Προς το περιεχόμενο

Σε 3ετή κύκλο ανανέωσης του iPhone προχωράει η Apple σύμφωνα με την εφημερίδα Nikkei


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχα δεν θα εχει και μεγαλες διαφορες απο το προηγουμενο ...??? αρα θα μεινω ξενερωμενος ακομ για πολυυυυ καιρο μετα το 5σ που ειχα που εκτος απο τα υλικα κατασκευης του που τρογωτουσαν απο αντοχη σαν να λεγαμε ...ε σχεδιαστικα μου αρεσε ομως 6 6σ δεεεεν οποτε περιμενα 7 με παλι αλλη σχεδιαση αλλα αφου δεν οκ δεν εχει μηλο πια για πολυ καιρο μπραβο ρε απλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Άρα γυρίζουμε στο κλασσικό τα μοντέλα ς θα έχουν την καινοτομία(πειραματόζωα) και τα κανονικά νούμερα την σταθερή εκδοχή...
Όντας ένας χρήστης κρίνω πως Εάν δεν αναβαθμίσει χώρο και επιδόσεις μπαταρίας μάλλον θα βλέπει τα τρένα να περνούν..
Όραμα όραμα όσο καλό μάρκετινγκ να έχεις το προϊόν πρέπει να υπάρχει και να στέκεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου σε ένα παράλληλο σύμπαν: " η apple πουλάει φθηνά vfm κινητά με τρέλα σπεκς και ανοιχτό λειτουργικό και η xiaomi ζητάει 800€ για κάθε συσκευή και έχει έναν στρατό από haters" Φαντασου την apple samsung: " IPhone 7s edge plus core duos pocket edition v2" η apple κινεζοεταιρια:" iPhone 15 8gb ram, 8k οθόνη με μίνι μπαταρία αυτοκινήτου και 16πυρηνο xeon επεξεργαστή "

 

στο παρόν σύμπαν πάντως προσωπικά σκασίλα μου οι πυρήνες αρκεί να έχει αποθηκευτικό χώρο για να μπορώ να έχω μουσική μαζί μου και χώρο για φωτογραφίες! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες φήμες φήμες, να δούμε πρώτα.

Αν επιβεβαιωθούν,ΑΝ,λέω ΑΝ, τότε ο γιαννάκης ο ive να σκωθεί να φυγ και να πάρει μαζί και τον τιμόθεο τον μάγειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δω πως η apple θα σταθεί τα επόμενα χρόνια απέναντι στο A.I. της google.

 

Κάνεις λες και η Apple είναι καμια άπειρη start-up εταιρεία της οποίας το hype θα λήξει (μαζί μ' αυτήν) σε 2-3 μήνες. Αντιλαμβάνεσαι για τι εταιρεία μιλάμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό για τα 99 χρόνια θα παραμείνει ασχολίαστο.Όσο για το άλλο ομολογώ ότι ίσως ήμουν λίγο εχθρικός και αγενής.no hard feelings

 

παθιάζεσαι χωρίς λόγο 

η κάθε εταιρεία προσφέρει ότι προσφέρει και ο καταναλωτής διαλέγει ότι του κάνει,

προσωπικά όπως έχω αναφαίρει σε άλα θέματα έχω πάντα ένα nexus διότι δοκιμάζω διάφορες rom και με βολεύει αυτό 

Τέλος νομίζεις ότι όποιος έχει mac υπολογιστεί δεν έχει pc ή λάπτοπ 

καλή συνέχεια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλασικό παραμυθάκι των Apple haters... Δε πειράζει ρε παιδιά... Εμείς γουστάρουμε βίτσια.... Είμαστε ηλίθιοι προφανώς και γουστάρουμε να τα σπροχνουμε τα λεφτά στην Apple... Το προβληματάκι σας που είναι;; Αφήστε μας στο σκοταδισμό και τον μεσαίωνα της Apple κι απολαύστε τον παράδεισο της Google.. Εσείς ξέρετε καλύτερα διότι δοκιμάσατε και τους στο κόσμους και προφανώς καταλήξατε στις απόψεις σας δημοκρατικά και χωρίς προκαταλήψεις... Το IQ σας είναι πάνω από 130 ενώ εμείς τα ζώα με τα βίας λύνουμε εξισώσεις πρώτου βαθμού...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενόμενη κίνηση για πολλούς λόγους. Έχει κορεστεί η αγορά, αναβαθμίζουν κινητό του 2011, εδώ και χρόνια η επεξεργαστική ισχύ είναι υπεραρκετή και το μόνο που μπορούν να βελτιώσουν είναι τα καλούδια όπως καλύτερη κάμερα, 3d touch, touchID, αποθηκευτικός χώρος, κ.ο.κ.

 

Πόσο καλύτερη κάμερα; Τί παραπάνω από 3d touch; Το touchid υπάρχει εδώ και χρόνια με το 5S.

 

Καμμία μπαταρία βλέπω να μεγαλώνουν, ή να αλλάξουν τεχνολογία στην οθόνη για αυτονομία.

 

Περισσότερο το software θα κάνει δουλειά.

 

Θα ήθελα λειτουργία shared iphone όπως με το iPad. Να δανείζω το κινητό σε κάποιον και να έχει τις ρυθμίσεις του.

https://developer.apple.com/education/shared-ipad/

 

Δεν είχα ποτέ κινητό samsung γιατί δεν έχω λεφτά να πάρω.Έχω ένα μικρομαλακό των 70 ευρώ.

Δηλαδη δεν εχεις ιδεα, αλλα εκφερεις αποψαρα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ βλεπω και ΤΡΙΤΟ πυρηνα ! (ναι ναι η τεχνολογια θα ξεφυγει) και μη σου πω και 3 !!! γιγα μνημη !!! 

 

ειμαι επισης ετοιμος να αντικρισω 5 τρισεκατομμυρια σκορ στο αντουτου ( ε ενταξει λιγο optimized θα ειναι σιγα) 

 

για να μη πω οτι παιζει να δουμε κανα αβυσσαλεο χωρο αποθηκευσης ...32 

 

κολαση θα ειναι... τι? οχι ..οχι ..sd card δεν θα εχει μη τα κανετε ολα ευθεια ..αντε λιγος σεβασμος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τα android το πρόβλημα με την διαχείρηση της μνήμης το ξεπέρασαν; Γιατι ανοίγεις στον chrome 7-8 καρτέλες και κολλάει το σύμπαν.
Και δεν λέω γι συσκευές 3ετιας, για τις ναυαρχίδες λέω τις τωρινές.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα ποτέ κινητό samsung γιατί δεν έχω λεφτά να πάρω.Έχω ένα μικρομαλακό των 70 ευρώ.Εντάξει φάε το παραμυθάκι της apple πάρε και το macbook σου και το τετραδιάκι σου και πήγαινε στα starbucks.Και άσε εμάς στον πραγματικό κόσμο να λέμε ότι υπάρχει samsung intel στο hardware και google στο software.Όλα τα άλλα είναι ιστορίες να περνάει η ώρα.Θέλω να δω πως η apple θα σταθεί τα επόμενα χρόνια απέναντι στο A.I. της google.Θα μου πεις θα βρεθουν κορόιδα.Εδώ σκάνε 800άρια για κινητό με 1500άρα μπαταρία

 

Για πες μερικές από τις αρχιτεκτονικές επεξεργαστών που έχει βγάλει η samsung... :rolleyes:

 

Φαντάζομαι στο hardware για κάρτες γραφικών υπάρχει η TSMC μάλλον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...