Προς το περιεχόμενο

Έκδοση του μTorrent χωρίς διαφημίσεις, με συνδρομή $4,95 τον χρόνο


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από όλα τα υπόλοιπα προγραμματα εκτός utorrent που αναφέρατε ποιο από αυτά προσφέρει live streaming; Σκέφτομαι να δοκιμάσω κάποιο άλλο. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι χρησιμοποιείτε utorrent και λέτε δε σας νοιάζει να βλέπετε διαφημίσεις, ανοίξτε το utorrent και στις διεργασίες θα δείτε δυο διεργασίες WebHelper (utorrentie) να τρέχουν με αθώο utorrent.

Αληθεια τι γινεται μ'αυτες τις διεργασιες;Ειχα Μtorrent και εβλεπα 2 WebHelper που λες αλλα και τωρα που εχω BitTorrent παλι τρεχουν 2 utorrentie! ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 euros τον χρόνο σας ζητάνε και κάνετε έτσι; Για ένα ποτήρι φραπε δίνετε όμως και 7 ευρώ.

Προσωπικά δεν τα δίνω, όχι γιατί δεν τα έχω, αλλά γιατί τα θεωρώ κοροϊδία σε αμφότερες των περιπτώσεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι χρησιμοποιείτε utorrent και λέτε δε σας νοιάζει να βλέπετε διαφημίσεις, ανοίξτε το utorrent και στις διεργασίες θα δείτε δυο διεργασίες WebHelper (utorrentie) να τρέχουν με αθώο utorrent.

Όλα μα ολα τα σοβαρά private trackers έχουν μπαναρει σχεδόν όλες της καινούργιες εκδόσεις του utorrent εκτός από την παλιά που προανέφερα στο post 2, έχει και καθαρό interface είναι και γρήγορο και υποστηρίζεται από κάθε tracker και ούτε διαφημίσεις ούτε bloat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια τι γινεται μ'αυτες τις διεργασιες;Ειχα Μtorrent και εβλεπα 2 WebHelper που λες αλλα και τωρα που εχω BitTorrent παλι τρεχουν 2 utorrentie! ?

"utorrentie is the helper application used to keep ads that would normally crash the entire client from crashing the client."

Βάλε κάποιον από τους torrent clients που προανέφεραν άλλα μέλη.

 

tixati

Transmission

qBittorrent

utorrent v2.2.1 build 25110

 

Θα ήταν ενδιαφέρουσα μια δημοσκόπηση για εναλλακτικούς torrent clients

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ είμαι die hard BitComet user μάλλον ε; Τι κάνει η συνήθεια :P

 

Όχι, είμαι κι εγώ! Το δοκίμασα, με βόλεψε, το καθιέρωσα και, όσο δε μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα, δεν ψάχνομαι.

 

Τα torrents είναι παράνομα

 

Says who?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς βρωμάει venture capital της αρπαχτής η φάση... Κάποιοι "επένδυσαν" στο utorrent.

 

Δικαίωμα του ιδιοκτήτη του προγράμματος να προσπαθήσει να βγάλει λεφτά από όσους δεν ξέρουν καλύτερα, δικαίωμα δικό μας να χρησιμοποιούμε με την παλιά 2.2 που όλο και κάπου έχουμε, ή άλλους client.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα τρεχω να την βαλω χαχαχα

 

παρεπιπτωντως χρησιμοποιω μια πολυ παλια εκδοση του μ την 1.6.1 και δεν την αλλαζω παροτι χανει στο οτι δεν συνεργαζεται με magnet links...  Θεωρειται η τελευταια "ρομαντικη" εκδοση μετα αρχισαν οι περιεργες προσθηκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...