Προς το περιεχόμενο

Φακοί (Flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

ROFIS TR10 16340 LED Flexible Flashlight 

 

https://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_616515.html

 

Με κουπόνι GB11FIS στα 23,07€

 

1505672858582102511.jpg

 

 

 

zanflare F3 AAA EDC Flashlight

 

https://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_858018.html?wid=21

 

Με κουπόνι 11.11GBF3 στα 6,83€

 

20170828144500_62493.jpg

 

 

zanflare F1 USB Rechargeable Flashlight

 

https://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_536609.html

 

Με κουπόνι 11.11GBF1 στα 8,54€

 

1503539168902404363.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν δημοσιεύουμε αγγελίες μας...

Απαγορεύεται.

Καλησπερα σε ολους. Επιτελους μετα απο 2 μηνες παραμονης στο αεροδρομιο, επιτελους παρελαβα τον Convoy S2+. πολυ καλος για τα χρηματα του. με εβγαλε ασπροπροσωπο απο την πρωτη ημερα σε συνθηκες βροχης και λασπης, και εκανε τρομερη δουλεια σε φως και αυτονομια. Ευχαριστω οσους μου τον προτειναν! καλη συνεχεια.

 

δεν ηθελα να κανω παραθεση, κατα λαθος εγινε.

Επεξ/σία από parapasara
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους. Επιτελους μετα απο 2 μηνες παραμονης στο αεροδρομιο, επιτελους παρελαβα τον Convoy S2+. πολυ καλος για τα χρηματα του. με εβγαλε ασπροπροσωπο απο την πρωτη ημερα σε συνθηκες βροχης και λασπης, και εκανε τρομερη δουλεια σε φως και αυτονομια. Ευχαριστω οσους μου τον προτειναν! καλη συνεχεια.

τυχερούλη εμένα είναι σε ένα σάκο στο τελωνείο ακόμα από τις 14 Σεπτεμβρίου και δεν λένε να ανοίξουν τον σάκο για να τον πάρω και εγώ ίσως να είναι και η τελευταία μου αγορά από κίνα

Επεξ/σία από george1551
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ήταν εκει απο 9 Σεπτέμβρη. Μου είχαν δώσει ενα τηλέφωνο απο το ταχυδρομείο και πηρα αλλα το εχω πετάξει τωρα. Η ευγενέστατη κοπέλα εκει, αφού της έδωσα το tracking number, μου είπε πως είχαν ζητήσει να ανοίξει ο σάκος, και πως μέχρι 10 Νοέμβρη θα άνοιγε. Ετσι και έγινε. Κοντα στις 10 του μηνα ειδα κίνηση στο αντικείμενο και μετα απο λίγες ημερες το είχα στα χέρια μου. Εαν ξαναβρώ τον αριθμό τηλ που κάλεσα θα τον αναρτήσω. Αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπηρεσία Εξυπηρέτησης Πελατών:

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 800 11 82 000, 210 33 53 100, 210 33 53 777 (Δευ - Παρ, 08:00 - 18:00)
Ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected]
Διεύθυνση: ΕΛΤΑ - Τομέας Εξυπηρέτησης Πελατών, Αδριανουπόλεως 45, 16070 Καισαριανή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν καλέσεις σε αυτά τα νουμερα μπορει να σε "δείρουν" κιολας... τουλάχιστον ετσι ενιωσα εγώ οταν ρώτησα ποτε θα ξεκολλήσει απο το τελωνείο.. κτλ....(θεωρω πως δεν ειναι ετσι ολοι οι τηλεφωνιτες)

Επεξ/σία από sv8iik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου είπαν σε αυτό το τηλέφωνο 210 33 53 777 ότι πρέπει ο αποστολέας να το ψάξει χα χα χα  βεβαία τα ΕΛΤΑ δεν φταίνε αλλά τα τελωνεία και φυσικά το δημόσιο ποτέ δεν φέρει ευθύνες όταν ταλαιπωρεί τους πολίτες της χώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

το συστημένο με αριθμό αποστολής RS??2246269NL βάση του Ολλανδικού site είναι στην χώρα μας από 03-10-2017.

http://www.postnl.post/details/

Ενάμιση μήνα μετά μήπως μπορείτε να μου πείτε που βρίσκετε και γιατί δεν έχει παραδοθεί ακόμα;

Ευχαριστώ.

Η απάντηση τους.

Σε απάντηση του ηλεκτρονικού σας μηνύματος και σύμφωνα με το Διεθνές Ταχυδρομικό Σύστημα στο οποίο έχουν πρόσβαση μόνο ταχυδρομικές υπηρεσίες, σας πληροφορούμε ότι η αποστολή στην οποία περιέχεται το εν λόγω ταχυδρομικό αντικείμενο αφίχθη στην Ελλάδα στις 03.10.2017 και σε περίπτωση που το περιεχόμενό του ταχυδρομικού αντικειμένου είναι από χώρα εκτός ΕΕ και φέρει σχετική σήμανση, το αντικείμενο προωθείται προς εκτελωνισμό.

Τα ταχυδρομικά αντικείμενα προωθούνται προς επίδοση μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας εκτελωνισμού.

Σας ενημερώνουμε ότι η χρονική διάρκεια της διαδικασία εκτελωνισμού των ταχυδρομικών αντικειμένων δεν είναι εφικτό να προσδιοριστεί, λόγω του μεγάλου όγκου των αντικειμένων προς εκτελωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ως δια μαγείας το συγκεκριμένο συστημένο έφτασε την ίδια ημέρα που μου απάντησαν στο μέιλ στην χώρα μας!

 

Δείτε και μόνοι σας,

 

23/11/2017, 03:32:06 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

22/11/2017, 20:10:40 Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

22/11/2017, 18:10:40 Γ.Ε.Τ.Α. Αθήνας (Κ.Α.Τ.) ΑΦΙΞΗ ΣΕ

22/11/2017, 14:59:02 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

Επεξ/σία από jpil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά από 80 ! μέρες παρέλαβα έναν zanflare F1 USB.  Τον είχα πληρώσει €12,99  τώρα βλέπω τον έχουν ρίξει στα €8,60

 

Από κάποια μέρα και μετά δεν δούλευε το tracking - ξεκίνησα claim και τελικά παρέλαβα σήμερα.

Τον είχαν ανοίξει τελωνείο, υποθέτω εκεί κόλλησε τόσες μέρες.  Βέβαια δεν είχε κάποια χρέωση.

 

Στο κουτί έχει και κορδονάκι και καλώδιο USB και θήκη και clip και o-rings.

 

Αυτό όμως που βλέπω είναι ότι έχει πρόβλημα το κουμπί, το πατάω και δεν κάνει καλή επαφή.  Πρέπει να το πατήσω 2 / 3 φορές για να ανάψει ο φακός. Θα το ξαναδώ με την ησυχία μου το απόγευμα.

 

Από Κίνα δύσκολα με βλέπω να παραγγέλνω ξανά με αυτούς τους χρόνους παράδοσης.

 

Edit: Αν κάποιος πάρει τον φακό αυτό (zanflare F1 USB), το κλιπ έχει κακή σχεδίαση.  Για να το βάλεις γδέρνεις το καπάκι.  Και το γεγονός ότι είναι στο καπάκι σημαίνει ότι περιστρέφεται μαζί με το καπάκι αν πρέπει να αλλάξεις μπαταρία => κυκλικό γδάρσιμο στο σώμα του φακού.

 

Από φωτισμό είναι δυνατός αλλά πολύ κακή κατανομή.  Στο κέντρο έχει ένα φωτεινό σημείο και γύρο από αυτό στεφάνι.  Σαν να βλέπεις ήλιο μέσα από σύννεφα. Μπερδεύει το μάτι.

 

Δεν θα αλλάξω τον Meco XM-L2, που χρησιμοποιώ καθημερινά, με αυτόν παρόλο που είναι δυνατότερος.

Επεξ/σία από papars
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...