Προς το περιεχόμενο

To Nintendo ΝΧ κυκλοφορεί επίσημα το Μάρτιο του 2017, μαζί με το νέο Legend of Zelda


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω ειμαι και εδω θα εισαι. Το "ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ"να δω ποιος θα το πει μετα γιατι και εσυ θα κλαις μαζι μου την nintendo.

Παντως το "ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ" μεχρι στιγμης το λενε τα ps4xboxone fanboys τα παιδια της νιντεντο λενε κλαψ κλαψ κλαψ με το wii u.

Mε αυτη τη λογικη θα ειναι και το μοναδικο zelda που θα δουμε στο nx.

Αυτο ειναι χαζο και τεμπελικο μαρκετινγκ. Ας κανει ντου το nx με ενα νεο metroid στην ημερα κυκλοφοριας του.

Εχουμε και ποσα χρονια να δουμε metroid!!!

 

Δεν είμαι ούτε fanboy του PS4/XONE, ούτε κλαψ κλαψ για το WiiU. Παρακολουθώ και διαβάζω αναρτήσεις σαν τις δικές σου από την εποχή που υπήρχε Nintendo VS Sega. Κάθε χρόνο η Nintendo κλείνει και διάφορα άλλα doom/gloom σχόλια , τα οποία και πάνε άπατα.

 

Προδικάζεις μία νέα κονσόλα χωρίς σοβαρά επιχειρήματα, οπότε το "ΧΑΧΑΧΑΧΑ" είναι ότι καλυτερότερο βρήκα για να σου απαντήσω.

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα όμως για το τεμπέλικο marketing που έχει. Όντως θα ήταν μοναδικό να δούμε ένα νέο metroid

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά το βλέπω το παραμύθι οτι θα μας γεμίσει με zelda και mario , έλεος βρε nitendo κάνε πρώτα συνεργασίες για τίτλους και μετά βγάλε κονσόλα, για θα την στείλεις αδιάβαστη .......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nintendo πας για κλεισιμο

ουτε καν

 

οπως επισης οποιος αγοραζει κονσολα της νιντεντο ειναι για να παιζει first party games οπως mario, zelda, pokemon και τα λοιπα, δεν ειναι ουτε για cod ουτε για nfs ουτε fifa 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν

 

οπως επισης οποιος αγοραζει κονσολα της νιντεντο ειναι για να παιζει first party games οπως mario, zelda, pokemon και τα λοιπα, δεν ειναι ουτε για cod ουτε για nfs ουτε fifa

that logic jesus.

Και εγω ειμαι nintendo fanboy οπως και sega και sonoxboxo hater αλλα αυτο με ξεπερναει!!!

Κανενα επιχειρημα λοιπον στην εθελοτυφλουσα που μολις μας πεταξες εχεις να δωσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος επαναπαύεται με τις επιτυχίες προηγούμενων ετών είναι καταδικασμένος να τρέχει και να μπαλώνει. Η περίφημη αλαζονεία του εμπορικοτέρου. Το έπαθε η Sony, το έπαθε τώρα και η Ninty με εναλλακτικό τρόπο.

 

Τέσπα, ας βγάλει exclusives κι όλα καλά. Καλά τα Μάριο, Ζίλντα, Ντόνκευ κτλ αλλά φτάνει πια. Να δούμε και τίποτα άλλο.

 

Επίσης, κονσόλα; meeh. Δεν υπάρχουν home consoles πια. Pcs είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

that logic jesus.Και εγω ειμαι nintendo fanboy οπως και sega και sonoxboxo hater αλλα αυτο με ξεπερναει!!!Κανενα επιχειρημα λοιπον στην εθελοτυφλουσα που μολις μας πεταξες εχεις να δωσεις;

Μπραβο καλη η χαζομαρα που πεταξες. Ειναι σαν να λες οτι θα παρω xbox και δεν θα παιξω forza ή halo, αλλα anrgy birds που μεχρι και σε browser μπορεις να το παιξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ειμαι και εδω θα εισαι. Το "ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ"να δω ποιος θα το πει μετα γιατι και εσυ θα κλαις μαζι μου την nintendo.

Παντως το "ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ" μεχρι στιγμης το λενε τα ps4xboxone fanboys τα παιδια της νιντεντο λενε κλαψ κλαψ κλαψ με το wii u.

Mε αυτη τη λογικη θα ειναι και το μοναδικο zelda που θα δουμε στο nx.

Αυτο ειναι χαζο και τεμπελικο μαρκετινγκ. Ας κανει ντου το nx με ενα νεο metroid στην ημερα κυκλοφοριας του.

Εχουμε και ποσα χρονια να δουμε metroid!!!

στην τωρινη γενια εχω και τις 3 κονσολες και μπορω να πω απο 4 με 5 παιχνιδια που αγορασα τρομερα για το wii u δεν υπαρχει τιποτα αλλο ωραιο. Απαισιο store (ειναι πιο αθλιο και απο mobile store) , τα γραφικα ειναι ασχημα και τα παιχνιδια σε μεγεθος ειναι μια σταλια και εννοειτε πολυ ακριβα παιδια. Τωρα για μενα στην τωρινη γενια πιο πολυ εχω ευχαριστηθει το Xbox One που εχω αγορασει παιχνιδαρες. Και το ps4 δεν λεω πολυ καλο, αλλα με τις τοσες επανεκδοσεις που εχει βγαλει δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσες πωλησεις (ασε που με την καινουρια εκδοση NEO που βγαζει απλα μας γραφει κανονικοτατα ολους οσους εχουν αγορασει την κονσολα της. Ελπιζω σε κατρακυλα, ωστε να καταλαβει οτι δεν ειναι κατι mobile ωστε να το αλλαζουμε ανα 3 χρονια).

Παντως πιστευω οτι σιγουρα για την nintendo ειναι η τελευταια προσπαθεια πριν τον αφανισμο της. Κριμα γιατι εχει παιχνιδαρες, αλλα η νοοτροπια της την αφησε πολυ πισω. Και οκ ελεος ποια με αυτο το ηλιθιο παιδικο προφιλ που εχει η nintendo. Παει παλιωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να πω απο 4 με 5 παιχνιδια που αγορασα τρομερα για το wii u δεν υπαρχει τιποτα αλλο ωραιο.

Και ποια είναι αυτά?

 

 

Και οκ ελεος ποια με αυτο το ηλιθιο παιδικο προφιλ που εχει η nintendo. Παει παλιωσε.

 

Να δώσουμε ένα ΑΚ47 στον Mario?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο καλη η χαζομαρα που πεταξες. Ειναι σαν να λες οτι θα παρω xbox και δεν θα παιξω forza ή halo, αλλα anrgy birds που μεχρι και σε browser μπορεις να το παιξεις

Μπραβο δειξε μας και αλλο ποσο στενομυαλος εισαι.

Ασε τους αλλους να παιζουν metal gear solid,shenmue, tomb raider mortal kombat street fighter και γενικα ολα τα multiplatform παιχνιδια και εσυ παίξε μονο mario.καταλαβαίνεις πως αυτα που γραφεις δεν εχουν λογικη ετσι;

Αν παλι όχι ειπαμε παίξε μονο μαριο nintendo πηρες και οχι super nintendo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο δειξε μας και αλλο ποσο στενομυαλος εισαι.

Ασε τους αλλους να παιζουν metal gear solid,shenmue, tomb raider mortal kombat street fighter και γενικα ολα τα multiplatform παιχνιδια και εσυ παίξε μονο mario.καταλαβαίνεις πως αυτα που γραφεις δεν εχουν λογικη ετσι;

Αν παλι όχι ειπαμε παίξε μονο μαριο nintendo πηρες και οχι super nintendo.

αα καλα, δεν την παλευεις βλεπω, μπραβο. Γιατι δεν θελεις να καταλαβεις αυτο που θελω να σου πω? Δεν ειμαι κατα της εξελιξης της κονσολας αλλα σιγουρα δεν το παιζω και θυμα, οτι να εδωσα την πιστη μου π.χ. στην νιντεντο αγοραζοντας το wii u και δεν μπορω να παιξω skyrim σε αυτο, λες και δεν ξερεις τι αγοραζεις. και σε παρακαλω μην μας το παιζεις πληγωμενος απο την νιντεντο γιατι οπως και η καθε αλλη εταιρια ετσι και η νιντεντο προσπαθει να αρμεξει την παιδικη σου νοσταλγια γιαυτο και εχει μεινει μονο με τα μαριο και τα ζελντα και στα πλασαρει καθε χρονο μες την μαπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα καλα, δεν την παλευεις βλεπω, μπραβο. Γιατι δεν θελεις να καταλαβεις αυτο που θελω να σου πω? Δεν ειμαι κατα της εξελιξης της κονσολας αλλα σιγουρα δεν το παιζω και θυμα, οτι να εδωσα την πιστη μου π.χ. στην νιντεντο αγοραζοντας το wii u και δεν μπορω να παιξω skyrim σε αυτο, λες και δεν ξερεις τι αγοραζεις. και σε παρακαλω μην μας το παιζεις πληγωμενος απο την νιντεντο γιατι οπως και η καθε αλλη εταιρια ετσι και η νιντεντο προσπαθει να αρμεξει την παιδικη σου νοσταλγια γιαυτο και εχει μεινει μονο με τα μαριο και τα ζελντα και στα πλασαρει καθε χρονο μες την μαπα

 

Ποιος το χεζει το skyrim βρε συ.. εδω μιλαμε για πιο απλα πραγματα ενα fifa ενα pro που το βγαζουν παντου ακομα και στο 3ds!

Eγω ξερω τι αγοραζω γιαυτο δεν αγορασα το wii u και ναι παιδικη νοσταλγια ειναι η nintendo αν θελει να συνεχισει να υπαρχει θα πρεπει να ακολουθησει την εξελιξη και οχι να πουλαει μονο nintendo παιχνιδια! Ακομα και εγω ο νοσταλγος λοιπον δεν μπηκαστο τρυπακι να παρω την πατατα wii u (πατατα = μηδενικη υποστηριξη απο τα 3rd parties) φαντασου τωρα ο πιτσιρικας που θα βλεπει cod,mortal kombat  και κανενα skyrim οπως λες και εσυ  αν θα παρει την κονσολα της νιντεντο ή οχι! φυσικα και δεν θα την παρει αυτος! Ο νοσταλγος θα την παρει αντε και ο πατερας σε κανενα πιτσιρικι! αλλα και ο νοσταλγος καποια στιγμη θα βαρεθει να ειναι ο μλκς της ninty! Ουτε τα ζελντα δεν εδωσε (απο το χρονου και βλεπουμε) ουτε τα metroid οποτε που διαφωνεις στο wii u; 

Φυσικα και παει για κλεισιμο αν κανει τα ιδια λαθη και στο nx και θα γινει εταιρια software οπως και η sega!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...