Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει βελτιωθεί αισθητά το origin για όσους φοβούνται ότι τους παρακολουθούν ή ότι θα ανατιναχτεί τίποτα. Δεν είχα ποτέ θέμα με το origin προσωπικά παιδιά πέρα από την πλάκα. Οκ μπορεί να θεωρηθεί κατώτερο από steam αλλά καλύτερο από το uplay της ubi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βελτιωθεί αισθητά το origin για όσους φοβούνται ότι τους παρακολουθούν ή ότι θα ανατιναχτεί τίποτα. Δεν είχα ποτέ θέμα με το origin προσωπικά παιδιά πέρα από την πλάκα. Οκ μπορεί να θεωρηθεί κατώτερο από steam αλλά καλύτερο από το uplay της ubi.

Δεν ειναι θεμα φοβου αλλα οτι γεμιζουμε με 800 διαφορετικα client

  • steam,
  • windows store
  • Uplay
  • Origin
  • Rockstar social club
  • battle net
  • gog galaxy
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 

Δεν ειναι θεμα φοβου αλλα οτι γεμιζουμε με 800 διαφορετικα client

  • steam,
  • windows store
  • Uplay
  • Origin
  • Rockstar social club
  • battle net
  • gog galaxy

 

Και επίσης οι μισοί και παραπάνω client από αυτούς είναι δύσκολοι και αργοί και γεμάτοι προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης οι μισοί και παραπάνω client από αυτούς είναι δύσκολοι και αργοί και γεμάτοι προβλήματα.

 

Χειροτερο σκουπιδι απο το uplay και την "εξυπηρετηση" πελατων της ubi, δεν υπαρχει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως περιμενω πως και πως να ερθει η στιγμη να σελωσω το ατι μου να βαλω τα horse stuff πλεον(aka c4/tnt για τους μη γνωστες) κατω απο τα πεταλα και νατος ο τζιχαντιστης.

Περα απο την πλακα το παιχνιδι θα ειναι γλυκια αλλαγη στο ειδος μιας κ μας ειχαν ζαλισει με τα φουτουριστικα.Εγω επαιζα απο εποχη cod2 μεχρι cod4 MW πολυ κορεσμος απο τα cod απο εκει κ επειτα για αυτο μετα με κερδισε το bf.Κακα τα ψεμματα ενα παιχνιδι ww1-2 με γραφικα τελευταιας γενιας δεν εχουμε δει οποτε απο εμενα ειναι καραlike το παιχνιδι οσον αφορα το θεμα και την επιλογη αυτην να γυρισουν την σειρα πισω.Οσο για καποιους που λενε για τα χρωματα οτι ειναι πολυ χαρουμενα σιγουρα σε ενα πολεμο δεν ηταν παντα ολα ασπρομαυρα και μουντα...νομιζω επηρεαζεστε απο το χολιγουντ για το πως εχουν γυριστει διαφορες ταινιες πολεμου.Αυτο που εγω θελω να δω ειναι να υπαρχει ποικιλια οσον αφορα τα χρωματα..να αλλαζει ο καιρος οπως εχουμε δει να αλλαζει σε μερικες πιστες στο bf4 και μαζι με αυτο να αλλαζει κ η παλετα.

Περα απο αυτα επιτελους no xm spam m320 spam, flir/irv και οτι αλλο νουμπιστικο υπηρχε βεβαια πολυ φοβαμαι οτι με κατι αλλο θα αντικατασταθουν αυτα αλλα ελπιζω να χρειαζεται περισσοτερο skill γιατι ειχε καταντησει αηδια το συγκεκριμενο θεμα.

Για μενα λογικα θα ειναι αγορα απο την πρωτη μερα οταν δω το gameplay και μου αρεσει(πρεπει να κανει χοντρη πατατα εκει η EA για να μην μου αρεσει).

Ps.Σορρυ για το σεντονι Ουφ τα βγαλα απο μεσα μου και ξαλαφρωσα :P

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για τα χρώματα, μάλλον ο κόσμος έχει δει πολλά ασπρόμαυρα ντοκυμαντέρ. 

 

Τα χρώματα που βλέπετε έξω, αν ανοίξετε το παράθυρο, τα ίδια έβλεπαν για χιλιάδες χρόνια οι άνθρωποι. :P

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρωματα ειναι βασικο εργαλειο για να δημιουργησεις συναισθημα σε μια εικονα.

 

Αλλα περα απο το εφε που σνομπαρετε , οπως αλλαζουν τα χρωματα στην Αθηνα πχ οταν ερχεται λασποβροχη απο την Αφρικη, ετσι αλλαζουν και τα χρωματα γυρω σου οταν πχ επι 4 μηνες σε βομβαρδιζουν με ολμους και αεριο μουσταρδας μεσα σε ενα χαρακωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγώ θέλω να βλέπω καπνούς / αέρια να κάνουν διαφορά στο χρώμα dynamically, αλλά όχι όλη την ώρα να είναι περασμένο ένα static φίλτρο της εταιρείας. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...