Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τσούκου... αρα?

Ξεκίνα! Υπόψιν, οι πρώτες 2 σαιζόν είναι απλά καλές, αλλά από τρίτη απογειώνεται.

 

Τι soundtrack, τι φωτογραφιες εχω εκτυπωσει, τα παντα ολα η τρελη!

Με μαγεψε η σκηνοθεσια τους, η φωτογραφια, η μουσικη και φυσικα το οτι σου περνα πολυ βαθυτερα νοηματα και σε κανει να θες να τις δεις 2η και 3η φορα για να πεις οτι τις καταλαβες.

καμια βοηθεια??? :shifty: :cry: :cry:

Νομίζω θα σου αρέσει το Blade Runner.

Τσέκαρε και τις υπόλοιπες ταινίες από Αρονόφσκι και Μάλικ, ειδικά The Thin Red Line, The New World, π (Pi) και Requiem for a Dream.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Νομίζω θα σου αρέσει το Blade Runner.

Τσέκαρε και τις υπόλοιπες ταινίες από Αρονόφσκι και Μάλικ, ειδικά The Thin Red Line, The New World, π (Pi) και Requiem for a Dream.

 

 

Το Π και το requiem τις εχω δει, θα τσεκαρω τις υπολοιπες που μου λες!!!!

να σαι καλα ευχαριστω πολυυυυυ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανά καλό θριλεράκι; Με μεταφυσικό' date=' με οτιδήποτε. Απλά να έχει και λίγο τρόμο μέσα.[/quote']

 

Insidious?

Orphan?

Psychosis??

The last exorcism?

Αυτά θυμάμαι τώρα :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται τέλεια ταινία! Ψήθηκα να την δω.

Θα την δω, σίγουρα!

 

Κανά καλό θριλεράκι; Με μεταφυσικό, με οτιδήποτε. Απλά να έχει και λίγο τρόμο μέσα.

Δες το "A Serbian Film". Είναι αρκετά αρρωστημένη ταινία, όμως.

Ή θα σου αρέσει ή θα την σιχαθείς.

Δεν υπάρχει περίπτωση να διαλέξεις κάτι στη μέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω θρίλερ στυλ Identity,The machinist,The game,Jacob's Ladder,Buried,The orphan,Shutter island,The devil's advocate,Oldboy,The ghost writer και The girl with the dragon tatoo.Ψάχνω αλλά νομίζω έχω ξεμείνει από ταινίες :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω δει και αυτό ωραία ταινία btw .A επίσης ψάχνω ταινίες σαν αυτή Link για να δώ με την κοπέλα μου και να περάσει ευχάριστα η ώρα.Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω θρίλερ στυλ Identity,The machinist,The game,Jacob's Ladder,Buried,The orphan,Shutter island,The devil's advocate,Oldboy,The ghost writer και The girl with the dragon tatoo.Ψάχνω αλλά νομίζω έχω ξεμείνει από ταινίες :mellow:

 

 

δες: following,memento,the prestige,fight club, mystic river, changeling, dark city,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω θρίλερ στυλ Identity,The machinist,The game,Jacob's Ladder,Buried,The orphan,Shutter island,The devil's advocate,Oldboy,The ghost writer και The girl with the dragon tatoo.Ψάχνω αλλά νομίζω έχω ξεμείνει από ταινίες :mellow:

 

State of play που'ναι παρομοιο με το The ghost writer αλλα καλυτερο του.The Talented Mr. Ripley εαν δεν εχεις δει.

 

Εαν δεν εχεις θεμα με παλιοτερες ταινιες μπορω να προτεινω καποιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...