Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Black Sails λέει τίποτα; The Americans; Κάτι μεταξύ των δύο;

(Σαν θεματολογία τα ψήνω και τα 2, και πειρατείες και κατασκοπία.)

 

edit: Α κι επίσης πείτε plz και για Narcos κάτι... Παίζει βρωμιά, έγκλημα κλπ ή είναι ήπιων τόνων;

 

το narcos είναι πολύ καλό. δεν είναι ιδιαίτερα βίαιο (σε σχέση με τα γεγονότα που περιγράφει) βλέπεται πολύ ευχάριστα

 

τ' άλλα δεν τα έχω δει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το narcos είναι πολύ καλό. δεν είναι ιδιαίτερα βίαιο (σε σχέση με τα γεγονότα που περιγράφει) βλέπεται πολύ ευχάριστα

 

τ' άλλα δεν τα έχω δει

Ωραίος φίλε μου, με κάλυψες.

Άντε κάποιος/α ρε παιδιά για τις άλλες 2 σειρές μια γνώμη; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσε το θέμα να διαχωριστεί σε σειρές και ταινίες χωριστά; Είμαστε μερικοί που δεν μας ενδιαφέρουν οι σειρές, παρά μόνο οι ταινίες.

 

 

συμφωνώ

άνοιξα δυο φορές θέμα μόνο για ταινίες και το συγχώνευσαν με αυτό

 

@seller άλλο πράγμα η ταινία άλλο πράγμα η τηλεοπτική σειρά.γτ να είναι αχταρμάς? δεν στοιχίζει τπτ να έχουμε διαφορετικα θέματα

και θα έκανε την πλοήγηση πολύ πιο εύκολη και πρακτική 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάποιες φορές θέλω να ψάξω να δω καμιά καλή ταινία. Μια σειρά για να την δω πρέπει να δω 24+ επεισόδια, δηλαδή χρειάζομαι πολύ χρόνο, πολλές μέρες. Και δεν έχω όρεξη να στρωθώ να ξεκινήσω να βλέπω σειρές.

Οπότε το θέμα αυτό με μπερδεύει στην αναζήτηση ταινιών.Για αυτό θα ήθελα να γίνει διαχωρισμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Black sails επίσης εξαιρετικο. Τα πρώτα επεισόδια είναι χλιαρα αλλά δεύτερη και τρίτη σεζόν γίνεται πάρα πολύ καλό με αρκετή δράση και ωραιους χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάποιες φορές θέλω να ψάξω να δω καμιά καλή ταινία. Μια σειρά για να την δω πρέπει να δω 24+ επεισόδια, δηλαδή χρειάζομαι πολύ χρόνο, πολλές μέρες. Και δεν έχω όρεξη να στρωθώ να ξεκινήσω να βλέπω σειρές.

Οπότε το θέμα αυτό με μπερδεύει στην αναζήτηση ταινιών.Για αυτό θα ήθελα να γίνει διαχωρισμός.

Tους περισσότερους όμως τους ενδιαφέρουν και οι σειρές και οι ταινίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τον δημιουργό του big bang theory, two and a half men. Στο ίδιο στυλάκι, εύπεπτα 20λεπτα επεισόδια. Αυτό έχω αρχίσει και βλέπω τώρα. 

 

μεχρι τον 8ο κυκλο ομως γιατι χωρις charlie ειναι μεγαλη χλεπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα χλωμο να βρεις κατι τετοιο, απεχει παρασαγγας το hype του got απο οτιδηποτε αλλο,

επομενη σειρα με hype ειναι το mr robot που εχει να γινει πανικος οταν παιξει 2η σεζον,

αλλα δεν μ αρεσει, την εκοψα μετα απο 2-3 επεισοδια στον 1ο κυκλο

 

Το ίδιο και εγώ.

Την έκοψα πολύ γρήγορα.

Ποιος ο λόγος να βλέπεις μια σειρά όπου δείχνει τον μισό χρόνο από κάθε επεισόδιο τον πρωταγωνιστή να παίρνει ναρκωτικά και να έχει παραισθήσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

black sails ειναι τύπου? με ποιο μοιάζει;

Το Black sales είναι με πειρατεία καράβια και ασχολείται με ένα μέρος που παει κόντρα στα παντα και κυρίως στην Αγγλία που εκδίδουν πειρατές. Αρκετή δράση συνωμοσίες χιούμορ sex όμορφες γυναίκες όλοι οι χαρακτήρες ένας και ένας. Την βλέπετε χωρίς δεύτερη σκέψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μεχρι τον 8ο κυκλο ομως γιατι χωρις charlie ειναι μεγαλη χλεπα

Η αληθεια ειναι πως η πρωτη σεζον με τον Waldon κανει κοιλια, αλλα νομιζω μετα ειναι το ιδιο καλη.

 

Επισης να προτεινω το Αnger Management με τον Sheen οπου παλι παιζει πανω κατω τον εαυτο του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...