Προς το περιεχόμενο

Φακοί (Flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασε και από yoshop αυτές.Τις έχω παραγγείλει από την προηγούμενη εβδομάδα και τις περιμένω.

Στο προφίλ σου στην ενότητα my orders η παραγγελία έχει status shipped?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο προφίλ σου στην ενότητα my orders η παραγγελία έχει status shipped?

Ναι ακριβώς στο status λέει "shipped" και μου έχει στείλει και tracking number που νομίζω ότι είναι με czech post.Γιατί έχεις παραγγείλει και σου την έχει απορρίψει λόγω περιορισμών;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ακριβώς στο status λέει "shipped" και μου έχει στείλει και tracking number που νομίζω ότι είναι με czech post.Γιατί έχεις παραγγείλει και σου την έχει απορρίψει λόγω περιορισμών;;

 

Ωραία τότε είσαι μια χαρά. Εγώ ναι πριν λίγο καιρό έκανα παραγγελία την οποία ακύρωσαν. Το μήνυμα τους:

 

 

Thank you very much for place the order with us.

We extremely sorry for not shipping the package to you yet.

We are sorry to inform that we can not ship battery or power bank out due to shipping policy, there is not shipping method for battery or power bank, but other item(s) can be shipped out.

After reviewing your case, we have 2 options to compensate you:

1) Delete battery or power bank, ship other item(s) out, then refund the amount of the item on your original payment method.

 

2) Choose another one to replace this item.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε ευχαριστώ για την πρότασή σου. Φαίνεται καλή, αλλά λίγο ακριβή για μένα.

 

Δοκίμασε και από yoshop αυτές.Τις έχω παραγγείλει από την προηγούμενη εβδομάδα και τις περιμένω.

 

Σε ευχαριστώ, κυρίως για το μαγαζί. Λέω να πάω σε αυτές, μιας που δεν χρειάζομαι τις protected, και είναι απίσης πολυδοκιμασμένες.  Το μαγαζί γενικά το εμπιστευόμαστε, ε?

 

Αλλά μια απορία έχω. Βλέπω πως και αυτό είναι στην Κίνα. Πώς καταφέρνει και στέλνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την πρότασή σου. Φαίνεται καλή, αλλά λίγο ακριβή για μένα.

 

 

Σε ευχαριστώ, κυρίως για το μαγαζί. Λέω να πάω σε αυτές, μιας που δεν χρειάζομαι τις protected, και είναι απίσης πολυδοκιμασμένες. Το μαγαζί γενικά το εμπιστευόμαστε, ε?

 

Αλλά μια απορία έχω. Βλέπω πως και αυτό είναι στην Κίνα. Πώς καταφέρνει και στέλνει?

Δεν ξερω πως τα καταφερνει,αλλα υποθετω επειδη γενικα υπαρχει θεμα με την αποστολη μπαταριων απο Κινα, στελνουν πρωτα το δεμα Τσεχια και απο εκει φτανει Ελλαδα χωρις να περνα τελωνειο και φυσικα το δεμα φαινεται οτι αποστελλεται απο Τσεχια στην Ελλαδα.Ειχα παραγγειλει πριν ενα μηνα απο Gearbest ενα tv box και μου ηρθε κι αυτο με czech post χωρις να περασει τελωνειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα τον nitecore tube από yoshop. Για τα λεφτά του είναι άψογος

 

 

Με γεια! Πότε έκανες παραγγελία; Εμένα τον έστειλαν 15/01 κι ακόμα περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...