhone 2GB

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WE

 

Α...πειρα Samsung Sxxxxxxxx after 1 year πωπω κολαει πολη ρε Γαμώτο καινούργιο τηλ. Α....πειρα iPhone xxxxxxx after 5 years πωπω κολαει ρε γαμωτο,στο μετάξι η Samsung users Ακόμα αλλάζουν τηλέφωνο μέσα στο διάστημα των πέντε χρόνων!!!κατα τα Αλα εχω 8cores τηλεφωνώ! Για πιο λόγο λοιπόν να μπω σε θέμα hardware από τη στιγμή που τα φαινόμενα απίστευτο είναιύν? Και ναι υπάρχει μυστική συνταγή!!!


Διόρθωση τα φαινόμενα απίστευτο είναιύν απίστευτο δεν είναι?


:/ έτσι να μου σπάει τα νεύρα το site

0/10 for syntax

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπών αφού έκατσα και διάβασα όλα τα σχόλια σας είπα και εγώ να πω την δικιά μου γνώμη μίας και έχω iPhone από το 3G.ειναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει ποτέ μου σε συσκευή δεν θα πω πολλά έφτασα μέχρι iPhone 6 και έκανα την τόλμη να αλλάξω (ομάδα) και να πάρω samsung s6 edge εκεί κατάλαβα ότι οκ ναι καλά τα iPhone αλλά πολλά τα μείον τους από την άλλη καλά τα samsung βαρβατο hardware αλλά λογισμικό που και η γιαγιά που θα το έκανε να κολλάει !!! Αν κάποτε αποφασίσουν να φτιάξουν ένα smartphone η Samsung και η Apple τότε θα μπορούσα να πω ότι θα είναι το τέλειο smartphone !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τετραπυρινος της Intel ήταν ποιο γρήγορος από τον amd τον οκταπυρινο και να σου φέρω ram ddr3 ποιο γρήγορες από ddr4 είναι θέμα υλικών κάθε εταιρείας άρα ο γνωστής ξέρει γιατί είναι το ένα υλικό ποιο ακριβό από το άλλο αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η όλη φάση είναι marketing !

Η Apple με προμηθευτή Samsung ! Το ένα Χρώματα το άλλο 3D touch το ένα απίστευτη κάμερα το άλλο φλας μπροστά...Εγώ βλέπω μια συνεργασία 2 εταιριών για τον διαχωρισμό κερδών πουλάει περισσότερα η Apple αλλά κέρδος η Samsung από τα υλικά που έχει προσφέρει ...λιγότερες πωλήσεις η σαι και μικρότερες τιμές αλλά πλήρες δικό της κέρδος. ..και κάθεστε εσείς να τσακώνεστε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά, κατάφερε να φτάσει τις επιδόσεις του περσινού iPhone.

 

Περιμένω με ανυπομονησια την στιγμή που θα κανεις comment σε thread της apple λέγοντας για haters,android fanboys που κραζουν χωρίς λόγο κτλ

 

Τρεχα να παρεις τώρα το νεο iPhone στην προνομιακή τιμή των 850€ να νιωσεις ευτυχισμένος ;)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά, κατάφερε να φτάσει τις επιδόσεις του περσινού iPhone.

Αφου η αναλυση οθονης του iphone ειναι μικροτερη γι'αυτο στα σκορς πιανει καλυτερη βαθμολογια.

Αυτο το 2κ δεν ξερω γιατι φαγωθηκαν να το υιοθετησουν σε 5" οθονες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...