Προς το περιεχόμενο

Η εταιρεία ZUK μετά το Z2 Pro ανακοινώνει το Z2 με Snapdragon 820


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

151tn5.jpg

 

 

Not sure if you're a fanboy, or a fanboy.

 

Επί της ουσίας τώρα, ωραία κινητά και τα 2, αρκει όταν (και αν) έρθουν Ευρώπη, να υπάρχει σωστό support/εγγύηση και λογική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενδιαφέρον φαίνεται αλλά παλι 5.5 ίντσες, αυτό με χαλάει. Αλλιώς θα χα πάρα πολλές επιλογές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 5.5" είναι το ιδανικό μέγεθος! Ανέβα μισή ίντσα για να έχεις πάρα πολλές επιλογές! :)

Έχω το Redmi Note 3 αλλά λόγο μεγέθους δε μου έχει κάτσει καλά :/ Για τα δικά μου δεδομένα είναι αρκετά μεγάλο και δε με βολευει στη χρήση. Τώρα προσπαθω να το πουλησω και να περιμένω για το κινητό του άρθρου το οποίο είναι ακριβώς αυτό που ψάχνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kimovil.com/el/khoro-agora-xiaomi-mi-4s

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι οι 5 ίντσες ειναι το ιδανικό μέγεθος ρε παιδιά? Τόσους μήνες ψάχνω 5ιντσο δικαρτο κάτω από 300 και δεν βρίσκω τίποτα. Αυτό το κινητό είναι ακριβώς αυτό που θέλω. Παρεμπιπτόντως, ξέρετε αν υπάρχει κάτι με παρόμοια χαρακτηριστικά κάτω από τα 300?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίδιος με του G4 και nexus 5x

Αν το βρω μεταχειρισμένο μέχρι κανένα διακοσαρι (λίγο δύσκολο άλλα ποτέ δεν ξέρεις) το χτυπάω αμέσως:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα γιατί να πάρει κάποιος το Z2 pro. Έχουμε και λέμε:
Z2:

- 5" fhd ips

- Snapdragon 820 ίδια χρονισμένος

- 3500mah μπαταρία
- Ίδια πίσω κάμερα 13mp (f/2.2)

- Ίδια μπροστινή κάμερα 8mp (f/2.0)
- 4gb / 64gb
- Απίστευτη τιμή
Ζ2 Pro:
- 5.2" fhd ips

- Snapdragon 820 ίδια χρονισμένος
- 3100mah μπαταρία
- Ίδια πίσω κάμερα 13mp (f/2.2)

- Ίδια μπροστινή κάμερα 8mp (f/2.0)
- 6gb / 128gb
- 200+ € παραπάνω.

Προσωπικά δεν θα έδινα τα παραπάνω λεφτά για αυτά τα λίγα επιπλέον. Θα έπαιρνα μόνο την επόμενη έκδοση Z2 Pro με τα 4gb / 64gb που ανακοινώθηκε, εφόσον μόνο έκανε τα ίδια ή λιγότερα λεφτά από το ZUK Z2 το απλό. 
@voltmod  Να διορθωθούν τα διαφράγματα του άρθρου, γιατί από ότι έψαξα, αυτά είναι τα σωστά διαφράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτούς που λένε για καλό 5.0 Κινητό. Και εγώ της ίδιας άποψης είμαι. 5.5 μου φαίνεται πολύ μεγάλο.

 

Παρήγγειλα από Kίνα πρίν 2 μέρες Xiaomi redmi 3 pro (όχι note).

Είναι ακριβώς το κινητό που έψαχνα, στα λεφτά που είχα.

 

140 eur με εκτπωτικό κουπόνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το βρω μεταχειρισμένο μέχρι κανένα διακοσαρι (λίγο δύσκολο άλλα ποτέ δεν ξέρεις) το χτυπάω αμέσως :D

 

Αν δε σου είναι απαραίτητα τα 3gb ram μπορείς να βρεις πολύ καλές τιμές για το προηγούμενο μοντέλο (mi4c) που είναι στην ουσία το ίδιο hardware με το mi4s http://www.kimovil.com/el/khoro-agora-xiaomi-mi4c

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...