Προς το περιεχόμενο

Φακοί (Flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/1/2018 στις 8:58 ΠΜ, enterhere είπε

Δεν μου βγάζει την τιμή αυτή. 

Σάκη για δοκίμασε με ολόκληρο το link: https://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_434468.html?wid=21&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_special_180118_1516264014&eo=tAoSfcbhw0iAylFP

(έχει πιθανόν affiliate - δοκίμασε και εσύ και όποιος θέλει και θα το σβήσω σύντομα)

Στην πραγματικότητα με αυτό το link σου βάζει το cookie "is_email_only" και μετά δουλεύει και το πρώτο link που έχω δώσει που είναι καθαρό. Μπορείς μετά να χρησιμοποιήσεις για την αγορά σου το πρώτο αν προτιμάς.

Τέλος

Επεξ/σία από taxtax
Τέλος
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω τον παλιό (non CRI) και μπορώ να πω οτι είναι το φακουδάκι που έχει ανάψει περισσότερο απο όλα τα άλλα, είναι στα κλειδιά και πάντα πάνω μου. Οπότε δεν αντιστάθηκα. Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από Vintage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου τον @taxtax. Στο καλύτερο timing μιας και χάλασε ο tube του πατέρα μου (προσπάθησα να τον ανοίξω να δω τι παίζει αλλά οι βίδες ήταν τόσο ευαίσθητες που στην προσπάθειά μου να τον ανοίξω, τις χάλασα).

Ελάχιστα περισσότερα από 18€ για 2 TIPs με priority line (να δοκιμάσω και τι εστί η νέα μέθοδος που λένε ότι είναι ίδια με του BG).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skilhunt H03 LED Headlamp   H03 NEUTRAL WHITE  BLACK

Με την αγορά μέσω της εφαρμογής, έχει έκπτωση 18,30€ και βγαίνει στα 25,82€.

Με την χρήση 158 πόντων από τον λογαριασμό σας, η τελική τιμή είναι στα 23,19€

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και καλο μηνα!Χθες αγορασα απο το παρακατω καταστημα την μπαταρια 18650.Δεν την ηξερα για αυτο θα ηθελα τη γνωμη σας.Αξιζει να παρω κ μια δευτερη;

 

https://www.batteries.gr/gr/epanafortizomeni-mpataria/marka/olight/mpataria-olight-18650-2600mah.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα, Νεο EDC!! πηρα τον olight mini s baton εδω και κανενα 2 μηνες, και πραγματικα τρομερο φακουδακι, πολυ μικρο μεγεθος με 550lm  (κεραρια) πολυ φωτινος και ποιοτικος πηρα τον μπρουτζινο, εχει και χαλκινο ( και τα 2 limited edition) εχει και τον κλασσινο μαυρο που ειναι αλουμινιο...

Μικρο μεγεθος τσεπης, βγαζει πολυ καθαρο και λευκο φως τρομερη ευκρινεια στο σκοταδι..

επομενος στοχος lumintop Ant παλε σε μπροτζο ή stainless

 

olight.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια εχει κανεις υπόψη του καμια προσφορα(κουπόνι) για κανενα δυνατό φακο, για χρήση τη νυχτα σε κοντινες απόστασεις;

Επεξ/σία από sv8iik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι χρηματα περιπου ? 

 

Θα μπορουσες να παρεις πχ τον BLF Q8 αλλα βγαινει σχετικα ακριβος , 47$ αν θυμαμαι καλα + 4 καλες μπαταριες οσο κανουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη τη στιγμή ειμαι με τον zanflare f1 τον είχα βρει περίπου στα 12 ευρω, με 2 μπαταρίες cr123 αλλα δεν μου κρατάει παρα πολύ. μεσα σε 2 με 3  λεπτα δεν ανάβει στη μεγάλη σκάλα, θα ηθελα να βρω κατι αντίστοιχο (ισως κ λιγο πιο δυνατό) και το πολυ εως 20ευρω. (γιατί η δουλειά δεν δικαιολογεί έξοδα)

επισης εχω κ εναν skyray 14 led και με 4 χ 18650 ο οποιος είναι δύσχρηστος στη φορητοτητα και καταλήγω να μην τον εχω μαζι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...