Προς το περιεχόμενο

Integral P Series 120GB SSD ~32.34 ευρώ @MyMemory


plpapadopoulos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tι εννοείς ότι δε βγήκε άκρη γιατί κανείς δε θέλησε να τον επιστρέψει.

Σε επικοινωνία που είχα, μου είπαν αν θέλω να τον στείλω πίσω και θα μου πληρώσουν και τα μεταφορικά, τι άκρη να βγει αν επιστρέψεις τον σκληρό;

Η Ιntegral δε μου απάντησε ποτέ, δείχνοντας ότι λειτούργησε τελείως αντιεπαγγελματικά.

Μια χαρά είναι ο δίσκος για τα λεφτά του (για την αντοχή του θα δείξει ο καιρός), ιδίως αν τον θες για παλιό μηχάνημα αλλά η κοροϊδία είναι κάτι που δυστυχώς δεν είναι μόνο προνόμιο ελληνικών εταιριών.

 

 

Εννοώ αυτό που λέω.

 

Έστειλες email, το μαγαζί καλώς και σου απάντησε αυτό που σου απάντησε (τήρησε τη νομοθεσία κανονικά), η εταιρία είναι τσιμπούρδελο από ό,τι βλέπω (τους χρειαζόταν καταγγελία ομαδική να φάνε ένα ωραίο πρόστιμο), αλλά όμως τελικά επέλεξες να κρατήσεις το δίσκο.

 

Άρα έβγαλες άκρη? Όχι, γιατί δε τον έστειλες πίσω κι επέλεξες να τον κρατήσεις.

 

Δε ξέρω αν περίμενες κάτι διαφορετικό, αποζημίωση για ψυχική οδύνη δε θα δώσει κανέις πάντως, γιατί τα περιστατικά επιστροφών είναι τελείως μεμονομένα όπως φαίνεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Εδώ και μέρες είναι η τιμή αυτή, αλλά αδιάφορο πλέον μετά το φιάσκο που είναι TLC καθαρός. Ούτε καρφίτσα υπό το όνομα Integral δεν αγοράζω προσωπικά.

 

Συν ότι με τα διπλά λεφτά και διπλάσια χωρητικότητα έχει παίξει πρόσφατα πάλι ο Sandisk PLUS που είναι MLC και που έχει και πιο σοβαρή υπόσταση σαν εταιρία στο χώρο.

 

Για όποιον θέλει απλά έναν φτηνό SSD στα 120GB, οι διαφορές στην τιμή για TLC από Ελλάδα δεν έχουν απόκλιση ιδιαίτερη, οπότε ας ψαχτεί εγχώρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...