Προς το περιεχόμενο

Luke Cage (TV Series 2016)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Τι πιθανότητες υπάρχουν αυτά τα cancels να πέφτουν επειδή ανοίγει δικιά της πλατφόρμα η Disney?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν εμποδιζει κανενας να αλλαξουν δικτυο οι σειρες, θελω να πω δεν χρειαζεται να φαει cancel μια σειρα για να παει αλλου.

 

Εγω νομιζω, πως με το Defenders, εκπληρωσαν τον σκοπο τους, δεν εχουν να δωσουν πλεον κατι αλλο

 

Επομενη ισως η JJ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η σαιζόν, angry black man vs "the man", με ολίγη από Harlem του 60(!!!) αλλά στο σήμερα...οι υπόλοιποι "κακοί", για πασπάλισμα.

2η σαιζόν, angry black man vs angry black man vs angry black woman... με Harlem στην εποχή της ποτοαπαγόρευσης(!!!), αλλά στο σήμερα.

Απογοήτευση (για εμένα) και οι δυο σαιζόν, με αξαίρεση το εξαιρετικό OST της 2ης.

Ειλικρινά, έτσι που το πήγαιναν και οι δυο, πάλι καλά που δεν είδαμε φυτείες βαμβακιού, fried chickn' και όλα τα υπόλοιπα "καλά"...κλισέ μέχρι αηδίας, πραγματικά.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Κάτι μου λέει ότι θα γίνουν όλα cancelled...

αφου ειναι γκασμαδες, τι περιμενεις? Ας φαμε στη μαπα iris και arrow😡

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/10/2018 στις 12:30 ΜΜ, Kostasspil είπε

Μα δεν εμποδιζει κανενας να αλλαξουν δικτυο οι σειρες, θελω να πω δεν χρειαζεται να φαει cancel μια σειρα για να παει αλλου.

Εγω νομιζω, πως με το Defenders, εκπληρωσαν τον σκοπο τους, δεν εχουν να δωσουν πλεον κατι αλλο

Επομενη ισως η JJ.. 

προφανως η Disney θελει να χτισει το δικο της τηλεοπτικο συμπαν στην δικια της πλατφορμα, το οποιο μαζι με το κινηματογραφικο θα αποτελει ενα ενιαιο συμπαν.

γιαυτο και ελαχιστα συνδεοταν το MCU της με τις σειρες του Neftlix, διοτι δεν ειχε πληρη ελεγχο σε αυτες. τωρα ομως που εχει πισω και τα properties απο την FOX, μπορει να παιξει μπαλα μονη της οπως θελει ξεκινωντας απο την αρχη.

πχ ισως δουμε στο μελλον καμια F4 σειρα και νεους Inhumans. ενω σιγουρα θα κανει reboot τους X-Men και θα τους ενσωματωσει στο MCU της.

ολα αυτα θα τα δουμε στο προσεχες, εφοσων τελειωσει η περιοδος μεταβασης στο νεο καθεστως μετα της εξαγορα της FOX και στην πρεμιερε της 

streaming υπηρεσιας της.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω ότι η  ακύρωση Luke Cage και Iron Fist σημαίνει ότι πάνε για τη συνένωση με το Heroes for hire. Εδώ δεν ακύρωσαν το Jessica Jones που η δεύτερη σεζόν ήταν πολύ χειρότερη από τις άλλες σειρές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...