Προς το περιεχόμενο

Quantum Break [PC]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω φτάσει περίπου στο 1/3 τις ιστορίας αλλα ρε γαμώτο αυτά τα games θέλουν ελληνικούς υπότιτλους πολύ δύσκολο να τα ακολουθήσεις άμα έχεις μονο τις βασικές γνώσεις αγγλικών, ακόμα και στα ελληνικά να ήταν είναι εύκολο να χαθείς τόσο πολύπλοκο με παράλληλα σύμπαντα ταξίδια στο χρόνο και όλα αυτά τα τρελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 783
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα σε ολους, μια ερωτηση παιδια γτ υπαρχει προβλημα...Ξεκινησα το παιχνιδι και αφου τελειωσα το 1 ACT ηρθε η ωρα να μου δειξει το episode 1 αλλα τιποτα.μου πεταει το παρακατω μηνυμα (δειτε φωτο)...πατησα ποσες φορες replay τιποτα, πατησα skip βγηκα στο main menu να το δω απο τα timelines το ιδιο, εκλεισα το παιχνιδι και το ετρεξα και παλι τα ιδια.

Εχει κανεις ιδεα τι και πως ή θα κατσω να το δω απο youtube?

 

qb unable connect.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, alfaeffe είπε

Μηπως εκλεισαν τους servers με τα live action videos πλεον μετα απο τοσα χρονια;

δεν ξερω, με ενα γρηγορο ψαξιμο στο google με εβγαλε στο reddit οπου το ιδιο θεμα το ειχε κιαλλος κοσμος (1 χρονο πριν τα σχολια) και κατεληξαν youtube.αν και αποτι καταλαβα το συγκεκριμενο θεμα δεν υπαρχει στην πλατφορμα του steam αλλα στην πλατφορμα του game pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...