Προς το περιεχόμενο

Death Stranding [PS4][PS5]


Dreyar
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες.
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά.
  • Μείνετε αυστηρά on-topic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ok, είμαι επίσημα "περίεργος". Η μουσική και η ατμόσφαιρα δείχνει φοβερή στο trailer. Ξέρουμε ποιος επιμελείται της μουσικής σε τρέιλερ και παιχνίδι;

 

Αν δεν κάνω λάθος ο Ludwig Forssel δηλαδή ο ίδιος με το MGS V το οποίο είχε εξαιρετικο soundtrack.Η μουσική στο τρέιλερ είχε κάτι από το The Phantom Pain

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το παιχνιδι θα ειναι σχετη παράνοια!
Αυτος ο Mads Mikkelsen ποσο τρομακτικος παιζει να ειναι.. μορφη μεγαλη.

Το παιχνιδι το φανταζομαι στο μυαλο μου σαν ενα τερμα psycho/insane metal-gear-solid της παλιας σχολης (ps1 εποχες)

 

Αφηνω ασχολιαστη την "κουζινα" της Kojima Productions.. παιζει να ειναι σαν γηπεδο ποδοσφαιρου μονο η κουζινα τους.. δεν θελω να φανταστω τους υπολοιπους χωρους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Mads Mikkelsen Responds to Emma Stone Death Stranding Rumors

 

“I can’t talk about that, but I really like that rumor. That’s a lovely rumor,” Mads Mikkelsen said to the Saudi Comic-Con attendees on February 19th when asked if he had heard the rumors of Emma Stone’s involvement in the game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mikelsen παντως για οποιον εβλεπε την σειρα hanibal, θα ειναι τρομερος!! Καλα τωρα για τον νορμαν ενταξει, αγαπημένος χαρακτηρας απο walking dead!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος ηθοποιός για τον Geralt είναι.

 

aFcjKQB.jpg

 

Το εχει δηλωσει αλλωστε και ο συγγραφεας των βιβλιων οτι αν θα ηθελε καποιο ηθοποιο για τον Geralt θα ταν ο Mikkelsen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για geralt δεν ξερω αν θα μου αρεσε. Με εχει επηρεασει η σειρα και τον εχω για πιο κακο, καποιον που κινει τα νηματα και οχι να ειναι στο πεδιο μαχης :P. Για geralt θα ηθελα κιανου ριβς νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...