Προς το περιεχόμενο

To Nintendo ΝΧ κυκλοφορεί επίσημα το Μάρτιο του 2017, μαζί με το νέο Legend of Zelda


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πρώτα θα δούμε τι είναι αυτό το ΝΧ και μετά μπορούμε να κρίνουμε καλύτερα. 

 

Το 2017? nintendo πας για κλεισιμο θα εχει βγει ηδη ps4.5 και xbox 1.5

Δεν ξέρω, αλλά βρήκα αστείο το σχόλιο με ένα avatar του Sonic από μια Sega που έπιασε δυστυχώς πάτο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ,γιατί να πάρεις ένα παλιό playstation/xbox 360 αντί για ένα φθηνούτσικο pc και με λίγα λεφτά κατεβάζεις ένα σωρό φθηνά indie games από το steam.Επίσης έχει πάρα πολύ καλούς τίτλους σε χαμηλές τιμές όπως don't starve,binding of isaac,the darkest dungeon,faster than light, ή και τζάμπα όπως dota 2,counterstrike offensive,teamfortress 2,portal 1 & 2. Κάθε λίγο και λιγάκι το steam βγάζει σε εξευτελιστικές τιμές κλασσικούς τίτλους .Πραγματικά το θεωρώ ξεφτίλα να πληρώνει κάποιος για κονσόλα και ακριβούς τίτλους κονσόλας όταν υπάρχει το Steam που βγάζει τέτοιες προσφορές κάθε 3-4 μήνες (steam sale) .

Δυστυχώς εκεί που χάνει το steam (και τα Pc γενικά) είναι οι exclusive τίτλοι όπως gears of war,zelda,mario κλπ. Εκεί οι εταιρίες παίρνουν κόκκινη κάρτα.

Παιρνεις ενα 360 με 99€ βάζεις live για ενα χρονο με 25€ και έχεις κάθε μήνα 2 παιχνίδια τσάμπα, που σου μένουν για πάντα. Απο το να πάρεις ενα φθηνιαρικο πισι που το μόνο που θα σηκώνει ειναι Cs 1.6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι καλα νεα και ισχυουν οι φημες θα ειναι αρκετα δυνατη κονσολα. Οσον αφορα το Wii U η Νιντεντο εκανε τρομερα λαθη και οσο περνουσε ο καιρος δεν προσπαθησε καν να διορθωσει την ολη κατασταση. Με την ανακοινωση της νεας κονσολα της η Νιντεντο επρεπε ηδη να ειχε ριξει την τιμη του Wii U στα μισα τουλαχιστον.

ισχυει,ενα u θελω κι εγω για 2ο γιατι εχει καλα παιχνιδια,οχι αντιγραφα pc οπως νιωθω του one μου...

 

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΝΙΝΤΕΝDO,τρεχωντας ολοι!!!

με ps4,5 κλπ ΞΕΚΑΘΑΡΑ βλεπουμε το θρασος του μονοπωλιου που απεκτησε η σονυ!!

 

ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΒΟΗΘΑΜΕ ΝΙΝΤΥ γιατι μας συμφερει να επανελθει η ισσοροπια!

 

τι τρατζικ να εχω φρεσκο one και να λενε για αναβαθμιση!!

 

 

ρεεε κονσοολες ρεεε,στο pc ασχολουμαι με το hw ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε,οχι στη χαζοκονσολα που γιολαρω στον καναπεε ρε ψευυτεεεες!!!

 

νιντυ ρε 60 ευρω το παιχνιδι,το προτιμω,5 παιχνιδια και καλα ρε!!!ισοδυναμουν με 15 των αλλων δυστυχως..

 

αν και η π.....να η ms με αγαπαει με τις παιχνιδαρες τζαμπε στο gold!!!τρανη αποδειξη πως υποστηριζοντας τους εναλλακτιους παικτες απο τον μονοπωλιακο παικτη,ΚΕΕΕΡΔΙΙΙΖΕΙΙΙΙΣΣΣ!!!

παμε νιντυ μαγκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνεις ενα 360 με 99€ βάζεις live για ενα χρονο με 25€ και έχεις κάθε μήνα 2 παιχνίδια τσάμπα, που σου μένουν για πάντα. Απο το να πάρεις ενα φθηνιαρικο πισι που το μόνο που θα σηκώνει ειναι Cs 1.6

Πρώτον με 100 ευρώ πού θα βρεις xbox 360?Μεταχειρισμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο zelda  είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας  :)

 

Είναι Η Zelda....τώρα εάν εσύ ΤΗΝ βλέπεις ως αρσενικό...μήπως ΤΗΝ μπερδεύεις με TON Link; Λέω εγώ τώρα..

 

Τώρα βλέπω κάτι ΠΑΝάσχετους να σχολιάζουν ότι πάει για κλείσιμο η Nintendo και άλλα τέτοια φαιδρά σχόλια. Δεν ασχολούμαι όμως γιατί είναι ΠΑΝάσχετοι. Ας δούνε πρώτα τον ισολογισμό της εταιρίας και μετά ας γράψουν την σαχλαμαρίτσα τους.

 

Όμως ΝΑΙ, πρέπει να δούμε και CoD, Fifa, Deus Ex, GTA κλπ κλπ στην νέα της κονσόλα. Τα οικονομικά των περισσοτέρων πλέον δεν επιτρέπουν αγορά ενός PC Gaming Monster και μίας κονσόλας. Οπότε πρέπει να κάνει ότι έκανε και η SONY/MS διαφορετικά θα πάει άκλαφτο όπως και το WiiU.

 

Sad but true.

 

Προσωπικά δεν θα αγοράσω day one την νέα της κονσόλα μέχρι να δω έμπρακτη υποστήριξη από Third Party

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μυστικό είναι ένα! Όλοι αγαπάμε Nintento απλά πρέπει να γίνουν κάποιες κινήσεις ώστε να επανέλθει στο παιχνίδι! Το μονοπώλιο θα συμφωνήσω πως δεν είναι καθόλου καλό και εμείς οι gamers μόνο να χάσουμε έχουμε!

Λοιπόν πρέπει η Ninty να τα βρει με τις εταιρίες ώστε να βγάλουν παιχνίδια για τη κονσόλα της! Αν γίνει αυτό, σε δεύτερη μοίρα πανε τα specs και τα frames... Αυτά!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...