Προς το περιεχόμενο
gtx 960 - Ποια είναι η καλύτερη;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 199
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Kάνε κανά μήνα ακόμη υπομονή φίλε μου,έρχεται καινούργια σοδειά http://www.insomnia.gr/topic/611185-amd-radeon-rx-480-%CE%B7-%CE%BC%CE%B5%CF%83%CE%B1%CE%AF%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CE%BF%C

Θεωριτικά ναι, απλά έχε κατα νου οτι είναι χαμηλής ποιότητας τροφοδοτικό, και επίσης το σύστημα σου θα ρίχνει μουκάλι στην 1070

Ακόμα και αν το ελληνικό μαγαζί το αγοράζει από το γερμανικό μαγαζί χωρίς VAT/ΦΠΑ (γερμανικό, άρα 19% αν δεν απατώμαι), στη συνέχεια στοχεύει να το πουλήσει. Δεν είναι απλά ο μέσος αγοραστής που το πα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παιδιά, είμαι σε φαση που έχω χτισει το pc μου και προς το παρόν δουλεύω με την HD του i7-6700k περιμένοντας εδώ κ 1 μήνα τη διαθεσιμότητα της νεας γενιάς Pascal... Θέλω πραγματικα να πάρω τη 1070 μιας κ φαίνεται οτι είναι πραγματικό τέρας αλλά απ την αλλη βλέπω οτι η 980Ti ξεκινάει στα 480 στο skroutz τωρα που γράφω... Υπάρχει σε stock ενω η 1070 απ οτι εψαξα θέλει παραγγελία...

Θέλω λοιπον τη γνώμη πανω στο ποια να τσιμπησω... Να δώσω περιπου 40€ περισσότερα για τη 1070 ή να πάω στη σιγουριά της 980Ti που είναι δοκιμασμένη???

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.