Προς το περιεχόμενο

Fear the Walking Dead Season 2(Spoiler free μεχρι την πρωτη season)


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Δεν είναι απαραίτητα γκέυ, η δουλειά του τύπου είναι con-artist, εκτός o ορισμός του γκέυ κρίνεται απο τις πράξεις και όχι απο τις πραγματικές προτιμήσεις.

 

 

 

 

Αυτό δεν έπαψε να ισχύει από όταν έγινε ο Strand υπάλληλος του όμως;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Αυτό δεν έπαψε να ισχύει από όταν έγινε ο Strand υπάλληλος του όμως;

 

 

 

 

Εγώ κατάλαβα ότι είναι συνεργάτες, οκ με τον μαφιόζο πιο senior, και εκεί που θα πήγαινε να κλείσει μια δουλειά έσκασε το zombie apocalypse. Anyway, ακόμα και υπάλληλος, θεωρώ ότι αυτό ήταν απλά τρόπος να διεισδύσει (pun intended) στην οργάνωση και να κάνει τα δικά του.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν θα κάνετε σαματά για τα open spoilers ή δεν μας ενδιαφέρει επειδή είναι Β' κατηγορίας σειρά;  :X

Αν δεν ειναι χοντρα spoiler/τιποτα κατεβατα δεν πολυ υπαρχει προβλημα δεδομενου του οτι η σειρα ουτως ή αλλως εχει αρκετα λιγοτερο ενδιαφερον λογω και των κακων κριτικων που ελαβε πριν καν βγει,κατι που ως τωρα τουλαχιστον δεν μπορω να πω οτι συμφωνω.

 

Το 4ο επεισοδιο δεν ηταν κακο,και σε γενικες γραμμες η σειρα αυτη εκτως του πρωτου απαραδεκτου επεισοδιου ειναι πολυ πιο ενδιαφερουσα απο το Walking dead και σιγουρα οι βαθμολογιες στα πρωτα 4 επεισοδια(ή τουλαχιστον στα τελευταια 3)ειναι πολυ πιο κατω απο οσο αξιζουν,και σε σχεση με το walking dead παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν είναι απαραίτητα γκέυ, η δουλειά του τύπου είναι con-artist, εκτός o ορισμός του γκέυ κρίνεται απο τις πράξεις και όχι απο τις πραγματικές προτιμήσεις.

 

 

 

 

 

Kαλά ναι παίζει.Αλλά νομίζω στην προκειμένη ο Strand είναι όντως γκέι μιας κ ξεφεύγει πλέον από το πλαίσιο της εξαπάτησης

 

Εδώ δεν θα κάνετε σαματά για τα open spoilers ή δεν μας ενδιαφέρει επειδή είναι Β' κατηγορίας σειρά;  :X

 

Σιγά το σπόιλερ να πούμε.Ούτε καν το όνομα του χαρακτήρα στον οποίο αναφερόμουν είπα.Απορώ γιατί οι μόντες έχωσαν το σπόιλερ κιόλας στο προηγούμενο πόστ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο και το 4ο επεισοδιο.Η μονη μου πια ενσταση με την σειρα αυτη,ειναι οτι ενω ειχε μια ολοκληρη σεζον να αναπτυξει σωστα τους χαρακτηρες,ετσι ωστε να νοιαζομαστε για αυτους και να ενδιαφερομαστε αν πεθανουνε η οχι,εν τελει η μεγαλη πλειoψηφια αυτων με εξαιρεση τον Nick και τον Travis και κανα 2 ακομα,μου ειναι τελειως αδιαφοροι.

Ενω θυμαμαι ακομα,οτι στην κανονικη σειρα,οποιον καινουργιο χαρακτηρα και να γνωριζα,αποκτουσα απευθειας ενα ενδιαφερον για αυτον,και οχι απαραιτητα επειδη ηθελα να επιζησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγε παρα πολυ καλα και το τεταρτο επισοδιο, σχεδον εχω ξεχασει το ποσο αισχρο ηταν το πρωτο. Μακαρι να συνεχισει ετσι, γιατι με την αναμενομενη φολα του walking dead θα ειναι το καταλληλο υποκαταστατο.

 

Τι υπεροχο πραγμα να εχεις οπλο με διοπτρα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύκολα ο πιο αντιπαθής χαρακτήρας μαζί με την ξανθιά (Madison νομίζω?).

 

Οι υπόλοιποι απλά αδιάφοροι χαρακτήρες με εξαίρεση ίσως το Nick άντε και τον Travis.

 

Γενικώς η σειρά δεν... θα τελειώσω τη σαιζόν αλλά αν συνεχίσει έτσι δε θα ακολουθήσω την επόμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο επισοδειο. Εχω κατασταλαξει πληρως στο ποιοι θα πρεπει αμεσα να γινουν ζομποτροφη. Διχως πολλα πολλα.

Το περιστατικο στο τελος παντως, πρεπει να το εγραψε καποιος ψιλομεθυσμενος, η εστω με ηλιαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εγω εχω παραπονο να πω την αληθεια απο την σειρα ως τωρα(ισως επειδη ξενερωσα πολυ ετσι οπως το εχουν κανει το walking dead) αλλα ο Chris ή ακομα και η Alicia απο την πρωτη season ηταν μια ζωη ενα βαρος και αν συνεχισουν ετσι τοτε καλυτερα να παρουν ποδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...