Προς το περιεχόμενο

GIGABYTE 4GB GTX970 Windforce 270,99€ [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρήγγειλα και εγώ τη κάρτα από  αυτό το "κατάστημα" στις 30/4. Στις 4/5 μου ήρθε αυτό το μέιλ.

 

"Δυστυχώς το παραπάνω προϊόν είναι εκτός αποθέματος . Η παραγγελία σας ακυρώνεται . Στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση. Με εκτίμηση, Για την Terra Shop Hellas"

 

Και είπα να τους στείλω τις σκέψεις μου σε μορφή μέιλ μιας και δεν το έχω με το μπλα μπλα στο τηλέφωνο.

 

Καλημέρα,

Στο site σας έγραφε ότι το προϊόν είναι εκτός αποθέματος αλλά θα υπάρχει σε 8-10(?) μέρες. Το να βάζετε μία τόσο χαμηλή τιμή σε σχέση με τα υπόλοιπα καταστήματα (η παραγγελία να ολοκληρώνεται κανονικά μέσω του site σας) και μετά απλά να στέλνετε ένα mail ακυρώνοντας τη είναι αν μη τι άλλο αντιεπαγγελματικό και απαράδεκτο. Υπήρξαν άτομα που αγόρασαν τη κάρτα αυτή στη τιμή που είχατε (270€) ή απλά ήταν απάτη για να μπούμε στη διαδικασία της εγγραφής στο site σας και παραγγελίας;   

 

Μία παρόμοια κάρτα είναι η συγκεκριμένη http://www.terrashop.gr/giga-vga-nv-pcie-4gb-gtx970-oc-h-3xdp-2xdvi.html η οποία είναι και αυτή εκτός stock. Εάν τη παραγγείλω θα μου ακυρωθεί και αυτή; Δεν νομίζω. Από ότι φαίνεται το πρόβλημα δεν ήταν η διαθεσιμότητα της κάρτας αλλά η παραπλανητική τιμή που είχατε ως κατάστημα εξού και η ακύρωση της παραγγελίας.

 

 

Εννοείτε οτι δεν απάντησαν ποτέ.

 

Σε νιώθω. Μετά απο 8χρόνια μέλος, έσκασες τόσο με αυτό το πράγμα που είπες να γράψεις πρώτη φορά! Χεχεεχεχε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και στο facebook αξιολόγηση την σελίδα του σκρουτζ με αυτό το κείμενο. Απτην ώρα που φιλοξενείται το μαγαζί στην σελίδα τους ,φέρουν ευθύνη και αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νιώθω. Μετά απο 8χρόνια μέλος, έσκασες τόσο με αυτό το πράγμα που είπες να γράψεις πρώτη φορά! Χεχεεχεχε.

 

Ναι, είμαι χρόνια μέλος και μπαίνω καθημερινά απλά δεν ποστάρω αλλά με το συγκεκριμένο θέμα δεν άντεξα και είπα να σπάσω τη σιωπή μου με ενα rage post :devil:

 

 

 

Καλως ήρθες, καλό θα ήταν να τα έγραφες και στον τσιγκούνη αυτά!

 

Θα στείλω και στο σκρουτζ mail απλά περίμενα μήπως φερθούν επαγγελματικά και απαντήσουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλως ήρθες, καλό θα ήταν να τα έγραφες και στον τσιγκούνη αυτά!

Το κακο ειναι οτι οι κριτικες στο skoutz δεν περνανε , ειναι πολυ κακο το συστημα αξιολογησης στο skroutz ,για να δημοσιευτει μια αξιολογηση πρεπει να παρει εγκριση (δεν ξερω αν ειναι καποιος ανθρωπος απο το skroutz η απο την εκαστοτε σελιδα

 

Εγω αφησα αξιολογηση για το θεμα (και σε αθτο το καταστημα αλλα και σε αλλα με παρομοιες τακτικες και εννοειται βεβαια ποτε δεν δημοσιευτηκαν . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κανετε και αναφερετε για skroutz γιατι σαν καταναλωτες αυτο πρεπει να κανουμε. Να πεφτουν οι αρνητικες αξιολογησεις για να ξεχωρισει η σαβουρα των μικρων καταστηματων(οσο κακο και αν ακουγεται).Ουτως ή αλλως οι αλυσιδες χρονια τρωνε κραξιμο και δεν εχει αλλαξει κατι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο ειναι οτι οι κριτικες στο skoutz δεν περνανε , ειναι πολυ κακο το συστημα αξιολογησης στο skroutz ,για να δημοσιευτει μια αξιολογηση πρεπει να παρει εγκριση (δεν ξερω αν ειναι καποιος ανθρωπος απο το skroutz η απο την εκαστοτε σελιδα

 

Εγω αφησα αξιολογηση για το θεμα (και σε αθτο το καταστημα αλλα και σε αλλα με παρομοιες τακτικες και εννοειται βεβαια ποτε δεν δημοσιευτηκαν . . .

 

Λογικό δεν είναι; Τα καταστήματα που βρίσκονται εκεί μέσα είναι ταυτόχρονα και πελάτες τους και τους προστατεύουνε όσο μπορούνε.

 

Μια φορά δοκίμασα να γράψω μια αξιολόγηση για γνωστό μεγάλο κατάστημα που δυο φορές "έτυχε" να πάρω πληκτρολόγιο καινούργιο μεν γρατζουνισμένο το πρώτο και σκισμένη η συσκευασία από μέσα το δεύτερο. Έγραψα μια αξιολόγηση που έγραφε ότι πουλάνε μεταχειρισμένα για καινούργια και η απάντηση από το Skroutz ήτανε πως έπρεπε να το βγάλω γιατί ήτανε "εικασίες". Αξιολογήσεις καταστημάτων από τα LIDL με λίγα λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους "καλους" πελατες λογικο (αν και φυσικα μη ορθο) να μην περνανε ολες τις αρνητικες.....Μην ξεχνατε πως στο τελος τετοιες σελιδες πουλανε κυριολεκτικα αερα γιαυτο και εχουν και τετοια κερδη.

 

Η λυση ? Αρχιστε τις αρνητικες και για το Skroutz σε social media.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα με το skroutz ειναι οτι πανε και βαζουν οι περισσοτεροι ''ηλιθιοι'' Ελληνες 5/5 αστερακια για ενα καταστημα επειδη τους ηρθε γρηγορα το προιον και οχι για πιο σοβαρα πραγματα οπως το service....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα με το skroutz ειναι οτι πανε και βαζουν οι περισσοτεροι ''ηλιθιοι'' Ελληνες 5/5 αστερακια για ενα καταστημα επειδη τους ηρθε γρηγορα το προιον και οχι για πιο σοβαρα πραγματα οπως το service....

 

Να ήταν μόνο αυτό, οι περισσότερο γράφουν και ότι νάναι, τα μάτια μας πια :D.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε το ματι μου μια 970 evga με watercooling . Δε λεω οτι ειναι προσφορα αλλα αμα τη χρειαζεσαι σοβαρα για δουλεια παιζει και 300 στο αμαζον

http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-160512_52897.html?&utm_campaign=newsletter160512&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=other&utm_content=other

Απλως το παραθετω γιατι κακα τα ψεματα η τιμη παραηταν καλη για να μην ειναι λαθος. Εχουμε και 23 %  και συντομα 24 % ΦΠΑ στον κωλο  εδω μην ξεχνατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...