Προς το περιεχόμενο

Redmi note 3 pro 32gb Gold 164€/Gray 168€ Gearbest


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας γίνει ένα θέμα με όλες τις προσφορές απο τα κινεζομαγαζα να τελειώνουμε. Εχω βαρεθεί να μπαίνω και να βλεπω 9/10 θέματα να αφορούν κινεζιες απο κινεζομαγαζα.

 

Εχω ψωνίσει και θα συνεχίσω να ψωνίζω απο αυτα αλλα ΕΛΕΟΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 370
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας γίνει ένα θέμα με όλες τις προσφορές απο τα κινεζομαγαζα να τελειώνουμε. Εχω βαρεθεί να μπαίνω και να βλεπω 9/10 θέματα να αφορούν κινεζιες απο κινεζομαγαζα.

Εχω ψωνίσει και θα συνεχίσω να ψωνίζω απο αυτα αλλα ΕΛΕΟΣ!!!

 

Υπήρχε θέμα αλλά εκλειδώθη: http://www.insomnia.gr/topic/556115-megathread-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%83-no-name-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CE%B6%CE%B9%CE%B5%CF%82-tablets-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-smartphones-ver2-%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CE%BF/page-1?hl=+name%20+%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CE%B6%CE%B9%CE%B5%CF%82

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ας γίνει ένα θέμα με όλες τις προσφορές απο τα κινεζομαγαζα να τελειώνουμε. Εχω βαρεθεί να μπαίνω και να βλεπω 9/10 θέματα να αφορούν κινεζιες απο κινεζομαγαζα.

 

Εχω ψωνίσει και θα συνεχίσω να ψωνίζω απο αυτα αλλα ΕΛΕΟΣ!!!

 

Αν γινει κατι, θα ειναι να μην επιτρεπονται θεματα για κινητα - ταμπλετς απο κινεζομαγαζα. Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα. Ενα μεγα-θεμα υπηρξε, δεν δουλεψε καθολου καλα, επομενως δεν γυριζουμε στα παλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ας γίνει ένα θέμα με όλες τις προσφορές απο τα κινεζομαγαζα να τελειώνουμε. Εχω βαρεθεί να μπαίνω και να βλεπω 9/10 θέματα να αφορούν κινεζιες απο κινεζομαγαζα.

 

Εχω ψωνίσει και θα συνεχίσω να ψωνίζω απο αυτα αλλα ΕΛΕΟΣ!!!

Αφού τα ελληνικά μαγαζιά καμία πραγματική και σοβαρή προσφορά δεν μπορούν να αξιωθούν να βγάλουν, δεν πειράζει, όσο λειτουργεί το revolut ας παίρνουμε εύκολα κινέζικα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γινει κατι, θα ειναι να μην επιτρεπονται θεματα για κινητα - ταμπλετς απο κινεζομαγαζα. Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα. Ενα μεγα-θεμα υπηρξε, δεν δουλεψε καθολου καλα, επομενως δεν γυριζουμε στα παλια.

Γιατί τέτοια διάκριση με τα κινεζάκια; :P

 

Αφού ενδιαφέρουν αρκετό κόσμο...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apparel και γενικά κοσμήματα δεν θα σου πρότεινα από κινεζο εκτος αν ειναι τιποτα ψιλολοιδια που βρίσκεις στην αγορά με 50 λεπτα τώρα κατι σετ που βλέπεις με 6€ θα φυγει η επίστρωση και βλέπω την γυναίκα με καντήλες στο νοσοκομείο και να τρως παντόφλα.

 

Περισσότερο κάτι ψιλολόιδια (σκουλαρικάκια με 1-2e και καμιά 5-6 ρολόγια). Είμαι offtopic το ξέρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γινει κατι, θα ειναι να μην επιτρεπονται θεματα για κινητα - ταμπλετς απο κινεζομαγαζα. Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.

Τότε όμως πώς θα ενημερωνόμαστε γι' αυτές τις προσφορές, που αρκετές φορές είναι πραγματικά καλές;
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο κινητό έχει πάρει ή θα πάρει android 6 ή οι αναβαθμίσεις είναι μόνο για το λειτουργικό της xiaomi;

Θα παρει 6.

Εχει βγει εκδοση για ταιβαν που εχει και την 800αρα μπαντα και βγαινει με MM.

Αρα αργα η γρηγορα θα ερθει και στο κανονικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχει δουλέψει κάποιος με Wind να μας πει τι ψάρια πιάνει το 4G ; Το σκέπτομαι σοβαρά να το πάρω και εγώ γιατί δεν πάει άλλο με το 4s

Απο οσο εχω διαβασει σε πολη μεσα δεν εχεις θεμα.

Ισως σε επαρχια εαν εχει 4g.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...