Προς το περιεχόμενο

Χ58- Χeon owners club


arrows

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαναναψα το φυτιλι για το 1366 και τους xeon τελικα ; θα σας παρακολουθω μπας και μαθω τιποτα. Γιατι παραειχα συνηθισει στο ευκολο oc με το 1155

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ebay?

Απο εδω μεσα, αγγελια! Εμεινε ενας ακομη αν δεν κανω λαθος. Δεν ξερω αν κανει να αναφερω το ονομα αυτου που εχει βαλει την αγγελια. Σε pm, περισσοτερες πληροφορίες!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fallen4ngel, με τι συστημα μας εχεις? Στην υπογραφη σου δεν βλεπω κατι καλυτερο απο τους xeon! Εχεις x58?

UPDATE: Τωρα ειδα το μηνυμα σου με τα x58! Ορε μανα μου, θα γινει εδω μεσα παρτι με τις x58 και τους xeon!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ λέω να το κρατήσω για workstation near stock. Θα κρατήσω της υπογραφής λογικά για daily drive :P

 

Οταν λες near stock?

Να υποθεσω κανεις πισω  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  απλα γιατι παιζουμε ιδιο team ή .....

Ξαναναψα το φυτιλι για το 1366 και τους xeon τελικα ; θα σας παρακολουθω μπας και μαθω τιποτα. Γιατι παραειχα συνηθισει στο ευκολο oc με το 1155

 

Ε τους εβαλες στην πριζα οσο να ειναι. Εγω τα λεω αλλα δεν με ακουει κανεις  :-D

Το ευκολο OC που λες, αυτο ειναι που δεν μου αρεσει. προτιμω να ειναι δυσκολοτερο (οσο ειναι τελος παντων) παρα να αλλαζω ενα Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος κάνει κέφι ... το hwbot σας περιμένει.

Εκεί θα βρείτε πληθώρα αποτελεσμάτων σε κάθε λογής bench , με πολλά xeon κομμάτια.

 

Λέτε να βάλουμε τα γυαλιά στους ξένους ???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...