Προς το περιεχόμενο

Luke Cage (TV Series 2016)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι, δε θα ηθελα κι εγω να μπερδευτουν ταινιες με σειρες, αλλες οι ηλικιες που απευθυνονται οι μεν κι αλλες οι δε...

Για καποιο λογο, χωρις να υπαρχει καποια βαση, κινειται ενα ρευμα στο www με ταση να παρουν τον Cage απο το 

Marvel TV στο MCU. Δε ξερω ακριβως γιατι... Αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει κατι στερεο πανω σε αυτο, μονο φημες, πιθανως τελειως αβασιμες.

 

Οπως επισης αναμενω ανακοινωση για δευτερη σεζον Luke Cage, η οποια ακομα να ερθει, παραδοξως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fulgore

Το τοπικ ειναι για τον Luke Cage. Τωρα εσυ φιλε μου αν θεωρεις οτι εδωσες πολυ σημασια, δεν εισαι υποχρεομενος να το κανεις. Δεν μπορεις ομως να μας πεισεις πως πρεπει κι εμεις να εχουμε ιδια γουστα, σωστα?

 

Ειστε πολλοι να υποθεσω?Για αλλη μια φορα αυτονοητα πραγματα γραφω που κλασσικοι 1-2 τα κανουν να φενονται ως υπερβολες.

 

Οταν γραφω οτι και πολυ σημασια δωσαμε σημαινει σε αυτα που εγραψα με τον συμφορουμιτη πιο πισω αφου αν προσεξεις και εσυ γενικα η εν λογω σειρα δεν τραβηξε και πολυ κοσμο αν κρινουμε απο τα σχολια που στην ουσια ξεκινανε απο την προηγουμενη σελιδα. Αλλοι ουτε καν εγραψαν σχολια αφου ειδαν ολη την σειρα(παρα μονο στην μεση),αλλου επεφτε hate χωρις καν αιτιολογηση και παει λεγοντας.

 

Οταν λοιπον βλεπω οτι καλως ή κακως μια σειρα δεν τραβαει στο forum απο πλευρας ενδιαφεροντος ναι ειναι χασιμο χρονου να γινει παραπανω αναλυση για αυτην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Τελειώνω 1η season Deredevil και είναι κλάσεις ανώτερο πάντως...

 

Ok θα συνεχίσω να βλέπω Luke Cage, αλλά από ηθοποιία μεριά είναι λίγο.... amateur το Luke Cage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Μια χαζη ερωτηση

 

 

Ο luke δεν ειχε τραυματισμο απο το οπλο του diamondback στην κοιλια και στο στηθος? Στο επεισοδιο με τον γιατρο του αφαιρεσαν τα θραυσματα απο το στηθος μονο και εγινε καλα, ενω αυτα στην κοιλια υποτιθεται θα επρεπε να ειχαν φτασει εντερο μετα απο τοσες ωρες αλλα ουτε καν τα ανεφεραν. wtf?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Περαν των οσων γραφτηκαν για τη πρωτη season του,(προσωπικα την βρηκα απλα οκ αλλα δεν με ξετρελανε οπως ειχα γραψει και πιο πισω )αλλα τωρα που εφυγε η πρωτη season-εισαγωγη του χαρακτηρα,μου φαινεται περισσοτερο ενδιαφερουσα η δευτερη season με αυτα που εχω δει ως τωρα με ενα μεγαλο ερωτηματικο/φοβο μονογια τον παραπανω τυπο που δερνει τον Luke,που υποθετω θα ειναι απο τους κεντρικους κακους.

Για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Fulgore είπε

Περαν των οσων γραφτηκαν για τη πρωτη season του,(προσωπικα την βρηκα απλα οκ αλλα δεν με ξετρελανε οπως ειχα γραψει και πιο πισω )αλλα τωρα που εφυγε η πρωτη season-εισαγωγη του χαρακτηρα,μου φαινεται περισσοτερο ενδιαφερουσα η δευτερη season με αυτα που εχω δει ως τωρα με ενα μεγαλο ερωτηματικο/φοβο μονογια τον παραπανω τυπο που δερνει τον Luke,που υποθετω θα ειναι απο τους κεντρικους κακους.

Για να δουμε.

Ο οποιος ειναι ο  Bushmaster (John McIver) .

Επεξ/σία από dfokas21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...