Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το σταρ θα αρχισει να προβαλει την σειρα life. απο οτι ξερω ειναι καλη σειρα αλλα δεν την εχω δει

εγω προσωπικα θα την βλεπω στο σταρ, μην μου πιανει και χωρο στον σκληρο τωρα που δεν εχω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε γίνεται δηλαδή να προστεθεί στη λίστα καμμιά ταινία που δεν έχω δει? Σαν χάρη το ζητάω.

εχεις δει το oldboy ?

le diner des cons ?? http://www.imdb.com/title/tt0119038/

 

και τελος 50/50 ..πολυ καλο ! και αληθινη ιστορια ! http://www.imdb.com/title/tt1306980/

 

 

κανενα απο αυτα δεν εχει αναφερθει...ε?

 

το σταρ θα αρχισει να προβαλει την σειρα life. απο οτι ξερω ειναι καλη σειρα αλλα δεν την εχω δει

εγω προσωπικα θα την βλεπω στο σταρ, μην μου πιανει και χωρο στον σκληρο τωρα που δεν εχω πολυ

xmmm προσωπικα δεν τρελαινομαι..το δειξε κ παλιοτερα στο star. ξεκινησα να τη βλεπω, αλλα το παρατησα.δεν μουχει μεινει κατι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ θα ρωτήσω κ κάτι άλλο γιατί βλέπω ότι ξέρετε πολλές ταινίες...

 

Ξέρει κανείς θρίλερ η ξέρω γω αστυνομικές μυστηρίου κ τέτοια που να είναι βασισμένες σ αληθινές ιστορίες; Η και εξορκισμους και τέτοια δν έχω πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω σειρα με αστυνομια κατα προτιμηση με πεσιματα απο SWAT και τετοια.

Αν δεν υπαρχει τετοια καλη τοτε μια αλλη πολυ καλη με εξυχνιασεις εγκληματων κτλ.

 

Βασικη προυποθεση να παιζουν στο νετ ελληνικοι υποτιτλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει η Καναδική σειρά Flashpoint. Σε μια ομάδα SWAT αναφέρεται, αλλά έχει πολύ μπλα μπλα και λίγη δράση (οι Καναδικές σειρές το έχουν αυτό).

Όσο δε για ελληνικούς υπότιτλους, μια ματιά που έριξα σε κανα δυο πηγές, δεν βρίσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε στυλ CSI ποια ειναι η καλυτερη σειρα με υποτιτλους παντα;

πάντως για μένα απο τις αστυνομικές-εξιχνιασεις εγκληματων- μου αρέσει το criminal minds, για πιο csi φάση είναι και το bones καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια ειμαι 21 χρονων και ειμαι σχετικα καινουριος σινεφιλ αν και εχω δει αρκετες ταινιες Θελω να μου προτεινετε καποιες ταινιες που αξιζει να δω για αρχη. Απο αυτες που εχω δει εως τωρα εχω καταλαβει οτι το να δεις μια σαχλη-ανουσια ταινια ειναι απλα χασιμο χρονου, αν και αυτο ειναι υποκειμενικο...αλλα το να δεις καποια ταινια που περναει μηνυματα και σε κανει να προβληματιστεις, να λυπηθεις ή ακομα και να γελασεις ειναι κατι που αξιζεις να το βιωσεις. Βασικα δεν θελω προτασεις για θριλερ και γκανκστερικες αλλα για εκεινες που σου αφηνουν κατι να θυμασαι (π.χ Η ζωη ειναι ωραια, Αmerican History X, Forest Gump κ.α.). Επισης και προτασεις για μερικες αναλαφρες τυπου Οι αθικτοι, Τα ομορφοπαιδα (Les Beaux Gosses) και καποιες επιστημονικης φαντασιας χωρις εξωγηινους τυπου Κ-PAX, 12 Monkeys... Ξερω ζηταω πολλα αλλα ειμαι καινουριος και θελω να με κατατοπισετε!!! Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

 

 

Υ.Γ. Θα ηθελα αν γινετε διπλα απο καθε ταινια να γραφετε και δυο λογια γι αυτην για να ξερω περι τινος προκειται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια ειμαι 21 χρονων και ειμαι σχετικα καινουριος σινεφιλ αν και εχω δει αρκετες ταινιες Θελω να μου προτεινετε καποιες ταινιες που αξιζει να δω για αρχη. Απο αυτες που εχω δει εως τωρα εχω καταλαβει οτι το να δεις μια σαχλη-ανουσια ταινια ειναι απλα χασιμο χρονου' date=' αν και αυτο ειναι υποκειμενικο...αλλα το να δεις καποια ταινια που περναει μηνυματα και σε κανει να προβληματιστεις, να λυπηθεις ή ακομα και να γελασεις ειναι κατι που αξιζεις να το βιωσεις. Βασικα δεν θελω προτασεις για θριλερ και γκανκστερικες αλλα για εκεινες που σου αφηνουν κατι να θυμασαι (π.χ Η ζωη ειναι ωραια, Αmerican History X, Forest Gump κ.α.). Επισης και προτασεις για μερικες αναλαφρες τυπου Οι αθικτοι, Τα ομορφοπαιδα (Les Beaux Gosses) και καποιες επιστημονικης φαντασιας χωρις εξωγηινους τυπου Κ-PAX, 12 Monkeys... Ξερω ζηταω πολλα αλλα ειμαι καινουριος και θελω να με κατατοπισετε!!! Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

 

Υ.Γ. Θα ηθελα αν γινετε διπλα απο καθε ταινια να γραφετε και δυο λογια γι αυτην για να ξερω περι τινος προκειται...[/quote']

 

Εγώ λοιπόν το πρώτο που σκεφτήκα ήταν το green street hooligans είναι πλ ωραία ταινία! Είναι για μια συμμορία κ έναν που μπλέκει με αυτήν κ μετά γίνεται ένας χαμός εκεί πέρα μου άρεσε παρά πλ! Κ το πρώτο κ τ δεύτερο!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια σειρα μου προτεινετε που να ειναι καπως ιδια με το anime death note?

 

O αντιπαλος του ειναι το Code Geass. Απλα δες το,απλα.. Βασικα πολλοι υποστιριζουν οτι ειναι και καλυτερο απο το Death Note :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ περιμένω να δω σήμερα το "πίστεψε με" στην νόβα με θέμα την διαδικτυακή παραπλάνηση. Πιστεύω είναι επίκαιρο και καλό..

Επεξ/σία από argirisparxas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...