Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Battlefield 1

Ειχα καιρο να παιξω ενα πολεμικο παιχνιδι και το συγκεκριμενο το απολαυσα. Αποτελειτε απο 6 μικρες ιστοριες η καθε μια σε διαφορετικο μερος με διαφορετικα προσωπα και περιστασεις. Ολες θα σας προσφερουν συναισθηματα μαζι με το κορυφαιο soundtrack του παιχνιδιου. 6 ωρες θα σας παρει για να τις τελειωσετε ολες. Η πρωτη η πιο μικρη μας δειχνει ποσο σκληρος ειναι ο πολεμος και ποσοι μικροι φευγουν χωρις κανενα λογο. Η δευτερη μας βαζει ως οδηγο μεσα στο τανκ και στις λασπες στην τριτη ειμαστε σε αεροπλανο χιονια και πολεμαμε ζεπελιν η τεταρτη θα μας παει Ιταλια φορωντας μια τεραστια σιδερενια πανοπλια δινουμε πονο και τα διηγουμαστε στην κορη μας χρονια μετα και πως χασαμε τον καλυτερο μας φιλο και η πεμπτη μιλαει για εναν πλοιαρχο και πως νοιαζετε για ενα παιδι που τον θαυμαζει μπηκε τωρα στον πολεμο και πως φευγουν οι παλιοι για να παρουν τη θεση τους οι νεοι. Τελος θα μεταφερθουμε στην ερημο και με μια επικη μαχη στο τελος με το τραινο. Overall μεσα σε 6 ωριτσες θα μπορεσετε να παρετε μια γευση απο τις πολλες πτυχες του πολεμου οντας στην πρωτη γραμμη της μαχης και οχι ως απλος θεατες απο την τηλεοραση. Στα γραφικα αν και του 2016 το παιχνιδι ειναι υπεροχα και αληθοφανη και θα τρεξει εξαιρετικα σε ολα τα συστηματα. Σιγουρα αξιζει την προσοχη σας. 8.5/10

 


Βγηκαν 382 φωτογραφιες σε ολο το παιχνιδι.
https://postimg.cc/gallery/28q2phzac/

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρώτη φορά έσπασα την κατοστάδα με σκέτο infantry (το έχω ξανακάνει αλλά με combo vehicles-infantry).

Σε conquest εννοείται, γιατί σε Operations γίνεται πιο εύκολα.

Με νούφια, but still...

100.jpg.8ad5f1a923b28c698f9288ef20ca341a.jpg

Hackusations σύννεφο προφανώς.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, saxos55 είπε

Πρώτη φορά έσπασα την κατοστάδα με σκέτο infantry (το έχω ξανακάνει αλλά με combo vehicles-infantry).

Σε conquest εννοείται, γιατί σε Operations γίνεται πιο εύκολα.

Με νούφια, but still...

100.jpg.8ad5f1a923b28c698f9288ef20ca341a.jpg

Hackusations σύννεφο προφανώς.

Παράτα το γέρο και έλα μερικές δεκαετίες πιο μπροστά. 😜

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, black66.gr είπε

Παράτα το γέρο και έλα μερικές δεκαετίες πιο μπροστά. 😜

Τώρα που στρώνει κάπως και το συνηθίζω παίζω όλο και πιο πολύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, saxos55 είπε

Τώρα που στρώνει κάπως και το συνηθίζω παίζω όλο και πιο πολύ.

Tip: Turner SMLE με 3X scope και θερίζεις 😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω απ' όλα, η dice/ea σέβεται τους πελάτες της.

Θαυμάστε εδώ: http://bf1stats.com/pc/PHOENIX_EX_IGNI

http://bf1stats.com/pc/Darsheus

Αμφότεροι, αισχροί cheaters.

Για τον πρώτο, έχω υποβάλει αναφορά εδώ και 5 ημέρες. Ναι, καλά μαντέψατε.Ο τύπος παίζει ακόμη και σπάει μπάλες.

Ο δεύτερος έχει τιμωρηθεί, αλλά, έξυπνος ών, άλλαξε απλά nick και συνεχίζει το θεάρεστο έργο του. Χρησιμοποιεί flare gun cheat.

Έχω υποβάλει και γι' αυτόν αναφορά (με το νέο nick, το οποίο, δυστυχώς, δεν θυμάμαι). Δεν ξέρω τι συνέβη με δαύτον.

Αν κρίνω από το ότι ο πρώτος εξ αυτών παίζει ακόμη, το ίδιο θα συμβαίνει (λογικά) και με αυτόν.

Take your time, boys. Τιμωρήστε τους σε κάνα χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φοίνιξ παίζει κανα τρίμηνο-τετράμηνο, τι 5 μέρες. Και υπάρχει και άλλος λογαριασμός 150 λέβελ με όμοιο μποτ. Απλά είναι χαζός. Βαράει βράχους ενώ ο αντίπαλος από πίσω καλύπτεται 100%. Όταν παίρνει άρματα, παίρνει τις λάθος εκδοχές τους, πχ αντιαεροπορικό, και τρώει τα μούτρα του.
Ο δεύτερος την βγάζει τη φωτοβολίδα παίζοντας medic. Αλλάζει το όνομα του όταν βλέπει ότι τον καταγράφουν, και βάζει το όνομα του καταγραφέα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, τον αντιμετώπισα πρόσφατα. Φαίνεται ότι είναι cheater. Έγραψα ότι πριν 5 ημέρες υπέβαλα αναφορά για τα μούτρα του. Τότε (ή μια μέρα νωρίτερα) ήρθα αντιμέτωπος με τα μούτρα του. Δεν ήξερα ότι παίζει κάνα τρίμηνο-τετράμηνο.

Κάνεις λάθος ότι βαράει βράχους. Ο τύπος κάνει σκορ του στυλ 180-5.

3 φορές, με το που έκανα spawn, έφαγα headshot από το πουθενά. Δεν είχα χρόνο έστω για μια στοιχειώδη αντίδραση.

Ο δεύτερος είναι παλαιός γνώριμος. Τώρα κυκλοφορεί με διαφορετικό nick. Το cheat που χρησιμοποιεί όμως, είναι χαρακτηριστικό. Περηφανευόταν τις προάλλες στο chat για το ότι χρησιμοποιεί άλλον λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσφορά το full game μαζί με το ΤF2 στα 12 ευρώ.

https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin/battlefield-1-titanfall-2-ultimate-bundle

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος εχει τη βασικη εκδοση, πλεον μπορει να παρει δωρεαν ολους τους καινουριους χαρτες ή ακομα ειναι επι πληρωμη?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Οποιος εχει τη βασικη εκδοση, πλεον μπορει να παρει δωρεαν ολους τους καινουριους χαρτες ή ακομα ειναι επι πληρωμη?

Μπες origin και δες. Γενικα τα εδινε για καποιο διαστημα ανα dlc, τωρα δεν γνωριζω

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει αλλάξει κάτι στα highlights όταν τελειώνει ένα παιχνίδι;  

Δεν βλέπω πια στους καλύτερους παίχτες το έμβλημα που έχει φτιάξει ο καθένας τους. In game όμως όταν σε σκοτώνει κάποιος το βλέπεις. 

ξέρει κάποιος αν έχει αλλάξει κάτι ή αν bug δικό μου; 

 

Μάλλον είναι το παρακάτω γιατί ήμουν από format και είχαν πάει όλα default settings. 

 

Edit Go into settings and toggle show player made content and it's back for all who have done so too, the others don't have to see if they choose not to, it's nice to have an option

 

Επεξ/σία από panoskatos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Έγινε κάτι τον τελευταίο καιρό?

Έπαιξα δυο μέρες καπάκι και ενώ από συμπεριφορά είναι εξαιρετικό (smooth af), έχω αρκετά πεσμένα fps σε σχέση με τα παλιά μου (ίδιες ρυθμίσεις κλπ).

Υπολογίζω γύρω στο 20-25% κάτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παρατηρήσει και από προηγούμενα παιχνίδια της DICE ότι μετά από καιρό πέφτουν οι επιδόσεις χωρίς λόγο. Ένα παράδειγμα είναι το BF4 παίζει τα ίδια frames με GTX 1070 + i7 7700k σε σχέση με i5 6600k + 780Ti ή GTX 970....  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...