Προς το περιεχόμενο

Ποια η καλύτερη ασφαλιστική εταιρία για αυτοκίνητο?


Payne83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 26/7/2022 στις 12:06 ΜΜ, MikeMi είπε

Αν θέλεις να πληρώνεις μία ασφαλιστική την οποία όταν την χρειαστείτε να ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ μαζί της για να εξηπηρετηθείς, να πας Generali!!! Έχω πάρει 5 φορές για να κλείσω ραντεβού με πραγματογνώμονα και με έχουν στην ΑΝΑΜΟΝΗ 15 έως 30 ΛΕΠΤΑ σε κάθε κλίση!!!!!! Και τελικά ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ!!!!! Για να πληρώσεις πάντως έχουν χίλιους δύο τρόπους!!

Toυς έχω στο μαγαζί, δεν τους έχω χρειαστεί ποτέ. Και να χρειαζόμουνα κάτι, έχω ασφαλίστρια που της ζητάω κάτι σήμερα και με εξυπηρετεί χτες... έχει εσωτερικά mail από υπαλλήλους σε κάθε εταιρία, μ'έχει ξελασπώσει 2 φορές με άμεσο ραντεβού πραγματογνώμονα και επίσπευση φακέλων για τρακάρισμα.

Αλλά από περιέργεια διαβάζοντας το comment σου επιχείρησα να τεστάρω τη Generali... όντως τηλέφωνα δε σηκώνουν.

Στο mygenerali δε μπορώ να μπω γιατί δε συμφωνούν το email και το κινητό μ'αυτά που είχα δηλώσει κατά τη δημιουργία του ασφαλιστηρίου.

Προσπάθησα να αλλάξω το email στη πλατφόρμα για να βάλω το παλιό, κάνω confirmation αλλά δεν αλλάζει!

Επικοινώνησα γραπτώς να επικαιροποιήσουν τα στοιχεία, δε πήρα απάντηση μια βδομάδα.

Βρήκα μετά ένα email παραπόνων... λέω ωραία, απο εδώ θα βγάλω άκρη.

Εντός 50 ημερών θα στείλουν απάντηση! 🤣

Spoiler

4.jpg.b20e65af043e5ce8abfa7bcb006506f5.jpg

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...