Προς το περιεχόμενο

Integral P Series 120GB SSD ~32.34 ευρώ @MyMemory


plpapadopoulos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η διαφορα mlc με tlc ειναι η αντοχη στα writes κ κατα συνεπεια στον χρονο

 

επισης υπαρχει υποτιθεται κ διαφορα στις επιδοσεις

Ακριβώς αυτό είναι το σημαντικότερο, η αντοχή στο χρόνο, όποιος ήθελε επιδόσεις, προφανώς δε θα έπαιρνε αυτόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμα, παρ'ολ'αυτά επικοινώνησα με το Mymemory, δεν ήξεραν να μου απαντήσουν, οπότε επικοινώνησα με την integral και αναμένω απάντηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δε γραφει mlc παντως,

και δε ξερω αν αξιζει να το κυνηγησει καποιος για refund, κλπ

Αν και η πουστιά είναι πάντα πουστιά μια χαρά είναι αυτό το SSD για το laptop σου και για τη χρήση που θα του κάνεις, θα είσαι ΟΚ+ για αρκετά χρόνια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμα, παρ'ολ'αυτά επικοινώνησα με το Mymemory, δεν ήξεραν να μου απαντήσουν, οπότε επικοινώνησα με την integral και αναμένω απάντηση...

 

Ναι δε γνώριζαν να σου απαντήσουν....

 

Γι αυτό και άλλαξαν ΚΑΙ αυτοί την περιγραφή στη σελίδα τους. Επειδή δε γνώριζαν να σου απαντήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δε γνώριζαν να σου απαντήσουν....

 

Γι αυτό και άλλαξαν ΚΑΙ αυτοί την περιγραφή στη σελίδα τους. Επειδή δε γνώριζαν να σου απαντήσουν...

Δεν έχω δυστυχώς screenshot από την προηγούμενη περιγραφή τους για να τους πω τίποτα, θα δούμε τι θα μου απαντήσει η integral...

Ναι δε γνώριζαν να σου απαντήσουν....

 

Γι αυτό και άλλαξαν ΚΑΙ αυτοί την περιγραφή στη σελίδα τους. Επειδή δε γνώριζαν να σου απαντήσουν...

Ξαναρώτησα τελικά γιατί άλλαξαν την περιγραφή, η απάντησή τους ήταν

 

i am not to sure on the exact detail into why the info may changed on our website, this may be done for a few different reasons ie. Integral  changing there description on the product, promotional reason etc... i can confirm the that the item we have is memory technology: MLC

Είπαν ότι έχει mlc, όταν παραλάβω θα το ελέγξω, έχω αποθηκεύσει τη συνομιλία μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δυστυχώς screenshot από την προηγούμενη περιγραφή τους για να τους πω τίποτα, θα δούμε τι θα μου απαντήσει η integral...

 

Δοκιμασε μηπως υπαρχει αντιγραφο της παλιας περιγραφης εδω (βαλε το url και δες αν υπαρχει αποθηκευμενο παλιοτερο αντιγραφο της σελιδας).

 

http://archive.org

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...