Προς το περιεχόμενο

Fear the Walking Dead Season 2(Spoiler free μεχρι την πρωτη season)


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικα η τελευταια σκηνη του επεισοδιου ηταν τρελη προχειροδουλεια.Αλλα γενικοτερα ως ενιαιο κομματι,αρκετα καλη δουλιτσα εβγαλαν και την εβδομαδα αυτη.Μου αρεσει πολυ που ως τωρα δεν εχουμε ακομα πεσει επανω σε filler επεισοδια,οπου αντιθετως στο κανονικο wd,τουλαχιστον επεισοδιο 2 και 4 θα ηταν filler.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ ακόμα την θεωρώ περιττή. Τι παραπάνω έχει να δώσει;

Τροφη για ζομπι;

 

Μου αρεσει πολυ που ως τωρα δεν εχουμε ακομα πεσει επανω σε filler επεισοδια,οπου αντιθετως στο κανονικο wd,τουλαχιστον επεισοδιο 2 και 4 θα ηταν filler.

Το Fear the walking dead δεν βασιζεται σε προηγουμενο κωμικ η καποια ιστορια ωστε να υπαρξουν προσθετες, τριτες παρεμβασεις. Γιαυτο και δεν θα πεσει στις παγιδες της κανονικης σειρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς τράτζικ το τελευταίο επεισόδιο.ΓΤΠΚ κανονικότατα.Βασικά στο τσακ είμαι να την παρατήσω.


 

 

Δεν είναι απαραίτητα γκέυ, η δουλειά του τύπου είναι con-artist, εκτός o ορισμός του γκέυ κρίνεται απο τις πράξεις και όχι απο τις πραγματικές προτιμήσεις.

 

 

 

 

 

confirmed.Ο Strand είναι όντως γκέι κ μάλιστα στο τελευταίο επεισόδιο φαίνεται πόσο δυνατή αγάπη έχουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο γιος ο Ινδός τι στον πουτσο ειναι με εκνευρίζει και χωρις να κανει τίποτα σιχαμερες εκφράσεις ποτε θα ψοφήσει άραγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο γιος ο Ινδός τι στον πουτσο ειναι με εκνευρίζει και χωρις να κανει τίποτα σιχαμερες εκφράσεις ποτε θα ψοφήσει άραγε

 

 

εγώ τον πάω κάργα αυτόν.Κ σεις εν καιρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον χαρακτηρα του Κρις μπορουνε να τον κανουνε χειροτερο πια??

Και δεν ειναι οτι εχει σοβαρους λογους που ειναι ετσι....

 

 

Δηλαδη για ποιο λογο ακριβως θελει να σκοτωσει την Μαντισον??Επειδη του ειπε ψεματα οτι τον πιστευε?Θα τρελαθουμε τελειως?

 

 

Ψαχνουνε να εφευρουνε καποιο κακο χαρακτηρα μεσα στην συμμορια για να ταραξει τα κυματα λιγο,αλλα το εχουνε κανει με τον χειροτερο τροπο.

Παντως η κατασταση εχει γινει ακριβως ιδια με την δευτερη σεζον του walking dead για οσους θυμουνται.

 

 

Ο Chris στην θεση του Sean ως ο κακος χαρακτηρας της ομαδας,αλλα σε πολυ πιο ξενερωτη εκδοση στη νεα σειρα.

Εχουμε και τους ανθρωπους - ηλιθιους που δεν πιστεουνε οτι τα ζομπια ειναι νεκρα,εχουμε και τα φυλαγμενα ζομπια στον αχυρωνα,ωπ συγγνωμη στο κελαρι ειμαστε σε διαφορετικη σειρα...not.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μονο που η μούρη του κρις είναι ο ορισμός του εμετού
πως στον πούτσο είναι έτσι
 
yr7wGKv.pngimage.jpg

 

χαοχαοχαοχαοχαοοχα παρε ποζα στην δευτερη φωτο γμω την τρελα τους :P

 

Πρεπει να ειναι μακραν ο πιο σιχαμενος χαρακτηρας της σειρας ολοκληρης με διαφορα.

 

οσο για το τελευταιο επεισοδιο μετριοτατο αφου δεν εγινε και τπτ το ιδιαιτερο.Mid season finale την αλλη εβδομαδα.

 

Γενικα ως τωρα παραπονο απο την σειρα δεν εχω και αυτο που μου αρεσει περισσοτερο σε σχεση με το walking dead ειναι οτι δεν περιμενεις τι θα γινει μετα. Το μονο που δεν μου αρεσει ειναι οτι δεν εχουν καποιο πραγματικο ηγετη τυπου Rick.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει κάθε επεισόδιο το βλαμμένο αλλά και η σειρά ολόκληρη.Είναι από τις σειρές που την βλέπω να δω που θα καταλήξει. Μου αρέσει που έκανε και mid season. .Άντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...