Προς το περιεχόμενο

20 κατασκευαστές δεσμεύτηκαν για αυτοκίνητα με τεχνολογία αυτόματης πέδησης έως στο 2022


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στα φορουμ οι χρήστες δίνουνε πολυ πονο ώρες ωρες... για τον ίδιο λογο που γουσταρουν αποκλειστικά το πλαστικό χρήμα με ψευδεπιγραφη την καταπολέμηση μουχρίτσας, δάκου & καρκίνου... για τον ιδιο λόγο γουστάρουν και την καρατόμηση τους απο οδηγούς και κύριους του οχήματος τους... σε επιβάτες ασανσερ.

 

Και γω γουστάρω να έχω τον ΠΛΗΡΗ ελεγχο και να μην επεμβαινει κάτι χωρίς την δική μου εντολή. Ποιο το ζορι σας? Συμφωνα με την κατεστραμένα λογική πολλών εδω μέσα... αν το οχημα το οδηγει ανθρωπος = ατύχημα. Αν το οδηγεί μηχάνημα = superatou

 

Τι μας λετε μωρε? Εφόσον πραγματικά πιστευετε αυτά που λέτε ΝΑ ΜΗΝ ΟΔΗΓΕΙΤΕ! Γιατι εφόσον δεν έχετε αντιστοιχα ηλεκτρονικά συστήματα τοτε είστε ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ! Μην ουρλιάζετε... σεις καταλήξατε στο συμπέρασμα αυτό.

 

Σοβαρευτείτε λίγο και σκεφτείτε τι λέτε και σε τι ακυρα συμπεράσματα καταλήγετε.

οχι φιλε δεν παει ετσι. οταν ο αλλος μας λεει οτι γουσταρει να κανει παρανομες προσπερασεις και μπαντιλικια στην στροφες ναι ειναι δολοφονος και θα επρεπε να ΜΗΝ εχει δίπλωμα.

αλλο λες εσυ αλλο εκεινος.

εσυ θες να εχεις τον πληρη ελενχο (ελπιζω σωστο ελενχο) και αυτος θελει πληρη ελενχο για να κανει τον μαγκα στις στροφες.

 

ξερω οτι θα ξινίσει σε πολλους ολα αυτα, αλλα ειναι για το καλο όλων.

 

"αν το οχημα το οδηγει ανθρωπος = ατύχημα. Αν το οδηγεί μηχάνημα = superatou"

ακριβός αυτο +1000

 

μακαρι να υπερχε κατι τετοιο στο αμαξι του πατερα μου και του παπαρα που βγηκε απο το STOP 10 χρονια πριν..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στα φορουμ οι χρήστες δίνουνε πολυ πονο ώρες ωρες... για τον ίδιο λογο που γουσταρουν αποκλειστικά το πλαστικό χρήμα με ψευδεπιγραφη την καταπολέμηση μουχρίτσας, δάκου & καρκίνου... για τον ιδιο λόγο γουστάρουν και την καρατόμηση τους απο οδηγούς και κύριους του οχήματος τους... σε επιβάτες ασανσερ.

 

Και γω γουστάρω να έχω τον ΠΛΗΡΗ ελεγχο και να μην επεμβαινει κάτι χωρίς την δική μου εντολή. Ποιο το ζορι σας? Συμφωνα με την κατεστραμένα λογική πολλών εδω μέσα... αν το οχημα το οδηγει ανθρωπος = ατύχημα. Αν το οδηγεί μηχάνημα = superatou

 

Τι μας λετε μωρε? Εφόσον πραγματικά πιστευετε αυτά που λέτε ΝΑ ΜΗΝ ΟΔΗΓΕΙΤΕ! Γιατι εφόσον δεν έχετε αντιστοιχα ηλεκτρονικά συστήματα τοτε είστε ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ! Μην ουρλιάζετε... σεις καταλήξατε στο συμπέρασμα αυτό.

 

Σοβαρευτείτε λίγο και σκεφτείτε τι λέτε και σε τι ακυρα συμπεράσματα καταλήγετε.

Τα χειρότερα ατυχήματα εγιναν απο λάθη ή παραλείψεις δηλαδη υπαιτιότητα ανθρώπων . Π.χ. χαζευα το κινητό, έπιανα το μπουτι της Μαρίας, με πήρε ο ύπνος, κλπ (μιλώ γενικά ετσι; )

 

Δεδομένου οτι ειμαστε άνθρωποι είναι στατιστικά σίγουρο οτι θα κάνουμε μαλακία. ΑΡΑ αν εσυ θες να οδηγήσεις και να εχεις πλήρη έλεγχο, θα πρέπει να υπάρχει και ενα συστημα που να σε παρατηρεί εξετάζει και στην παραμικρή ατυπία να σταματά το αμαξι. Π.χ.

αλκοτεστ

υπνηλία

κοιταξες πινακίδα

επιασες το μπουτι της Μαρίας

χαζεψες το τοπιο

επιασες το κινητό

σκαλισες το aircondition

κλπ κλπ

 

 

Με δυο λόγια τα συντριπτικά περισσότερα ατυχήματα γίνονται από απροσεξία ή αφαίρεση προσοχής του οδηγού και στατιστικά είναι σιγουρο οτι αφαιρεισαι πολλες φορές τη μέρα. Τα συστήματα αυτά (φρενάρισμα) σε προστατευουν απο αυτά τα θέματα.

 

Αν τωρα εσύ θεωρείς οτι είσαι ο βασιλιάς και κανενας δεν πρέπει να συγκυβερνά γιατί ειναι γαματος βασιλιάς και ξέρεις να προσεχεις, σε διαβεβαιώ οτι η στατιστική λεει οτι κάποια στιγμή θα εχεις ατύχημα. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ HackerW32

 

Σιγουρα αλλο το να οδηγεις σαν ανθρωπος, και αλλο το να κάνεις ράλλυ σε δρόμο με αλλους ανθρώπους πάνω. Παραυτα δεν πιστευω επ ουδενι λόγο  οτι θα πρεπει να παμε σε αυτοκινηση τυπου ασανσερ με προσχημα την ασφάλεια. 

 

Επισης, για μένα... τον μαγκά στις στροφές οποιος θέλει ας τον κάνει, αρκεί να ειναι μόνος του και να μην εκθέσει σε κινδυνο αλλους. Ποτε δεν ημουν οπαδος της αποστείρωσης ή του αστυνομοκρατούμενου κράτους. Πιστεύω στην κοινή λογική.

 

ps: κανεις μα κανεις απο οσους γραφουμε εδώ, δεν πάει στο δρομο με το χέρι στο ευαγγέλιο... χωρίς να σημαίνει οτι ντε και καλά πάει επικινδυνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ...ποια του, δεν καταλαβαίνεις;;; Ο τύπος λέει «εγώ γουστάρω να κάνω αντικανονική προσπέραση» και φαντάζεσαι ότι υφίσταται στα λεγόμενά του ...λογική(!!!) την οποία πιθανώς δεν καταλαβαίνεις;

Είπα να μην κράξω κατευθείαν γιατί πολλοί μου τη χώνουν ότι είμαι δεικτικός. :-)

 

Πάντως , όντως δεν καταλαβαίνω τη λογική ,

γιατί αυτό το σύστημα ενεργοποιείται όταν πλησιάζει επικίνδυνα άλλο αντικείμενο.

 

Δεν έχει ανιχνευτή μαλακίας για να καταλάβει ότι βγαίνεις αντίθετο σε στροφή, ούτε ότι βγαίνεις για προσπέραση γιούργια.

 

Στο μόνο πράγμα που θα τη χάλαγε σε κάποιον, είναι αν βγαίνει αντίθετο και παίζει chicken game με τα οχήματα που έρχονται κανονικά. Σε κανονικό δολοφόνο δηλαδή.  :fear:

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω γουστάρω να έχω τον ΠΛΗΡΗ ελεγχο και να μην επεμβαινει κάτι χωρίς την δική μου εντολή. Ποιο το ζορι σας? Συμφωνα με την κατεστραμένα λογική πολλών εδω μέσα... αν το οχημα το οδηγει ανθρωπος = ατύχημα. Αν το οδηγεί μηχάνημα = superatou

 

 

O πλήρης έλεγχος είναι που κοστίζει τόσες πολλές ζωές κάθε χρόνο, δυστυχώς δεν μπορείς να αντιληφθείς ότι ο άνθρωπος όσο προσεχτικός και καλός οδηγός να είναι πάντα υπάρχει η περίπτωση να κάνει λάθος , λάθος το οποίο ο υπολογιστής μπορεί να το αποτρέψει . Από την στιγμή που μπαίνεις στο αμάξι είσαι εν δυνάμει "δολοφόνος"  και με τον λάθος χειρισμό μπορεί να μετατραπεί από όχημα σε φονικό όπλο σκοτώνοντας αθώο κόσμο .. όσο ποιο σύντομα το αντιληφθείς αυτό τόσο καλύτερος οδηγός θα γίνεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου οτι ειμαστε άνθρωποι είναι στατιστικά σίγουρο οτι θα κάνουμε μαλακία. ΑΡΑ αν εσυ θες να οδηγήσεις και να εχεις πλήρη έλεγχο, θα πρέπει να υπάρχει και ενα συστημα που να σε παρατηρεί εξετάζει και στην παραμικρή ατυπία να σταματά το αμαξι. Π.χ.

αλκοτεστ

υπνηλία

κοιταξες πινακίδα

επιασες το μπουτι της Μαρίας

χαζεψες το τοπιο

επιασες το κινητό

σκαλισες το aircondition

κλπ κλπ 

Ωραία όλα αυτά αλλά:

1. Να μη γίνονται εις βάρος της οδήγησης. Να μη γίνονται οι οδηγοί πιο ασυνείδητοι και πιο ηλίθιοι. Όταν οδηγάς, οδηγάς. Ούτε για να χαζεύεις κώλους μπήκες, ούτε να μιλάς στο κινητό και άλλα ευφάνταστα. Ο απρόσεχτος οδηγός είναι ο πιο επικίνδυνος. Και επειδή αναφέρεται συνέχεια η καραμέλα της ταχύτητας και διαβάζω διάφορες αστείες προτάσεις, παραπέμπω στα όσα είπε ο Ιαβέρης και τα στατιστικά που αναδεικνύουν ότι τα περισσότερα τροχαία γίνονται εντός πόλεων).

2. Μιλάμε για αισθητήρες και ηλεκτρονικά συστήματα. Νομίζω ότι απέχουμε αρκετά από την καθολικά επιτυχή εφαρμογή τους σε ρεαλιστικές συνθήκες, ειδικά στο φρενάρισμα, όπου υπάρχουν πολλοί παράγοντες (καιρικές συνθήκες, ποιότητα και κλίση οδοστρώματος, κατάσταση φρένων-ελαστικών, κλπ). 

 

Ο οδηγός παραμένει απολύτως υπεύθυνος σε κάθε περίσταση, οπότε ας αφήσουμε το κράξιμο και ας φροντίσουμε να βελτιωθούμε (και γω μαζί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O πλήρης έλεγχος είναι που κοστίζει τόσες πολλές ζωές κάθε χρόνο, δυστυχώς δεν μπορείς να αντιληφθείς ότι ο άνθρωπος όσο προσεχτικός και καλός οδηγός να είναι πάντα υπάρχει η περίπτωση να κάνει λάθος , λάθος το οποίο ο υπολογιστής μπορεί να το αποτρέψει . Από την στιγμή που μπαίνεις στο αμάξι είσαι εν δυνάμει "δολοφόνος"  και με τον λάθος χειρισμό μπορεί να μετατραπεί από όχημα σε φονικό όπλο σκοτώνοντας αθώο κόσμο .. όσο ποιο σύντομα το αντιληφθείς αυτό τόσο καλύτερος οδηγός θα γίνεις. 

Ο ιαβέρης αυτό το λεει ως εξής:

 

Το οχημα είναι το όπλο που όμως από μονο του ειναι ακίνδυνο. Γίνεται ακρως επικίνδυνο μολις μπει μεσα το βλήμα και οπλισει, δηλαδή μολις μπει ο οδηγός και βάλει εμπρος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε ωραία όλα αυτά αυτόματο φρενάρισμα κτλ αλλά μειώνετε όπως και να το κάνουμε η οδηγικη έμπειρια.Αλλα ούτε πρέπει να κραζουνε αυτούς που θέλουν να τρέχουν ( είναι κακό δεν λέω ) αλλά στην Γερμανία για παράδειγμα σε μια Autobahn που έχει ευθεία οσο παίρνει το μάτι σου είναι θα τρέξεις όπως και να το κάνουμε αν δεν σας αρέσει η σπορ οδήγηση και αυτοκίνητα (που για εμένα πρωσοπικα τα λατρεύω και τα δυο) πάρε ένα avensis ( χωρίς να θελω να μειώσω το αμάξι ) και πήγαινε σαν την κότα δεν σε εμποδίζει κανείς !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε ωραία όλα αυτά αυτόματο φρενάρισμα κτλ αλλά μειώνετε όπως και να το κάνουμε η οδηγικη έμπειρια.Αλλα ούτε πρέπει να κραζουνε αυτούς που θέλουν να τρέχουν ( είναι κακό δεν λέω ) αλλά στην Γερμανία για παράδειγμα σε μια Autobahn που έχει ευθεία οσο παίρνει το μάτι σου είναι θα τρέξεις όπως και να το κάνουμε αν δεν σας αρέσει η σπορ οδήγηση και αυτοκίνητα (που για εμένα πρωσοπικα τα λατρεύω και τα δυο) πάρε ένα avensis ( χωρίς να θελω να μειώσω το αμάξι ) και πήγαινε σαν την κότα δεν σε εμποδίζει κανείς !!!!

αρα εσυ μας λες τωρα οτι βαζεις την οδηγικη εμπειρια πανω απο την ασφαλεια.

 

επισης επιδη το κανει η γερμανια πρεπει να το κανουμε και εμεις; σε μια πρωτη φαση δεν εχουμε σωστους δρομους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως και να το κάνουμε αν δεν σας αρέσει η σπορ οδήγηση και αυτοκίνητα (που για εμένα πρωσοπικα τα λατρεύω και τα δυο) πάρε ένα avensis ( χωρίς να θελω να μειώσω το αμάξι ) και πήγαινε σαν την κότα δεν σε εμποδίζει κανείς !!!!

 

Αν σου αρέσει η "σπορ" οδήγηση να πας στην πίστα για να μην είσαι κίνδυνος για τους υπόλοιπους . Δυστυχώς στην Ελλάδα το πάω σαν κότα σημαίνει ότι ακολουθώ τα όρια ταχύτητας .
Ο κάθε ονειροπαρμένος πιστεύει ότι το έχει στην οδήγηση και ξεχύνεται σαν χάρος στον δημόσιο δρόμο παραβιαζοντας τα όρια ταχύτητας ..πήγαινε σε μια πίστα να δεις ποιος πηγαίνει σαν κότα .
 
"Ο γρήγορος οδηγός φτάνει ποιο γρήγορα ..ο συνετός πάντα ."
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δε χρειάζεται τίποτα από αυτά.

χρειάζεται να βγουν οι τροχαίοι σε κάθε φανάρι για 1 μήνα.

Θα μαζέψουν τόσα πρόστιμα που δεν θα χρειαστούν άλλα μέτρα για το έλλειμα του προϋπολογισμού.

Ακόμα και με τα υπάρχοντα πρόστιμα.

Δεν υπάρχει κεντρικό φανάρι που να μην περνάνε τουλάχιστον 20 κόκκινα την ώρα.
Σε ένα 8ωρο, έχεις μαζέψει 100 κλήσεις.

Ο μαλ@κας που περνάει κόκκινο, το περνάει συνέχεια. Οπότε θα μάθει μετά τις 5 κλήσεις, όταν θα τρέχει και δε θα φτάνει.

Ή ας γεμίσουν αυτόματα ραντάρ με φωτογραφικές , τους δρόμους. Θα έρχονται οι κλήσεις σε χαρτόκουτα στο σπίτι του κάθε μ@λάκα και της κάθε γίδας.
Τελευταία στο σπορ επιδίδονται και οι γυναίκες, ειδικά εντός πόλης , και με παιδιά μέσα.
 

αμα όλοι πάνε όπως πρέπει και όχι ο κάθε γύφτος με 30 πάνω στον κεντρικό,ο κάθε αγρότης με τρακτέρ με 10-20 και ο κάθε μεθυσμένος μετά τις 2-3 το βράδυ (έναν και μοναδικό δρόμο στην κεντρική εύβοια),στα στοπ σταματάνε όλοι σαν άνθρωποι,στα φανάρια που όλοι ειδικά σε χωριά κάνουν σαν να μην υπάρχουν και άλλα διάφορα τότε και εγώ θα πάω κανονικά.
αυτό που λες με κάμερες είναι εφαρμοσμένο σε γερμανία και ξέρω ότι δουλεύει μια χαρά αλλά εκεί είναι όλοι σωστοί.

δις.

δηλαδή να μη φρενάρει όταν βγεις αντίθετο και έρχεται ο άλλος από απέναντι για μετωπική;

Δεν καταλαβαίνω τη λογική σου.

να πας να προσπεράσεις και τελευταία στιγμή να μην προλάβεις γιατί φρέναρε μόνο του και να πέσεις στον δεξιά σου,σε κάλυψα? η δεν έχεις κάνει ποτέ προσπέραση σε δρόμο που κάποιος πήγαινε με 10.

και εγω γουστάρω να σε καταγγείλω στην αστυνομία για να σου παρουν το δίπλωμα. δολοφόνε. σουμαχερ.

τράβα βρες βίντεο να κάνω τέτοια να με καταγγείλεις  η αποδεικτικά στοιχεία αλλιώς μου ανεμίζεις θα σου έλεγα τι.

@georgepppo εσύ γουστάρεις να κάνεις τους άλλους τους ρώτησες? Άμα σκοτώσεις κάποιον θα πεις στην οικογένεια του ότι επειδή εσύ γουσταρες πέθανε ο άνθρωπος τους? Πραγματικά είστε επικίνδυνοι και δεν θα έπρεπε να κυκλοφορειτε στον δρόμο

δεν σκοτώνω εγώ όταν οδηγάω είμαι σίγουρος 100% ότι αυτό που κάνω δεν θα κοστίσει ζωές.

Αφού σου αρέσει τόσο πολύ να κάνεις παράνομες προσπεράσεις, όταν σου συμβεί κάτι αντίστοιχο με το παρακάτω βίντεο, φρόντισε ο δικυκλιστής να μην είναι κάποιο αγαπημένο μου πρόσωπο, γιατί θα σε φυτέψω τόσο βαθιά, που δεν θα σε βρει ούτε η Περιστέρη.

 

NSFW - NSFL

 

 

καλά φύτεψε κανα φασόλι........αυτός έκανε προσπέραση σε κλειστή στροφή,όχι στον επαρχιακό δρόμο με 1 χιλιόμετρο ορατότητα και το τρακτέρ με 20.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε δεν παει ετσι. οταν ο αλλος μας λεει οτι γουσταρει να κανει παρανομες προσπερασεις και μπαντιλικια στην στροφες ναι ειναι δολοφονος και θα επρεπε να ΜΗΝ εχει δίπλωμα.

αλλο λες εσυ αλλο εκεινος.

εσυ θες να εχεις τον πληρη ελενχο (ελπιζω σωστο ελενχο) και αυτος θελει πληρη ελενχο για να κανει τον μαγκα στις στροφες.

 

ξερω οτι θα ξινίσει σε πολλους ολα αυτα, αλλα ειναι για το καλο όλων.

 

"αν το οχημα το οδηγει ανθρωπος = ατύχημα. Αν το οδηγεί μηχάνημα = superatou"

ακριβός αυτο +1000

 

μακαρι να υπερχε κατι τετοιο στο αμαξι του πατερα μου και του παπαρα που βγηκε απο το STOP 10 χρονια πριν..

οτι να ναι λες......εγώ είπα για αντικανονικές προσπεράσεις,που κολλάνε τα πατιλίκια στις στροφές,και όσο για τις αντικανονικές προσπεράσεις να σου δείξω δρόμο που έχει ορατότητα σχεδόν 1 χιλιόμετρο και κάτω στην καταραμένη άσφαλτο έχει διπλή διαχωριστική,δηλαδή απαγορεύεται να προσπεράσεις ,που ακριβώς είμαι επικίνδυνος εκεί? όταν σε κάτι δρόμους που πάνε με 15 kmh με όριο 50 και αναγκάζομαι να προσπεράσω δεν είμαι εγώ ο εγκληματίας αλλά αυτοί οι καράβλαχοι!

το κάνω αντικανονική προσπέραση απο το πηγαίνω σαν δαίμονας έχει μεγάλη διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αμα όλοι πάνε όπως πρέπει και όχι ο κάθε γύφτος με 30 πάνω στον κεντρικό,ο κάθε αγρότης με τρακτέρ με 10-20 και ο κάθε μεθυσμένος μετά τις 2-3 το βράδυ (έναν και μοναδικό δρόμο στην κεντρική εύβοια),στα στοπ σταματάνε όλοι σαν άνθρωποι,στα φανάρια που όλοι ειδικά σε χωριά κάνουν σαν να μην υπάρχουν και άλλα διάφορα τότε και εγώ θα πάω κανονικά.

 

σταμάτησα να διαβάζω εκεί, πραγματικά λυπάμαι. i rest me case.

κάποιοι δυστυχώς κουβαλάνε μυαλό δημοτικού :-(

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σταμάτησα να διαβάζω εκεί, πραγματικά λυπάμαι. i rest me case.

κάποιοι δυστυχώς κουβαλάνε μυαλό δημοτικού :-(

πιο πάνω είπες "μακαρι να υπερχε κατι τετοιο στο αμαξι του πατερα μου και του παπαρα που βγηκε απο το STOP 10 χρονια πριν.."

δηλαδή εσύ αυτή την στιγμή βρίζεις όλους όσους κάνουν κάτι "παράνομο" στον δρόμο για αυτό τον λόγο ανεξάρτητα αν είναι ασφαλές,μάλλον εσένα η σκέψη σου είναι παιδική γιατί εντάξει δέχομαι το να έχεις κάποιο θέμα αλλά δεν μπορείς να πείσεις εμένα ότι όποιος κάνει προσπέραση είναι δολοφόνος,δολοφόνος είναι αυτός που δεν ξέρει τι θα γίνει με αυτό που θα κάνει και πάει γιολο,εγώ δεν παω γιολο ξέρω πολυ καλά τι κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δολοφόνος είναι αυτός που δεν ξέρει τι θα γίνει με αυτό που θα κάνει και πάει γιολο,εγώ δεν παω γιολο ξέρω πολυ καλά τι κάνω.

 

Και τον πάππου που είναι 90 χρόνων και οδηγάει θα σου πει ξέρω πολύ καλά τι κάνω

Και τον πιτσιρικά που οδηγάει μεθυσμένος θα σου πει ξέρω πολύ καλά τι κάνω 

Και τον μεσήλικα που κάνει σφήνες χωρίς φλας θα σου πει ξέρω πολύ καλά τι κάνω

Δεν έχεις καμία διαφορά με τους από πάνω .

 

αντικανονικές προσπεράσεις να σου δείξω δρόμο που έχει ορατότητα σχεδόν 1 χιλιόμετρο και κάτω στην καταραμένη άσφαλτο έχει διπλή διαχωριστική

 

Σε αυτήν την περίπτωση 99 % υπάρχει στενό , οπότε αν βγεις στο αντίθετο ρεύμα υπάρχει περίπτωση κάποιος να βγαίνει από το στενό και να υπάρξει μετωπική σύγκρουση .

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...