Προς το περιεχόμενο

Μου σπαμμαρει το site μου συνέχεια κάποιος.


BLuE_PaNtHeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Αυτό με τη Δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος είναι εντελώς γελοίο. Δηλαδή με το συμπάθιο κιόλας αλλά μην περιμένεις να σε πάρει κάποιος στα σοβαρά όταν για ψήλλου πήδημα αναφέρεσαι στην αστυνομία. Κι αν οποιοσδήποτε εδώ μέσα ήθελε να σου κάνει ζημιά δεν θα το έκανε επωνύμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε γκαιζ μου αφήστε με ήσυχο ,Ανεργος 33 χρονων είμαι με 200€ το μηνα ζω και προσπαθώ να κάνω το χόμπι μου άνοιξα μία ιστοσελίδα ,δεν έχω βάλει ουτε διαφημίσεις ούτε τίποτα και κάθε μέρα όλοι είναι εναντίων μου μή με τρολαρετε  ρε σεις

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ,Ανεργος 33 χρονων είμαι με 200€ το μηνα ζω και προσπαθώ να κάνω το χόμπι μου άνοιξα μία ιστοσελίδα

 

To επαγγελμα μου είναι η κατασκευή ιστοσελίδων.Ξέρω τα πάντα sql database ,web developer, html,στησιμο και ανέβασμα σε webhosting εταιρία,αγορά theme και στησιμο απ την αρχη wordpress site ..

 

Ανεργος ή web developer; χομπι ή επαγγελμα; make up your mind.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεργος είμαι .ξέρω να φτιάχνω websites αλλά δεν έχω ούτε έναν πελάτη απο τότε που έμαθα την τέχνη δηλαδη πριν 4 μήνες.Τί δεν καταλαβαίνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update

 

Σε ενα γρηγορο τεστ που εκανα, (σε συνολο 6408 requests), φαινεται average response time για το techgame.gr τα 7.09 δευτερολεπτα.

Αρκετά μεγάλη τιμη κατα την ταπεινη μου γνωμη.

 

Στο δευτερο τεστ (6134 requests) το response time ανεβηκε και αλλο (ξεπερασε τα 8 δευτερολεπτα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...