Προς το περιεχόμενο

Battlefield 1 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως το ότι αρέσει σε μερικούς να παίζουν παιχνίδι όπου έχουν κουμπούρια του Α ΠΠ με ξεπερνά. Άντε και με το καλό Battlefield 1815... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, αλλάζει κάτι ουσιαστικό στο χειρισμό?

 

Είτε μουσκέτα είτε TOW, είτε laser cannons, είτε photon torpedoes, σε αυτά τα παιγνίδια μικρή είναι η διαφορά.

 

Άντε λίγο τα physics, λίγο το bullet speed/drop, λίγο η απόσταση κλειδώματος/αντίμετρα θα αλλάξουν.

 

Για το σκηνικό το παίζουμε και τη συνολική εμπειρία.

 

Όποιος δεν καλύπτεται, προσπερνά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως το ότι αρέσει σε μερικούς να παίζουν παιχνίδι όπου έχουν κουμπούρια του Α ΠΠ με ξεπερνά. Άντε και με το καλό Battlefield 1815... :wacko:

 

Έτσι μάθαμε buddy ;) ρώτα τον Ghost πως νιώθει όταν τον ρίχνει ο private με IGLA/Stinger :P anyways δεν είναι καθόλου κακό που το game ξανά γυρνάει σε πιο skill based gameplay και από ότι φαίνεται δίνουν περισσότερο βάση στο teamplay που ψιλό έχασε τον δρόμο του.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα το λες???

 

Πόσο καιρό τώρα το έχω ρίξει στο Bitching για αυτό το χάλι!

 

Σίγουρα πάντως, δεν πρόκειται στα όπλα να δούμε κάτι συγκλονιστικό στο χειρισμό...λίγο προσαρμογή θα θέλει.

 

Απλά θα γλιτώσουμε από τα πολλά αυτόματα και αυτόνομα.

 

Α, έτσι μάθανε κάποιοι...εμείς (εγώ), αλλιώς μάθαμε.


εδιτ: Όσο για τον Ghost, του χρωστάω ένα μαχαίρωμα εν ώρα πτήσης...οπότε τώρα με τα ξέσκεπα διπλάνα, μπορεί και να γίνει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

respect το παιχνιδι. Ηλπιζα να ειναι στο παρον . Το bf4 ειναι το καλυτερο μου αλλα δειχνει πολυ καλο. Ας ελπιζουμε να ειναι...

τα αλογα θα αντικαταστησουν τα quad bikes lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως λιγότερα χρόνια απ' όσα έχει να βγει σωστό CoD..

στα @@ μου.

Το θέμα ειναι πόσο εχει ξεχαρβαλωθεί ο μπατλφιλντ και φτάνουμε να μιλάμε για κοντ κιλερ και τέτοιες βλακειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ευγενικος και με επιχειρηματα και COD fun boy...ωραιο τριπτυχο φιλε trayban!Για το 2ο συνθετικο του ονοματος σου σε κοβω συντομα αν συνεχισεις με αυτο το υφος...φιλικα παντα!

και λιγο ontopic:το COD εχει ξεχαρβαλωθει οπως και το BF αν θες...Ομως οταν βλεπεις μια καλη προσπαθεια την επικρωτεις μεχρι να αποδειχθει τι μουφα ηταν,οχι το αντιθετο!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογουμένως ξενέρα που δεν ειναι 2143, αλλα απο την άλλη ψιλοαναμενομη κίνηση για να αποφύγουν την κορεσμένη αγορά. Άλλωστε όποτε θέλουν βγάζουν ένα 2143 οπως έκαναν και με το 2142 που βγήκε στα καλα καθούμενα.

 

Για τα υπόλοιπα που διαβάζω, έχω χάσει πάσα ιδέα. Αν εξαιρέσω 2-3 παλιούς συγκρατημένους, βλεπω οτι ενα cinematic trailer ενός παιχνιδιού της EA/DICE και χωρίς κανενα review, να εχει βγει ήδη GOTY.

 

We're doomed...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα υπόλοιπα που διαβάζω, έχω χάσει πάσα ιδέα. Αν εξαιρέσω 2-3 παλιούς συγκρατημένους, βλεπω οτι ενα cinematic trailer ενός παιχνιδιού της EA/DICE και χωρίς κανενα review, να εχει βγει ήδη GOTY.

 

We're doomed...

Ε κοιτα ειναι κατι εντελως διαφορετικο απο τα συνηθισμενα και σε συνδυασμο με το προσφατο let down απο το Infinite Warfare ειναι λογικο να υπαρχει καποιο hype. Το preorder απο τωρα ισως ειναι υπερβολη.

 

Εγω προσωπικα θα περιμενω να πεσει κατω απo 20-25€ στα κλειδαδικα (λογικα μετα το release) και αν το launch ειναι ενταξει θα το αγορασω. Αλλιως θα το αγορασω αργοτερα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοιτα ειναι κατι εντελως διαφορετικο απο τα συνηθισμενα και σε συνδυασμο με το προσφατο let down απο το Infinite Warfare ειναι λογικο να υπαρχει καποιο hype. Το preorder απο τωρα ισως ειναι υπερβολη.

Καλα που ανέφερες το "εντελώς διαφορετικό", γιατι ξέχασα να σχολιάσω σχετικά. Εν ολίγοις, η πρώτη εντύπωση που έχω ειναι οτι πρόκειται για ενα ακομη re-skinned BF. Πρωτα ήταν το Battlefront, τωρα σε WWI. Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλα όσο η αγελάδα βγάζει γάλα, απλα δεν θα δουμε κάτι το "εντελώς διαφορετικό". Χαρακτηριστικό ειναι οτι κράτησαν 64 άτομα εμένα μου φωνάζει "ίδια μηχανή".

 

Αν καποιος κάνει preorder δεν το συζητώ, πρέπει να επέμβει ψυχολόγος πριν να ειναι πολύ αργά :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...