Προς το περιεχόμενο

Redmi note 3 pro 32gb Gold 164€/Gray 168€ Gearbest


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ας βοηθήσει κάποιος και εμάς τους άσχετους, με τι ρομ να το πάρω ΩΣΤΕ να περάσω ελληνικά μετα με την οποία διαδικασία; Επίσης επειδή μάλλον θα το πάρω απο απο vickmall πρέπει να γράψω αυτό το ποιηματάκι που βλέπω γράφουν όλοι στα σχόλια;

Το ποιηματάκι, απ' ότι έχω καταλάβει πρέπει να το γράφεις (και εγώ στο gearbest το έγραψα). Για την ROM, επέλεξε την developer, που μου είπαν είναι ευκολότερο να περάσεις την ελληνική μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 370
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή έχω πάρει αρκετά κινητά απο vickmall, μη γράψεις σχόλιο...

Μιλάς άμεσα με τη Selina και όλα οκ!!!

 

ΥΓ. Με πιάνουν γέλια όταν βλέπω αυτά τα σχόλια κάτω στη σελίδα του καταστήματος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο καιρο κανει να ερθει ελλαδα? Υπαρχει προβλημα να το ανοιξουν στο τελωνειο? Αν το ανοιξουν τι κανουμε μετα? Λεω να παρω απο κινα για αυτο ρωταω.. Η εστω απο europe warehouse..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Europe warehouse δεν περνάει τελωνείο, κάποιο από τα καταστήματα έχει την αποθήκη του στην Ελλάδα, από Κίνα ανάλογα πότε θα σταλεί, αλλά συνήθως 14 ημέρες κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο καιρο κανει να ερθει ελλαδα? Υπαρχει προβλημα να το ανοιξουν στο τελωνειο? Αν το ανοιξουν τι κανουμε μετα? Λεω να παρω απο κινα για αυτο ρωταω.. Η εστω απο europe warehouse..

Από Κίνας κάνει 7 χρόνια έρχεται με γαϊδούρι και αν το ανοίξουν τελωνείο θα το κατουρησουν οι τελωνες.

 

Jebus ψάξτε λίγο όλο τα ίδια και τα γιδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο το κουτι δεν ειναι κτηνος και το περνεται με απλη αποστολη (αντε και ενα tracking number απλο) μεσω ΕΛΤΑ 1% να περασει τελωνειο. Εχω παρει τα απειρα και ποτε δεν ειχα προβλημα.Ο χρονος ειναι ενα ζητημα μεχρι 1 μηνα εχει κανει να ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys ειχε κανεις σας προβλημα με το μικροφωνο?

 

Περιοδικά το μικροφωνο για το noise cancellation δεν λειτουργει με αποτελεσμα να μην με ακουνε. Γενικα ειναι known issue. Επικοινωνησα με gearbest και ειπαν για partial refund 30usd ή full αν το στειλω πισω. 

 

http://en.miui.com/thread-208294-1-1.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την λύση που γράφει σε αυτό που παρέθεσες την δοκίμασες;;;;

Αν και μιλάω σε πρώτο ενίκο, δεν το έχω το τηλ στα χέρια μου αλλα μια φίλη μου. Οποτε οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...