Προς το περιεχόμενο

Αγορα φιλτρου ND


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Σας οφείλω μία απάντηση για τη βοήθειά σας.

Τελικά παρήγγειλα step-up δαχτυλίδι και δύο φίλτρα (ND kai CPL) από τον ''φίλο'' στο Ισραήλ........Σε περίπου 2 εβδομάδες το αργότερο, από ότι μου είπε, θα είναι εδώ και μετά θα σας έχω λεπτομέρειες! Ευχαριστώ για την βοήθειά σας........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν τα πηρες απο τον david ειναι εγγυηση να του δωσεις τους χαιρετσμους μου ειναι ωραιος τυπος και επαγγελματιας. επισης να ξερεις οτι αν τα παρεις εκτος ebay μπορεις να ζητησεις να σου κανει και μια μικρη εκπτωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα blu3_orion....χαχαχα.....όλα έγιναν όπως τα αναφέρεις παραπάνω, ......Ναι, από τον David τα πήρα, πράγματι βοήθησε, είναι όλα HAida, αγορά εκτός e-bay, καλλίτερη τιμή, μέσω pay pal.

Επεξ/σία από chris pap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια καλησπερα, αυτες τις μερες ειχα αδειουλα και εκατσα και εγραψα ενα αρθρακι, βγηκε περιπου 7 σελιδες στο word, αφορα τα φιλτρα γενικα και την επιλογη αυτων και σκοπο εχει να βοηθησει καποιον που εχει μια σχεδον καθολου εως μικρη επαφη με τη φωτογραφια να κανει τις επιλογες του στα πρωτα του βηματα. θα το δημοσιευσω μολις γυρισω για να μην αναφερονται ολο τα ιδια και τα ιδια, και το θεμα θα γινει pinned. θα ηθελα μια βοηθεια στον τιτλο..... σκεπτομενοι παντα τα keywords που θα βαλει ενας αρχαριος που ψαχνει στο google. καθε ιδεα δεκτη :)

 

πχ μια πολλοι θα το εψαχναν ως "φιλτρα dslr" αλλα φυσικα αυτο δεν ειναι σωστο για ευνοητους λογους οποτε ψαχνω τη χρηση τομη

Επεξ/σία από blu3_orion
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φιλτρα", "φακοί", "φωτογραφικές", "DSLR", "filter", "camera", "lens", "ND"

 

Κανονικά θα πρεπει να δωσεις οσα περισσοτερα keywords ξεχωριστα για την αναζήτηση και οχι απλα ο τιτλος.

 

Ο τιτλος φυσικα θα μπορουσε να ειναι:

 

"Φίλτρα, φακοί και φωτογραφικές. Βασικές αρχές και πως να επιλέξετε το κατάλληλο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα επειδη αναφερομαι μονο στα φιλτρα, αν το βαλω

 

"φιλτρα και φωτογραφικες, βασικες αρχες και πως να επιλεξετε το καταλληλο" πως σου φαινεται;; σου φαινεται σωστο; δεν αναφερομαι ουτε σε μηχανες ουτε σε φακους!

 

μετα θα ηθελα αδεια ανευ αποδοχων :)

 

τα keywords πως τα δινουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στους φίλους...........

"φιλτρα και φωτογραφικες, βασικες αρχες και πως να επιλεξετε το καταλληλο"    

Κώστα, νομίζω καλύτερα το ''και'' να γίνει ''για'' λέω εγώ....έτσι το έψαχνα όλο το προηγούμενο καιρό.....κατά τα άλλα σε αναμονή.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...