Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft αποκάλυψε ένα Xbox One designed by Stark Industries


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αντι να κοταξει η microsoft να φτιαξει καμια slim κονσολα με ενσωματωμενο (επιτελους) το τροφοδοτικο (και ισως και με δυνατοτερο hardware) , παει και βγαζει αυτες τις χαζομαρες για να μην το πω αλλιως

καθολου χαζομαρες.πετυχαινει αυτο ακριβως που θελει.ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τα ενσωματωμένα τροφοδοτικά αν Χαλκίδα;δουν έχεις ένα θέμα. Χαίρομαι να βλέπω συσκευές με το τροφοδοτικό απόξω.

νταξυ μωρε εαν χαλκιδα δεν χαλασε και ο κοσμος, πας λουτρακι

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους αυτό που όλοι οι gamers περίμεναν με αγωνία: 30fps/720p ΚΑΙ σε stark industries edition! Τρεχτε κόσμε να προλαβετε το special edition του next gen console, μαγευτικά 30fps, υψηλής ευκρίνειας 720p και γραφικά του 2010 (οι online υπηρεσίες δεν συμπεριλαμβάνονται) και 70€ το game (γιατί έτσι αποκτά αξία το gaming, εάν δεν σκας 2 μεροκαματα για το νέο fifa δεν το εκτιμας).

 

Μιλάμε για πραγματικό innovation, well done Microsoft!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ασήμαντα πράγματα όπως native full HD resolution, 60fps games, δωρεάν online και φθηνότερα games δεν χρειάζονται βελτίωση σωστά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους αυτό που όλοι οι gamers περίμεναν με αγωνία: 30fps/720p ΚΑΙ σε stark industries edition! Τρεχτε κόσμε να προλαβετε το special edition του next gen console, μαγευτικά 30fps, υψηλής ευκρίνειας 720p και γραφικά του 2010 (οι online υπηρεσίες δεν συμπεριλαμβάνονται) και 70€ το game (γιατί έτσι αποκτά αξία το gaming, εάν δεν σκας 2 μεροκαματα για το νέο fifa δεν το εκτιμας).

 

Μιλάμε για πραγματικό innovation, well done Microsoft!

Μου δανειζεις λιγο την χρονομηχανη σου να ερθω και εγω στο 2050 που εισαι? Γιατι μαλλον στο 2016 δεν εντοπισα κανα προβλημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες το εχω συναντισει μονο σε ps3 fat, σε ps3 slim που ειχα δεν μου εβγαλε ποτε προβλημα οπως και σε ps4 που εχει φιλος μου και συν αυτου δεν νομιζω εν ετη 2016 να μην εχει βρεθει τροπος να τα βαλουν μεσα και να μπορεσουν να κρατησουν και τις θερμοκρασιες χαμηλες
θες να μου πεις οτι οταν επαιζες δεν ακουγες τα ανεμιστηρια να δουλευουν στο φουλ?!Το ps4 το πηρα καινουργιο,και το full load τα ανεμηστηρακια δουλευα στο φουλ και μου σπαγανε τα νευρα,το αντικατεστησα,το δευτερο παλι τα ιδια,και στο φι αλε καταλαβα οτι ακομα εχει το ιδιο μειονεκτημα η σονυ με το τροφοδοτικο μεσα στην κονσολα,το xbox one,κυριολεκτικα στο full load δεν ακουγετε τιποτα απολυτος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου δανειζεις λιγο την χρονομηχανη σου να ερθω και εγω στο 2050 που εισαι? Γιατι μαλλον στο 2016 δεν εντοπισα κανα προβλημα

 

Είχανε games με υψηλά fps και στο χωρίο τους κάποιοιStory>GraphicsOT: Τρελο design η κονσόλα. Αν έλεγε PlayStation θα κανανε σαν να έβλεπαν γκομενα.
Δεν ξέρω παιδιά, εμένα εδώ και πολά χρόνια έχουν 60fps στο χωριό μου, στα δικά σας δεν είχαν; Κάτσε να δεις πως τα λέγανε, α ναι, pc, ο θρύλος λέει πως παίζουν με 60fps σε full HD ανάλυση και το καλύτερο; Τζαμπα online, φθηνά games, mods ΚΑΙ backwards compatibility. Απίστευτο ε; Και ναι εγώ το εντοπιζω το πρόβλημα, το ίδιο και οι developers (βλέπε κεφαλαιο: ps4.5), ένα gameplay βίντεο από witcher 3 σε ps4 εβλεπα τις προαλλες και όταν μπήκε στην πόλη το game έγινε παρουσίαση του PowerPoint, σαν να εβλεπα slideshow από φωτογραφίες ήταν. Θα προτιμούσα να άφηναν για λίγο στην άκρη το marketing και τις βλακειες και να κοίταζαν να κάνουν μία αξιότιμη κονσόλα όπως ήταν το ps3, 350€ κάνει η κονσόλα και σκας ένα χιλιάρικο στο τέλος για το online και τα games, άρμεγμα από παντου. Υ.Γ.: Story>graphics? Πάρε το the witcher 3, βαλτου 480p textures και μετά δες πόσο θα πούλαγε το "story" και το "gameplay". Βασικά εφάρμοσε το ίδιο σε ΟΛΑ τα games και δες τι πωλήσεις θα έκαναν. Η μόνη περίπτωση όπου ισχύει αυτό είναι όταν μιλάμε για Indie games όπου πράγματι παίζεις για το story και το "old school nostalgy".
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας τρολλαρει η ms μπροστά στα μάτια μας και εμείς να βαραμε παλαμάκια δεν το περίμενα, μαλλον εγώ φταιω που είχα και υψηλές απαιτήσεις απο το φορουμ. Αντί να διορθώσουν τα λάθη τους βγάζουν special editions και εμεις τους λέμε και μπράβο. Τελικά το αξιζουμε το online επί πληρωμή και το άρμεγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας τρολλαρει η ms μπροστά στα μάτια μας και εμείς να βαραμε παλαμάκια δεν το περίμενα, μαλλον εγώ φταιω που είχα και υψηλές απαιτήσεις απο το φορουμ. Αντί να διορθώσουν τα λάθη τους βγάζουν special editions και εμεις τους λέμε και μπράβο. Τελικά το αξιζουμε το online επί πληρωμή και το άρμεγμα.

 

Δύσκολο το διάβασμα στις μέρες μας... :mellow:

 

Η Microsoft ανακοίνωσε μία νέα έκδοση του Xbox One (πιο συγκεκριμένα το τμήμα Xbox Γαλλίας), πάνω στην ώρα για την προβολή της κινηματογραφικής ταινίας Captain America: Civil War.

 

....

 

Δυστυχώς, αυτή η ειδική έκδοση του Xbox One, δεν πρόκειται να διατεθεί ευρέως, αφού έχουν κατασκευαστεί μόνο τρία μοντέλα, τα οποία βρίσκονται στην κατοχή του τμήματος Xbox France. Παρόλα αυτά, η εταιρεία θα χαρίσει και τα τρία, σε διαγωνισμούς που θα πραγματοποιήσει στα κοινωνικά δίκτυα Facebook, Twitter και Instagram.

Οπότε, ούτε νέα έκδοση είναι, ούτε ειδική έκδοση είναι, ούτε σταματήσαν όλα όσα κάναν για να φτιάξουν αυτή την κονσόλα χωρίς να διορθώσουν κάτι. Είπαν να βγάλουν ένα τρία κομμάτια για να διαφημίσουν το xbox τώρα που βρήκε το νέο captain america. Θα τα δώσουν κιόλας μέσω διαγωνισμού για να διαφημιστούν ακόμα περισσότερο.

 

Marketing λέγεται στον υπόλοιπο κόσμο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω παιδιά, εμένα εδώ και πολά χρόνια έχουν 60fps στο χωριό μου, στα δικά σας δεν είχαν; Κάτσε να δεις πως τα λέγανε, α ναι, pc, ο θρύλος λέει πως παίζουν με 60fps σε full HD ανάλυση και το καλύτερο; Τζαμπα online, φθηνά games, mods ΚΑΙ backwards compatibility. Απίστευτο ε;

Και ναι εγώ το εντοπιζω το πρόβλημα, το ίδιο και οι developers (βλέπε κεφαλαιο: ps4.5), ένα gameplay βίντεο από witcher 3 σε ps4 εβλεπα τις προαλλες και όταν μπήκε στην πόλη το game έγινε παρουσίαση του PowerPoint, σαν να εβλεπα slideshow από φωτογραφίες ήταν.

Στο δικο μου ειχα και οπως φαινεται και στις αγγελιες που εχει βαλει ο καθένας μας μπορεις να το επιβεβαιωσεις κ ο ίδιος. Απο τα 33 μου Χρόνια τα τελευταια 20 ειχα ΠΑΝΤΑ και PCαρα και κονσόλες. Το οτι επιλεγω να παιζω σε κονσολα είναι αποτέλεσμα πολλών κριτηρίων κατ εμε και ακομα περισσότερων κωλοport. Καλύτερα τα 1080/30 στο arkham στην κονσόλα παρα το ΧΑΛΙ της pc εκδοσης. Αλλα οταν ποσταρουν για 720/30 kαι αυτό αφορα το 3% του συνολου των παιχνιδιών, και το μονο που ξέρουν ειναι ο "θείος" και το ΑΝ το port που θα φανε θα τρέχει τουλαχιστον οπως η κονσολα ειναι περα απο μενα. Και αυτο που κραζουν οτι ΕΧΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ αντι να παιξουν στο δικο τους σύστημα δείχνει τουλαχιστον 15 χρονών...γιατι αν μιλαμε για πανω απο 25 τοτε λυπαμαι. Δυο απο τρια καλύτερα παιχνίδια που εβγαλα τον τελευταιο χρονο ηταν τα bloodborne και προσφατα το dark souls 3 και κανενα απο αυτα δεν ηταν showcase, ηταν απλα παιχνιδαρες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...