Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για Αναβάθμιση Κάρτας γραφικών


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι οντως η καλυτερη υπολποιηση σε 980 ti η zotac? και σε επιδοσεις πρεπει να ειναι λιγο καλυτερη απο 1070

σε καμια περιπτωση η συγκεκριμενη καρτα της asus που λες ειναι οπλο ασε που μετα απο καιρο κανεις ενα sli με αλλη μια και εισαι καλυμενος σε 4κ ποσο τις βρισκεις παιζει μεγαλο ρολο τιμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε καμια περιπτωση η συγκεκριμενη καρτα της asus που λες ειναι οπλο ασε που μετα απο καιρο κανεις ενα sli με αλλη μια και εισαι καλυμενος σε 4κ ποσο τις βρισκεις παιζει μεγαλο ρολο τιμες?

450 mtx την 980 ti  zotac και 500 σφραγισμενη την asus τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκυκλοπαιδικη Γνωση: Η gtx 1070 εχει 2gb περισσοτερα απ την 980ti,υποστηριζει και ΘΑ υποστηριζει το dx12 πραγμα το οποιο συνεπάγεται καλητερο game performance στα νεα games και εχει ΜΟΝΟ ενα 8πινο για τροφοδοσια.

 

dhlad

 

να παω για την zotac δηλαδη?

Αν δεν κανεις oc η gtx 1070 θα σε υπερκαλυψει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 4Κ να πω την αληθεια θα πηγαινα και εγω στην 1070.

Και λογω της μνημης αλλα και λογω οτι ειναι και πιο νεα καρτα.

 

4k παιζει και η 1060 που ειναι 100 ευρω φθηνοτερη... αλλα ναι ωραια η 1070

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4k παιζει και η 1060 που ειναι 100 ευρω φθηνοτερη... αλλα ναι ωραια η 1070

Καλα στο 4Κ η διαφορα 1060 με 1070 θα ειναι αρκετα αισθητη.

Να ηταν 1080 να σου λεγα,οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καταλήξει στην Gigabyte GTX1060 6GB G1 Gaming. Στο Raijintek Agos κουτί μου θα χωράει ή θα έχω θέμα; Επίσης έχει κάποιος γνώμη για το MustShop; Με προβληματίζει που δεν είναι φυσικό κατάστημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an

 

Έχω καταλήξει στην Gigabyte GTX1060 6GB G1 Gaming. Στο Raijintek Agos κουτί μου θα χωράει ή θα έχω θέμα; Επίσης έχει κάποιος γνώμη για το MustShop; Με προβληματίζει που δεν είναι φυσικό κατάστημα..

αργουνε παρα πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καταλήξει στην Gigabyte GTX1060 6GB G1 Gaming. Στο Raijintek Agos κουτί μου θα χωράει ή θα έχω θέμα; Επίσης έχει κάποιος γνώμη για το MustShop; Με προβληματίζει που δεν είναι φυσικό κατάστημα..

 

δεν σου αρεσει η 1060 της MSI ? για την gaming X μιλαω... εχει πιο ψηλα ρολογια αν δεν κανω λαθος!! και βεβαια κ χωραει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σου αρεσει η 1060 της MSI ? για την gaming X μιλαω... εχει πιο ψηλα ρολογια αν δεν κανω λαθος!! και βεβαια κ χωραει! 

νταξ δεν ειναι θεμα ομορφιας αλλα τιμης .... και καλυτερη ψυξη εχει η msi ...και ακομα καλυτερη η asus 

αλλα η τιμες τους στην ελλαδα προς το παρον ακομα ειναι στα υψη... η g1 παιζει με 320 μαζι με μεταφορικα και οι αλλες 360+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ δεν ειναι θεμα ομορφιας αλλα τιμης .... και καλυτερη ψυξη εχει η msi ...και ακομα καλυτερη η asus 

αλλα η τιμες τους στην ελλαδα προς το παρον ακομα ειναι στα υψη... η g1 παιζει με 320 μαζι με μεταφορικα και οι αλλες 360+

Αυτό ακριβώς ήθελα να απαντήσω στον φίλο.. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1060 3gb στα 230~ και μια 480 δεν μπορεις να βρεις ουτε στα 250.αν το παει ετσι οχι μονο θα ξαναπαρω nvidia,αλλα οποιος μου πει κατι για "nvidia φουσκωνει τιμες" θα τον βαλω να καταπιει αφρο ξυρισματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1060 3gb στα 230~ και μια 480 δεν μπορεις να βρεις ουτε στα 250.αν το παει ετσι οχι μονο θα ξαναπαρω nvidia,αλλα οποιος μου πει κατι για "nvidia φουσκωνει τιμες" θα τον βαλω να καταπιει αφρο ξυρισματος

μετρο συγκρισης ειναι η 470 εννοειτε οχι η 480 ... σε σχεση με την 1060 3γιγα ....

οσο για τις τιμες νταξ και στη nvidia ειναι λιγο κουλες ακομα στην ελλαδα ...αλλα ιδικα στην ατι ειναι οτι ναναι...

πιθανον ομως ακομα δε πεζει διαθεσιμοτητα γιαυτο και οι τιμες...απο 9 του μηνα και μετα θα στρωσουν και οι ατι πιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...