Προς το περιεχόμενο

Redmi note 3 pro 32gb Gold 164€/Gray 168€ Gearbest


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχει δουλέψει κάποιος με Wind να μας πει τι ψάρια πιάνει το 4G ; Το σκέπτομαι σοβαρά να το πάρω και εγώ γιατί δεν πάει άλλο με το 4s

Σε Wind στην Αθήνα το 4G πετάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 370
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημερα ειδα απο κοντα το κινητο στη gold edition. Εντυπωσιακο σε σχεδιασμό και ποιοτητα υλικων. πολυ γρηγορο σε ολα και ταχυτατο ιντερνετ σε cosmote. Αψογα δουλευαν 2 sim πανω. Η μπαταρία ειπε η ικάτοχος του. βγάζει ανετα 1 ημερα. Τα απογοητευτικα ηταν για μενα μονο η καμερα που ειναι μετρια σε φωτο και βιντεο (σε συγκριση με iphone 6s plus)  και η οθονη που μου φανηκε μετρια στην αποδοση των χρωματων. Οταν βεβαια ακουσα την τιμή αγορας (1/5 της τιμης του μηλου) ξεχασα ολα τ'αρνητικα και σκεφτηκα ποσο ξεφτιλιζονται οι αλλες ετιαριες που ζητανε 500+ ευρώ για αντισοιχα android. To VFM βρηκε τη μεταφραση του στο στο note 3 pro.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις bootαρα πρώτη φορά το Redmi Note 3 Pro από gearbest! Εντάξει, δεν έκανα αυτά που ζήτησα (να βάλουν tempered glass και να περάσουν την dev) αλλά κατ' άλλα οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει κάποιο κατάστημα, που να δέχεται ελληνική κάρτα, για να το πάρω σε αυτήν την τιμή?

Το vickmall σίγουρα, ίσως και κάποιο άλλο αλλά δεν ξέρω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δεν εχουν την 800αρα μπαντα.. :(

Ποιος στο ειπε?

Βγηκε εκδοση που την εχει.

Αρκετα πιθανο να μπορεις να τη παρεις συντομα η εναλλακτικα δουλευουν σε τροπο ξεκλειδωματος.

Ειναι σε πρωιμο σταδιο προς το παρον,σε αλλους δουλευει και σε αλλους οχι,αλλα δειχνει το δρομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι σημαινει η 800 μπαντα?

Κάποια 4g δίκτυα δουλεύουν εκεί νομίζω, πχ wind. Από την άλλη λένε ότι κι έτσι όπως είναι δουλεύει κανονικά το 4g της wind οπότε δεν ξέρω τι νόημα έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη χρησιμοποιει η wind σε καποια σημεια στην επαρχια.

Καλα στη πραξη ελαχιστα σημεια που να επιανες 4G και να μη πιανεις,μιας και συνηθως καλυπτεται και απο αλλες μπαντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...