Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα έδιναν για δύο τρεις εβδομάδες λίγο πριν και κατά τη διάρκεια του launch του BF5 κάθε Παρασκευή. Τώρα έχει σταματήσει νομίζω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/11/2018 στις 12:35 ΠΜ, cpttony είπε

Τελευταίο βίντεο (διαφορετικό από τ' άλλα 😉 ελπίζω να αρέσει) και από μένα για το BF1. Ήταν ένα okay παιχνίδι, με πολλά προβλήματα αλλά πρόσφερε καλές στιγμές.

Υ.Γ Κάπου υπάρχει και ο @saxos55 μέσα στο βίντεο

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Το βίντεο θα μπορούσε να ονομαστεί και "Light AT Grenade" 😁

Έχω δει πολλά βίντεο σου αλλά αυτό μου άρεσε πιο πολύ απ όλα. 

Το sniping σε άλλο επίπεδο. 

 

Εγώ έχω μειώσει πολύ τις ώρες παιχνιδιού λόγο δουλειάς αλλά το bf1 το γουστάρω πολύ ακόμα. 

Από τα πιο όμορφα battlefield. 

Το 5 προς το παρόν ούτε για τσάμπα δεν το σκέφτομαι. Δεν με έχει κερδίσει καθόλου! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α΄ Παγκόσμιος Πόλεμος. Έξι Γερμανοί στρατιώτες ποζάρουν σε ένα χαράκωμα  με ένα πολυβόλο, μόλις 40 μέτρα από τη βρετανική γραμμή, σύμφωνα με την λεζάντα.

 

Πηγή: http://pastincolor.blogspot.gr/

 

FB_IMG_1547026417619.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αυτά παθαίνεις (ξέρεις εσύ ποιος είσαι) όταν τσαντίζεσαι και φεύγεις.

Το πήραμε το κωλοχαράκωμα, και το παιγνίδι μαζί.

Βαρέθηκα να παλεύω να στρώσω το σημάδι του μικρού και του είπα από assault να πάει σε support...

Σοκαρίστηκε...τί είναι αυτό, τους πετυχαίνω και τους θερίζω, πωπωπω κλπ.

Μου θέλει και V τώρα, το gidi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το TAA ειναι για πεταμα απλα. Οι παραπανω εικονες ειναι με fxaa very high. Το TAA απλα θολωνει τα παντα οσο sharpness και να δωσω απο το reshade. Οποτε μπηκε fxaa very high με clarity/lumasharpen/levels/vibrance και το αποτελεσμα πιστευω ειναι εξαιρετικο απιστευτη η frostbite.

 

Spoiler

bf1-2019-02-08-13-52-31-836.png

Spoiler

bf1-2019-02-08-13-01-23-393.png

Spoiler

bf1-2019-02-08-13-20-58-586.png

Spoiler

bf1-2019-02-08-12-59-46-515.png

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ξεκινησεις το mp, θα καταλαβεις οτι πολλα φρου φρου και αρωματα πρεπει να ειναι κλειστα για να παιξεις ΚΑΛΑ. Αλλιως θα σε βλεπουν και δεν θα τους βλεπεις (καποιες φορες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, overpower είπε

Οταν ξεκινησεις το mp, θα καταλαβεις οτι πολλα φρου φρου και αρωματα πρεπει να ειναι κλειστα για να παιξεις ΚΑΛΑ. Αλλιως θα σε βλεπουν και δεν θα τους βλεπεις (καποιες φορες)

Μονο SP παιζω multi δεν πιανω σε κανενα παιχνιδι. Τελειωσα την τριτη ιστορια και απλα το ευχαριστιεμαι. Τα 100+fps τα εχω ανετα ολα ultra αλλα παιζω στα 75capped λογω οθονης. 

Μόλις τώρα, vassilis018 είπε

κοινώς όλα στα low και off :P

Στο multi δεν θα κατσεις να δεις τα γραφικα οποτε ριχνεις λιγο ρυθμισεις ειδικα αν εχεις 144hz οθονη. Στο single ολα τερμα βαζουμε και reshade μιας και εκει μετρανε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα σε αυτή τη σειρά δεν εχει νόημα να παίζεις σινγκλ και όχι μουλτι

άσχετα με το τι είδους gamer είσαι, το challenge και το variety που θα σου δώσει το μουλτι είναι σε άλλο επίπεδο

χωρια που το σινγκλ του 1 είναι απλά κακό, ειδικά όταν για αυτο το σκοπό υπάρχουν παιχνίδια σαν τα far cry

έχω το game από αρχές 17 και ακομα δεν εχω παίξει κανένα στορυ πέρα από το τουτοριαλ

το epicness του μουλτι απλα δεν συγκρίνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα διαφωνήσω αλλά ήθελα να παίξω κάτι πολεμικό και το γουστάρω τρελά μέχρι στιγμής. Μου αρέσουν οι ιστορίες και το gameplay του πέρα από τα γραφικά. Θα πιάσω και το BF5 μετά μόνο single πάλι. Multi έλιωνα πριν 10 χρόνια counter lineage με φιλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδαρα είναι και στο single και στο multi. Η ιστορία με το αεροπλάνο είναι φοβερή σε single .οπως και τα operations στο multi.          Το αγόρασα 10 ευρώ τέλη Νοεμβρίου μαζί με τα expansion και είναι ότι πιο value for money έχω αγοράσει σε game. 29 lvl ειμαι. Support παίζω κυριως. Όποιος θέλει ας με κάνει add να παίξουμε σε squad με κανένα teamspeak. kalaxan3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η ιστορια με το αεροπλανο μου αρεσε πολυ και αυτη με το τανκ. Αυριο αν βρω χρονο θα παιξω τις υπολοιπες 3 που εμειναν. Πολυ καλη εμπειρια και στο χειρισμο ειναι απολαυστικο και το τανκ και το αεροπλανο περα απο τον παιχτη. Smoothila οσο δεν παει η frostbite εξαιρετικη μηχανη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...