Προς το περιεχόμενο

GIGABYTE 4GB GTX970 Windforce 270,99€ [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα,επεσε ακυρο και σε εμενα λογο οτι μιλησαν με προμηθευτη με γερμανια και δεν υπαρχει αρκετο αποθεμα.

OK και ο λόγος που ανέβασαν την τιμή 100 euro |+ ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κλασικά της Παρασκευής τα λάθη αλλά αυτοί το ήθελαν παρατραβηγμενο λόγο της όλης αργίας.

Άπλα γελοίοι και κλασικό δήγμα ενός μικρού μαγαζιού.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και εδώ
 

όταν τα έλεγα ΕΓΩ με δουλεύατε

 
Το είπες ΕΣΥ και δε σε ακούσαμε? Ντροπή και αίσχος!
 

Ούτε σε αυτό το θρεντ θα πουλήσεις την 960

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο και εδώ

 

 

Το είπες ΕΣΥ και δε σε ακούσαμε? Ντροπή και αίσχος!

 

 

Ούτε σε αυτό το θρεντ θα πουλήσεις την 960

 

 

 

 

 

προσοχήν μεγάλη άλλη φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλεσα το κατάστημα σχετικά με την παραγγελία και η δικαιολογία για την ακύρωση ήταν η εξάντληση του στόκ. 

Δεδομένου οτι δεν ζούμε στο 1972, το στοκ τηρείται ηλεκτρονικά και αυτόματα ανανεώνεται και στο skroutz.gr. 

 

Ο υπεύθυνος με ενημέρωσε οτι για την παρεξήγηση φταίνε οι Γερμανοί που τηρούν ανελαστική στάση σε σχέση με τα σφάλματα τους.

Παρ'όλα αυτά ρώτησα πώς γίνεται αφού εξαντλήθηκε το απόθεμα να ξαναέβγαλε προς πώληση την ίδια ακριβώς κάρτα στα +100 ευρώ και μου είπε οτι η κάρτα που ξαναβγήκε προς πώληση, δεν είναι προϊόν προσφοράς.

Ρώτησα αν η επιχειρηση τιμά τις παραγγελίες ανεξαρτήτως λάθους και δεν έλαβα κάποια απάντηση. Μου είπε επίσης οτι κάποιος παρείγγειλε 20 κάρτες την Παρασκευή και τις έλαβε και οτι είχε άλλες 4-5 παραγγελίες που πέρασαν και ολοκληρώθηκαν. 

 

Όλα αυτά δεν βγάζουν κάποιο ιδιαίτερο νόημα αλλα έχω την εντύπωση οτι ως εταιρεία είναι υποχρεωμένη να τηρεί τις δεσμεύσεις που θέτει μέσω διαφήμισης. Η μή τήρηση θεωρείται ψευδής διαφήμιση και διώκεται στο σημείο που η εταιρεία είναι αναγκασμένη να τιμήσει την διαφήμισή της.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ τελικα δεν πηρε κανενας ουτε ο αλλος με τις 20 :P Αλλα φαινοταν οτι η τιμη ηταν κατω απο το ιστορικο χαμηλο παντου.

Ακομα και το amazon 319 την ειχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εμενα μου κανανε τιμη 330€ για το λαθος τους. Αλλα και παλι δεν αξιζει πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα εκμεταλλευτηκαν την αργία του πασχα και άφησαν την απάτη για παραπάνω μέρες. Π@π@ριες  μου φαίνονται τα λίγα κομμάτια και ότι τέλειωσε το απόθεμα της προσφοράς.Λες και ήταν η κάρτα τυροσαλατα με κοντινή  ημερομηνία λήξης και την έβαλαν σε πρόσφορα για να φύγει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...